Kdo je hrdina pro vaše děti?

bara_lego
13. nov 2015

Dětství bez hrdinů by bylo docela nudné. Hrdinové jsou pro děti inspirací a vzorem současně. Proto LEGO DUPLO myslí i na dětské hrdiny. Kdo je hrdinou u vás doma? To, že jsou to maminky, které zvládají i nemožné, samozřejmě víme.

S hasičskými stavebnicemi LEGO DUPLO se vaše dítě může zapojit do týmu hasičů, kteří den co den bojují s ohněm a zachraňují lidské životy. Snadno si tak vysvětlíte, co hasiči dělají a proč jsou důležití. Nejen holčičky si zase rády zahrají se svou oblíbenou pohádkovou doktorkou Plyšákovou a pomohou jí léčit pacienty z řady svých hraček.

purinkaa
13. nov 2015

Nasa mala sa momentalne predstavuje ako princezna Popoluska a tak chce aj aby sme ju volali 😉 🙂 😉 .

mawka
13. nov 2015

dedo 🙂 ale inak vzdy podla toho, co fici. mala uz bola barbie, elza, monsterka, mia a vsetko mozne. maly bol aj hasic, aj vojak, to mu ostalo. napodiv ho nebral spiderman ani batman 🙂

jana_eyre
13. nov 2015

Moj syn je momentalne casto harry potter a po dome beha so "latou trelou".. ked ho oslovim menom, vzdy ma opravi s tym ze on je harry..

Dcery ked sa opytam ako sa vola jej akakolvek babika, tak je to vzdy pipi - jej naj rozpravka.. 😀

mawka
13. nov 2015

@jana_eyre zlaty 🙂 🙂

vonava007
13. nov 2015

U nás je najväčší hrdina auto Mc Queen🙂 samozrejme ho mame aj v prevedení Lego Duplo🙂

terezka1947
13. nov 2015

Taaaak asi hrackarsky priemysel moj aodpoved nepotesi,ale zatial(4r.) je TOP hrdina ocko 😉
no a co robi ocko,tak to je top pre nasho huncuta 🙂

bumbulko
13. nov 2015

u nás teraz fičíme na sanitke a vozíme všetkých do nemocnice, lego duplo sanitku dostal synček na mikuláša ešte minulý rok a až teraz nedávno ho to v skutku začalo zaujímať, taktiež si všímam, že začína hru na hasiča a všade všetko hasí, takže uvažujem na lego duplo hasičskou stanicou pod stromček.

katarinka26
13. nov 2015

U nas ste trafili. Moja Dr. Plysakova a nevedala som dodnes ze je aj lego 👍

ivankajar
13. nov 2015

Tak dufam ze ja 😉 inac su to mimoni masa a medved

jana83j
13. nov 2015

pre nás je momentálne hrdinom požiarnik Sam z rozprávky 🙂

linuus77
13. nov 2015

Pre dcérku sú momentálne hrdinky morské panny, ktoré upokoja búrku a tak zachranujú ľudí. Už sme na Ebay pozerali kostýmy 🙂 ale včera sme boli s dcérkou u dentálnej hygienicky tak sa jej to veľmi páčilo a povedala ze ona bude zubárka a bude liečiť zúbky 🙂

aluxka
13. nov 2015

U nás je hrdinom požiarnik Sam, macko uško - mladšia dcérka si sama zo skrine vyberie trigovicu takú huňatú s ušami aby vyzerala ako on 🙂 a ešte little pony 🙂

maryon1
13. nov 2015

U nas je hrdinom pre obe dcerky tata.kedze travi vela casu v praci,volne chvile sa snazi venovat nam,svojim babam.musi byt princ,spevak,poziarnik,policajt,pripadne i konik,no jednoducho nas superman. Aj bez cerveneho plasta a elastakov 😀

jarnicka
13. nov 2015

U has SME urcite my rodicia 😉 a potom co leti Thomas mimoni angry birds... A mnooho inych

esme22
13. nov 2015

Okrem tatiho sú jej hrdinami zatial najma spievanka a zahrajko, uplne ich zboznuje, co je pre mna dosť vyhodne, hravo ju presvedcím na papanie, umývanie zubkov ci obedné spinkanie... 🙂))) a myslim ze bude zaujimave sledovať ako sa budu hrdinovia vekom a novymi skusenosťami meniť či pribudať....teším sa na to 🙂

zuzka38
13. nov 2015

no ved ja, do troch rokov je vzdy matka top osoba v zivote ci? 😀 a kedze mam synov, u starsieho mame mierne oidpovske obdobie takze stale vediem rebricek oblubenosti 😀 😎

linuus77
13. nov 2015

a tí hasiči sú super, kúpim ich synovi 😉

rozpravkaa
14. nov 2015

Fuuuu, tak my sme si presli mnohymi hrdinami - od Barneyho, cez Fiha, az po rozpravkove postavicky ako su Masa, Vlacik Tomas, ci Noddy... Aj napriek tomu, ze teraz ficime na rozpravke "Na vlasku" a maly zeleny "CHAMELON" je proste nas milacik, aj tak su skalnymi hrdinami mojich dvoch dcer obaja dedkovia a tatko. Nikto ich nedokaze tromfnut v ich vynaliezavosti, ked sa venuju detom. Lebo ziadny hrdina nas nepovozi vo furiku po zahrade, ani nepostavi zazracny stan, ci bunker v izbicke... jedine dedko! 🙂

prada11
14. nov 2015

U nás je najvacsi hrdina otecko. Malá na neho hadze najvacsie usmevy, moze na ňom oči nechat a ešte sa s ním aj najviac rozprava. Kam sa já na neho hrabem. A to som s nou 24 hodín, 🙂

yollanda
14. nov 2015

jasne, ze ja.... tolko funkcii v jednej osobe? taky este ani robot nedokaze byt

bubloska135
14. nov 2015

u nas je hrdina starka, lebo sa dokaze s fesim hrat s legom aj 4 hodiny 🙂

renaatka
14. nov 2015

U syna som zatiaľ hrdinka ja 🙂 teda aspoň myslím, 😀

ivec16
14. nov 2015

no sme to my dvaja s tatinkom a fiha tralala... takto sa nam votrela do zivota... z nej asi zatial lego nemate? myslim, zeby najmensich potesila 🙂

reni1512
14. nov 2015

U nas fičí buď ČARODIJKA (čarodejka 😀) alebo ČERT - Nelka ma 2r. uvidíme čo náš čaká ďalej.

lucinka2050
14. nov 2015

Naša najväčšia hrdinka je jednoznačne doktorka stále sa na ňu malá hrá 🙂

marecek1
14. nov 2015

Synátor momentálne chce byť "policajtom" - sú pre neho hrdinovia,
hrá sa na nich aj doma. Má doma aj lego duplo policajnú dodávku, takže každý deň policajné auto naháňa malú figúrku zločinca.

Ale už sme sa hrali aj na superhrdinov /spiderman a spol./, hasičov...
A jasnačka, že hrdinom je aj ocino, lebo títo fiktívni nevedia tak dobre naháňať, hrať futbal, bicyklovať, stavať bunkre, guľovať sa....

emate
14. nov 2015

Teo zboznuje auta , akekolvek. Je to automaniak 🙂 . Policajne, poziarne, pretekarske, bagre, miesacky, smetiarske, sanitky, traktory, vlaky, proste typicky chalan. Ak za oblubeneho hrdinu povazujeme rozpravkovu postavu tak u nas jednoznacne vyhrava poziarne auticko Finley a Bob Stavitel.

pipinka4
14. nov 2015

Sofinka zboznuje minnie mouse vsetkonkde je minnie je u nej top.a samozrejme aj mimoni tonje samozrejme :D

hela_tn
14. nov 2015

u nas jednoznacne doktor..ci uz lego, v knizkach, lekarnicky..