Aká je vaša vysnívaná operácia plastickej chirurgie a prečo?

drjozeffedeles
Moderátor
20. máj 2019

Aká je vaša vysnívaná operácia plastickej chirurgie a prečo?

Pýtajte sa na všetko, čo by ste chceli o danej operácii vedieť. Pán doktor MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. odpovie na všetky vaše otázky!

Krásny večer.

alica_matejka
20. máj 2019

@drjozeffedeles ja sice nie, ale moja kamaratka 22r si setri peniazky na umele prsia, velmi o nich sniva, je trosku plnsej postavy a prsia mala odjakziva velkosti asi B a neciti sa tak dobre 🙂 Takze aby mala vyssie sebavedomie a citila sa lepsie sama vo svojom tele tak preto si chce dat 🙂

zuzka6542
20. máj 2019

Moja je Abdominalna plastika brucha a prsia. Schudla som 30 kg tak za odmenu 🙂

hrehusa
20. máj 2019

@zuzka6542váu riadna premena, ako si schudla? Držala si nejakú diétu a cvičila?

zuzka6542
20. máj 2019

@hrehusa diétu som nedržala, zdravá strava a cvičenie

julia204
20. máj 2019

Mojim snom su prsia nakolko mam cely zivot 45kg a chlapcensku postavu.. Nosila som podprsenky velkost 70AA po prvom porode sa prsia naliali na veľkosť C a po roku kojenia som skončila s veľkosťou 0..Je to strašný pocit ked si nemôžete nikde kúpiť podprsenku musite nosit tričká ku krku, žiadne tielka a cez leto kúpalísko je nočná mora..

anka2103
20. máj 2019

Moja by bola liposukcia a zmenšenie pŕs, no nemozne

drjozeffedeles
autorModerátor
20. máj 2019

@zuzka6542 Gratulujem, že sa Vám podarilo urobiť niečo pre svoje zdravie.Po extrémnom schudnutí sa nadbytočná koža dá odstrániť jedine operáciou.

drjozeffedeles
autorModerátor
20. máj 2019

@alica_matejka sny si treba plniť.👍

drjozeffedeles
autorModerátor
20. máj 2019

@anka2103 pokiaľ máte aj bolesti chrbta, minimálne to zmenšenie bude nutnosť.

rik01lulaka
20. máj 2019

Dúfam, ze sa mi podarí aspoň trochu schudnúť, potom si ešte porodim max dve detičky a chcem menšie prsia kvôli chrbtici...

ellaafi
20. máj 2019

@drjozeffedeles korekcia prsníkov. Aby som bola konkrétna, nie väčšie ani menšie ale aby mali obidva ROVNAKÚ veľkosť. Aby som konečne nemala problém kúpiť podprsenku ktorá bude "sedieť" na obidva prsníky.....

luckabazar
20. máj 2019

Dobry vecer, aj ja patrim medzi zeny, ktore sa pohravaju s myslienkou o novych prsiach. Mam dve deti a kojenie sa teda na mne dost podpisalo. Pri obidvoch tehotenstvach som sa naliala vodou a moja hmotnost sa zvysila o 30 kg. Prsia som mala obrovske..teda cela som bola obrovska ☺a ked pozeram spatne fotografie z dovolenky..chce sa mi plakat. Ale vzdy to mohlo dopadnut aj horsie 😂😂😂 operacia by mi opat prinavratila radost a chut nosit kratke a vyraznejsie tricka a plavky bez potrebnych vystuzi.. lebo po kojeni ostali makke a stale ich nahanam v podprsenke, takze znacne by mi to zjednodusilo zivot a nemusela by som stale trpiet nervozitou..kedy mi kde vyskoci von ☺aj ja mam samozrejme obavy z operacie ci by teda tie prska boli sumerne a bradavky neskulili kazda do inej strany..lebo zial to som videla na vlastne oci...takze z mojho pohladu ma to dost odradilo. A dalsia vec je..ze mam obavy, ci by moje telo implantaty prijalo. Lebo aj to sa stava..ze telo zacne bojovat a branit sa ...ale ako sa vravi, pre krasu sa trpi 😎☺vzdy s usmevom.. pekny vecer 🍀

hranolka22
20. máj 2019

@drjozeffedeles Neviem ci vysnivana,ale keby som mala peniaze isla by som do nej hned.Korekcia hornych viecok 😍 mame to v rodine geneticky,kazdym rokom je to horsie a horsie 😬 aj ocna ma zdrbala,ze nepotrebujem silnejsie dioptrie,ale zoperovat viecka aby som videla 😀 mam sa objednat hned,aby sa za mna manzel a deti nehanbili 🙄 mila 😁 kebyze mam peniaze na to isla by som do toho hned,zial pri 4 detoch je to pre mna teraz nedosiahnutelne a tak ostavam pozerat na svet so stiahnutymi roletami 😅😅

bubinko1506
20. máj 2019

Moja vysnivana je abdomino plastika brucha. Po dvojickach mi ostala diastaza a previs koze na bruchu. Snad raz sa to podari a budem sa opat citit fajn vo svojej kozi

anka2103
20. máj 2019

@drjozeffedeles nemám žiadne, len estetické 😏

99jane99
20. máj 2019

@drjozeffedeles
Ja tiez neviem, ci vysnívaná, ale urcite by mi to pomohlo k lepšiemu a hlavne ľahšiemu životu...
A to ľahšiemu myslim doslovne v obidvoch významoch 🤗
U mna by to bolo zmenšenie a úprava prsníkov, nakolko ich mam velmi tazke a tou váhou uz ani nie prijemne vyformované.
Este nemam ani deti, no uz teraz pri obvode 75 si neviem zohnať vhodnú podprsenku. Nesedia mi uz ani košíky E-F. Je to vaha a objem, a jednoducho ziadny strih mi nieje pohodlný.
Takze pri tehotenstve si nedokážem predstavit do akých rozmerov by to az islo.
Bolesť a zdeformovaný chrbat je samozrejmosťou, a takisto aj ine dalsie zdravotné problémy.
Dufam, ze bude súťaž aj o zmenšenie a úpravu prsníkov a urcite sa uz teraz hlásim medzi adeptky.
Zeny, s menším poprsím, ktore trávia dlhe hodiny vyberaním Push-up podprsenky mozu byt aspom rady, ze si maju z coho vyberat. Ci uz farbu, strih alebo material.
Ja si nemam z coho, vsade kde sa spytam Tá istá odpoved-prepacte na obvod 75 taky velky košík nevyrábajú. Skúste špecializovanú predajnu.
Skusim, no ked uz si tam vyskúšate 15 rôznych kusov (a to uz som na cene 50€ a vyssie) a uz ani predavačka nevie aky strih by Vam sedel. Tak tomu sa povie bezradnosť.
Kto nemal velke a tazke prsia-tak nevie co to obnasa. Otlacene ramienka z podprsenky a zaryté šnúrky z plaviek su na dennom poriadku.

A teraz k mojej vysnívanej operácii-urcite by to bola brachioplastika-Odstránenie nadbytočnej kože a tuku z ramien.

alica_matejka
21. máj 2019

@drjozeffedeles tiez hovorim, velmi jej drzim palce a preco nie? Sama si na to zarobi, ona sa bude citit dobre nech ide do toho 🙂

petra_em
21. máj 2019

@drjozeffedeles Dobry den zase ja, este by som sa chcela spytat ci su implantaty Motiva plnene na 100% a ako su na tom Mentory resp. ci o tom rozhoduje plasticky chirurg alebo pacientka ci bude mat implantaty plnene na 100% alebo len ciastocne a ci sa na druhy krat da vybrat aj vacsia velkost aj ked mi dr. na prvy krat navrhol 350 ml ako maximum . Som totiz po porode 9 mesiacov a kojila som iba dva tyzdne ale mam pocit ze tam nic nemam a prsia su dost padnute co som teda na svoj vek (24) necakala ze ich tehotenstvo az tak zmeni . Dakujem za vsetky odpovede

mikiella
21. máj 2019

Dobrý deň prajem. Ja by som sa zase chcela opýtať či existuje nejaké chirurgické odstránenie strií na brušku? Alebo jedine laserové zákroky? Ďakujem za odpoveď

evi5888
21. máj 2019

Ja snívam už od strednej školy po menších prsiach. Teraz tehotenstvom a pôrodom sa to zhoršilo, sú stále väčšie, necítim sa dobre.
Určite podstúpim zmenšenie po deťoch, aby som sa konečne cítila spokojne 😊

miui
21. máj 2019

Moja asi ziadna...netvrdim, ze by mi ich par nepomohlo, napr.uzsi nos a vacsie prsia by urcite pomohli k celkovej symetrii, ale rokmi som sa naucila mat svoje nedostatky rada, robia zo mna jedinecnu bytost 🙂

chikita29
21. máj 2019

@drjozeffedeles moja by bola po 2 deticka samozrejme prsia avsak nie som stotoznena s implantatmi , citila by som sa neprirozdene...je nejaka ina moznost na ,,upravu,, prs?ako napriklad odsatie tuku z inej casti tela a aplikovanie do prs?je to vobec mozne u nas?dakujem za odpoved

drjozeffedeles
autorModerátor
21. máj 2019

@ellaafi Na to slúži takzvaná modelácia prsníkov, aj keď treba podotknúť, že úplne rovnaké prsia nemá pravdepodobne žiadna žena.

drjozeffedeles
autorModerátor
21. máj 2019

@luckabazar Dobrý večer, určite bude nutná konzultácia pred operáciou, aby sme určili Vašu konkrétnu predstavu a s tým spojený rozsah zákroku a zvážili riziká. Nie vždy je nutnosť použiť implantáty, niekedy je dostatok vlastného materiálu. Pokiaľ je nutné použiť implantáty tak určite s najnižšími rizikami. Napríklad implantáty Motiva majú najnižšie riziko vzniku kapsulárnej kontraktúry 0,5 percenta za 10 rokov.
Pre konzultáciu www.eveclinic.sk/kontakt
Implantáty Motiva www.motivaimplantaty.sk
S pozdravom

drjozeffedeles
autorModerátor
21. máj 2019

@hranolka22 Dobrý večer, operácia horných viečok môže byť aj zo zdravotného hľadiska, pokiaľ prevísajúca koža už obmedzuje zorné pole. V takom prípadne je možnosť, že zákrok uhradí zdravotná poisťovňa, ale žiaľ väčšinou len v štátnych zariadeniach.

luckabazar
21. máj 2019

@drjozeffedeles samozrejme je potrebna konzultacia vopred, odbornik predsa najlepsie vie..co sa da a neda robit. Z mojho pohladu to vsak posobi tak..ze prsny vak je akoby prazdny, takze sa obavam, ze korekcia jednoducheho typu nie je dostacujuca, co mohlo sposobit kojenie a zmena hormonov v tele. Mozno sa to vsak este casom upravi.. nakolko vekom vznika v prsiach tuk. Avsak mojim snom je mat opat pekne plne prsia na mieste kde maju byt ☺☺☺mam 2 deti.. 32 rokov a zrkadlo este neprasklo..takze v mojom pripade tu korekciu zvazujem. Avsak este nemam konecnu sumu na danu operaciu, takze budem musiet pockat a nastava letne obdobie, myslim..ze operacie sa v letnom obdobi ani nerobia . Este ma zaujima.. ci pacientka si moze vybrat miesto rezu..alebo to urcuje lekar. Pod pazuchou mi to sice pride obtiaznejsie, a narocnejsie aj z dovodu hojenia, avsak rez je uplne neviditelny. A co sa tyka tej kapsularnej kontraktury je to pomerne male percento za 10 rokov, to je v poriadku ☺dakujem za odpoved

drjozeffedeles
autorModerátor
21. máj 2019

@99jane99 Dobrý deň , v jednej súťaži na zmenšenie prsníkov som už prispel mojou maličkosťou. Pre novú súťaž sledujte určite Instagram alebo facebook Eveclinic.
www.eveclinic.sk

99jane99
21. máj 2019

@drjozeffedeles Dobry den,
Dakujem za info no Fb nemam, tak dufam, ze mi súťaž neunikne 🤗
Minule som tu na koniku sledovala Vasu súťaž, no zial vyhra bolo zväčšenie.

luckabazar
21. máj 2019

@drjozeffedeles Pardon a este ma zaujima..nakolko ste priamo operater, pokial by ste mal dceru.. ci by ste jej tuto plasticku operaciu dovolil, pravdepodobne najlepsie viete kolko rizik mozu implantaty sposobit..ci je teda dobra volba tato operacia alebo sa staci uspokojit s tym co ma nadelene