Nechce sa vám vstávať? Je čas vyhrať čaj Maté, ktorý vás zaručene postaví na nohy

marton_popradske
31. jan 2017

Krásne ránko milé dámy, ako si dobíjate energiu? Viete o tom, že energiu môžete doplniť aj čajom z Maté? Ochutnajte tento osviežujúci čajík, ktorý Vás zaručene postaví na nohy. Maté má korene v južnej Amerike, kde dodnes patrí medzi najobľúbenejšie nápoje. Do Európy ho priviezol Krištof Kolumbus a hovorí sa mu aj „Poklad Indiánov“, pre ktorých je posvätný. Čaj z maté určite povzbudí vašu vyťaženú myseľ, posilní imunitný systém a pomôže odbúrať tukové bunky. Chceli by ste Maté vyskúšať? Napíšte nám prečo a my najzaujímavejšej odpovedi tento čajík pošleme😉

marton_popradske
autor
31. jan 2017

@slavka11 BLAHOŽELÁME K výhre 🙂

livinka1111
31. jan 2017

Tak takýto čajík by som rada ochutnala, Popradské čaje sú u nás vždy po ruke a tento by ma určite prebral každé ráno k životu, lebo sa mi tááááááááááák nechce vstávať...

olivka26
31. jan 2017

Mate cajik by som rada vyskusala,lebo ho vobec nepoznam 🙂 A kedze ako kazda mamicka na materskej tak aj ja potrebujem rano nastartovat a mat energiu cely den,tak verim ze tento cajik by zo mna spravil super zenu,plnu energiu a elanu :D

kinelap
31. jan 2017

Kedze kavu nepijem, iba cajiky, moze to byt dobry sposob ako sa rano v praci rychlejsie prebrat. Poobede ma energiou dobiju nase ukecane deti...

janca0079
31. jan 2017

pri mojom 19mesacnom syncekovi sa "energia naviac" vždy zíde 🙂 zatial mna prebera dobrá kavička, velmi by mna čajík potešil

janfo
31. jan 2017

Ja som niekedy tak k.o. ze uz neviem kde mi hlava stoji. Rano 1 dieta do skoly. Druhe 20 mesacne k rodicom. Ja rychlo do prace. A stale dokola. Ale stoji to za to. Aj ked unavena ale stastna ze ich mam.

kittyjuliette
31. jan 2017

Pretoze energiu potrebujem ako sol😴 to moje zihadlo s vrtulou v zadku sa este len par dni dozadu naucilo chodit a uz preskocil na druhy level zvany "sprintuj co najrychlejsie,vsak mama ta stihne chytit,kym sa prihlusis" v kombinacii s dvoma psami (zenskeho pohlavia) a svokrou,ktora ma kazdy den pocti navstevou,aby ma informovala o svojich wellness planoch na vikend ma doslova vystavuju na totalku...zatial to zvladam s konskou porciou kavu a cca kilom cokolady,ale zdravsia varianta by isto nebola na skodu😍

igiana
31. jan 2017

Rada by som ho vyskúšala, lebo po pôrode by ma potešilo, keby mi pomohol odbúrať tukové bunky a vzpružil ma po nočnom kojení môjho drobca 🙂

tamca122
31. jan 2017

Takýto čajík som ešte nemala, ale určite by som ho chcela vyskúšať. Často sa stáva, že vstanem z postele ľavou nohou a energia mi chýba, možno by ma práve tento čajík dokázal ráno naštartovať na dlhý a náročný deň. A keď už je to ten čaj Indiánov, aj ja sa niekedy cítim ako keby som mala doma Indiánov :D, preto by k nám určite tento čaj pasoval a v poslednom rade by som sa aj veľmi potešila kebyže som ho vyhrala 🙂

ivanahodova
31. jan 2017

Ja si energiu dobíjanie klasický,vynikajúca káva a keď to nestačí tak aj vynikajúca čokoláda,tento čajík som ešte neskúšala.

cukricek12
31. jan 2017

Tento čaj by som mala piť pred cvičením. Vždy, keď idem cvičiť, tak ma prepadne únava, zíva sa mi a potom to cvičenia aj tak vyzerá.😀

moniqp
31. jan 2017

Ja som ta vhodna adeptka na vyhru,kedze som este nikdy nevyhrala 🙂

tomaskova
31. jan 2017

No ja by som yento caj teraz urcite potrebovala pri dvoch malych detoch. Navyse polrocnemu idu zubky takze styri hodiny spanku su uz beznou sucastou nasho zivota. A aby toho nebolo malo mama sa rozhodla zhodit konecne poporodne kila a to cvicenim po nociach takze dobit baterky by sa mi urcite zislo 🙂

paulina111
31. jan 2017

ano chcela by som ho vyskusat, v tomto obdobi mam strasne malo energie, obcas hovorim svojej 3rocnej dcere, ci mi neda trosku svojej energie, lieta cely den bez prestavky 🙂

erikaka
31. jan 2017

kedže v zime sa u nás doma pije velmi vela roznych čajov, a tento sme ešte neochutnali, tak by som bola velmi rada ak by aj tento čajík pribudol do našej čajovej zbierky.

shilou
31. jan 2017

Mňa na nohy postavia každé ráno moje deti 🙂, no je pravda, že sú dni, keď z postele až vyštartujem 😅 Konečne by som chcela niečo také zažiť, spraviť si čaj ráno a aj ráno ho vypiť 😂 Po tie roky som sa naučila vychutnávať čaj aj studený. Jasné, chceli by sme tento čajík.......👍

majah212
31. jan 2017

Dnes sa ma pytal kamarat ci existuje caj z maku, ze ho ponukne mojmu synovi pretoze ma vela energie (;)) tak aby na chvilu dieta spomalilo resp. Zistoval odkial mam ja tolko energie (co ziadnu nemam). Ale pre zvysenie energie na rovnaku uroven dietata by bolo fajn vyskusat caj ked kavu nepijem a zeleny caj mi uz nechuti 🙂

magdicka111
31. jan 2017

Rada by some vyskusala ten to can energiu by some velmi potrebovala doplnit.

martina374
31. jan 2017

Noo kedze mam doma 2rocnu dceru, ktora je niekedy ako chlapec,vystraja, lieta a clovek len aby daval pozor zeby sa jej nieco nestalo tak by sa mi takyto cajik na energiu zisiel. Lebo niekedy som fakt vycerpana z toho. 🙂

agusina
31. jan 2017

Mate je zvlastny nazov pre cajik. Ale ma svoju "dusu" v bylinkach. Radi by sme ho ochutnali a porovnali s klasickym ciernym cajikom🙂 Doteraz ani nebol promovany? Alebo ano? 🙂

evulienkaslx
31. jan 2017

Hned by som brala, nakolko nie som ranne vtaca a potrebujem rano nabit baterky. Zajtra nastupujem po rodicovskej dovolenke do novej prace a velmi by sa mi taky zivotabudic hodil. Ak by este vedel udrzat dobru naladu a vykon, bolo by super 🙂

vejinka
31. jan 2017

a toto mi akoze pomoct k comu? aby som nezaspala pri peciach? bo sak ja pekarka :D a vstavam rano o 3:40 a o piatej uz peciem. cely den chodim ako zaspata ..a vecer o osmej chodim spat. Dnes som to teda pretiahla poriadne..dobru noc :D

bubloska135
31. jan 2017

to mate si pamatam z Divokeho anjela( telenovela) tam to pili stale sluzobnictvo aj z toho poharika 🙂 to to vo mne evokovalo ) ale rada by som ochutnala

27nika
31. jan 2017

No ja ho pijem takmer kazde ranko, je to super vzpruha, ked moj malinky zajacik, ktory ma takmer 6mesiacov nechce v noci spavat a skoro rano sa uz chce hrat 🙂 a teraz by sa mi zisli doplnit zasoby, pretoze od septembra sa vraciam do prace,kde budem mat plnu triedu deticiek plnych energie a chuti do ucenia a budu sa chciet vela naucit.😉

dankaa78
31. jan 2017

...juuuj toto ma má postaviť na nohy? ...no dobre beriem😅

brnka
31. jan 2017

Toto ma ráno preberie? Tak to by som rada skúsila.... Ranné vstávanie v tejto zime a tme má zabíja, kazde rano 3x posúvam budik.

malinovka333
1. feb 2017

Dnes rano som ho pripravila robotnikom, nech sa im lepsie pracuje 🍏

aadrika
1. feb 2017

Velmi by som si priala tento cajik vyskusat, lebo milujem caje a moje rano bez dobreho cajika si ani neviem predstavit...Tento caj som este nemala moznost vyskusat a kedze mam 2 male deti, ktore sa v noci pravidelne budia-ci uz kvoli mliecku alebo cikat, tak ako povzbudenie na rano by to bolo pre mna to prave orechove 🙂 Lebo niekedy som rano po tych nevyspatych nociach ako zombi :D

helaklackova
1. feb 2017

...aby som mala dost energie v škols.internáte,kde pri ccca 60 študentov mi občas dochádza energia,ktorú majú nadostač,hlavne okolo 23.00

domca407
1. feb 2017

Rada by som ochutnala tento čajík keďže som na materskej a niektoré rána sú naozaj ťažké po krátkej noci a mojím šibalom. Bola by som rada keby som vyhrala tento čaj a mohla ho ochutnať