Na dobré sa čaká 🙂

marton_popradske
Moderátor
9. nov 2017

Naša kávička sa musí pred zabalením vydýchať. To aby vo Vašom sáčku nerachla. Ako bomba 🙂 Takto čakajú plné vozíky na balenie. Akú kávu kupujete v obchode? Zrnkovú, alebo mletú? Dajte nám vedieť. Krásny deň.

fatima99
9. nov 2017

teraz pijem mletu aj doma aj v praci ale tiez som mala uz ako dieta strasne rada vonu cerstvo pomletej kavy, skoda, ze to teraz uz je vo velmi malo obchodoch tie stroje, mozno by sa k tomu ludia radi vratili 🙂

tatianasevcikova
9. nov 2017

Ja zatiaľ len zrnkovu☕☕ale verím že pod stromčekom 🎄si nájdem mlynček tak budem už len zrnkovu ☕❤️mňam už sa teším

tatianasevcikova
9. nov 2017

Nemletu som myslela ☕❤️

bonetka
9. nov 2017

Iba Popradsku zrnkovu.Mam uzasny pressovar ten mi kavicku pomelie a raz dva sa siri bytom ta uzasna aroma 🙂☕

greta123
9. nov 2017

My občas zrnkovú a občas mletú. na akú máme momentálne chuť🙂

jankaajanko
9. nov 2017

Ja pijem najradšej čerstvo pomletu

aadrika
9. nov 2017

Kupujeme zrnkovu a kávovar zomelie aj spraví výbornú Popradsku kávičku ❤☕☕☕tá má najlepšiu chuť aj arómu ❤

cokii
9. nov 2017

Ja som už akosi spohodlnela... ale najradšej mám, keď som na návšteve u rodičov a ráno sa zobudím na vôňu čerstvo zaliatej mletej kávy 🙂 žiadna nesca sa jej nevyrovná... Rodičia sú roky verní Popradskej mletej, tú vôňu čerstvo zaliatej mám stále "v nose".

petronelak
10. nov 2017

kupujeme zrnkovu kedze cerstvo zomleta kava vzdy chuti lepsie a melie nam ju nas kavovar delonghi

bendinko
10. nov 2017

Jednoznacne zrnkovu. Milujem vonu a chut cerstvo pomletej kavy.

bibyke
10. nov 2017

Zrnkovu kedze mame kavovar,ktory cerstvo namelie zrnkovu kavicku😏