Baby, povedzte aj ostatným, kde v byte máte umiestnenú práčku?...

samsung_tomas
18. mar 2017

Baby, povedzte aj ostatným, kde v byte máte umiestnenú práčku! Počujete ju pri praní cez zavreté dvere?

anka2103
18. mar 2017

Ano pocut. Nieje to novinka tak ako tie dnesne s minimum decibelov 😉

michala.s
18. mar 2017

Tak krasne prozaicky ako asi vacsina ludi ju mame v kupelke, ale keby som mala raz vlastny dom tak by som ju dala do technickej miestnosti aj zo susickou

katka1981
18. mar 2017

@taniellita, maju vymlatene tlmice, to mate ozaj koncert od nich

andreanova
18. mar 2017

mame v pivnici, ale ked sa perie, aj tak vibruje celým domom....

bubelko
18. mar 2017

pracku mam v pracovni, a nie, nepocujem... alebo uz nevnimam.

erikavesela
18. mar 2017

My v pracivni aj.so susickou

sunny8
19. mar 2017

Uplne top je ju mat v kuchyni 😕 a smradlave fusekle niekde pri jedle .podla mna patri do kupelne a nepocut ju cez zavrete dvere pocut ju len ked ma vola ze je doprate zapipa jak diva 😂 jedine INDESIT ❤

miroslavan
19. mar 2017

Absolutne nechapem ako moze mat niekto pracku v kuchyni??? Uplne sa mi to prieci, kuchyna je miesto kde sa chysta jedlo, kde sa je, je to srdce domu a teda pracka sa tam vooobec nehodi! Kupelna je miesto cistoty, tam mam pracku. A pocut ju len trosinku.

yanni
19. mar 2017

@sunny8
@miroslavan baby, mate pravdu. Ja by som to tak tiez nemohla mat. Ale tak treba sa aj zamysliet, z akeho dovodu maju ludia pracku v kuchyni. Je to len z "rozmaru", je to len preto, ze je to teraz "in", opicia sa po niekom alebo je to koli tomu, ze tu pracku fakt nemaju kde dat. Treba sa aj zamysliet, ze taka pracka potrebuje privod vody, odvod a plaaaaaac.
Ja uz som videla vselijake kupelne. Velke, male, totalne prdience. Takze ak sa niekomu nezmesti ani ta najmensia do kupelni a je miesto v kuchyni, tak ju daju tam.
Ja mam napr. kamosku, ma taky blbo rieseny byt, ze kuchyna velika ale kupelna taka mini pidi. Tiez nebola s tymto rieseni stotoznena ale co mala robit, ked nebola ina moznost?
Pokym mala deti male, mali pracku v kuchyni. Ked vyrastli na pubertakov, vyhodili vanu, nahradili ju sprchovym kutom a ziskali miesto na pracku aj v kupelni, tak to zmenili.
Ale zase, aj ked sa ja osobne nevyvalujem casto vo vani neviem, bez vani by som tiez nemohla byt.

janka2501
19. mar 2017

@miroslavan
Uplne normalne,tak ze sa do kupelne nezmesti. Kupelna je velmi malicka. Tak je v kuchyni. A ziadny problem so ,,smradlavymi,, ponozkami nieje. Petiem sokor ako idem varit,ale az po uvareni. Kazdy ma pracku ulozenu podla svojich moznosti.

melania1
19. mar 2017

v technickej miestnosti. pocujem.

zlotazla
19. mar 2017

V kuchyni.Ako tak citam tak som divna.

janka2501
19. mar 2017

@zlotazla niesi sama,aj ja mam v kuchyni 😁

lyrrya
19. mar 2017

Ja ju mam v kupelni, pocut ju,len ked je ticho v celom dome a to nebyva casto 😀

cmulinko
20. mar 2017

Pracku aj susicku mame v garazi. Pracku nepocujem prat ani ked pri nej stojim 😀

kvetinka75
20. mar 2017

v kupelke

kukucka100
20. mar 2017

Práčku aj sušičku aj všetko čo súvisí s praním, sušenim, zehlenim mám v práčovni. Keď sme stavali dom vedela som si vytvoriť samostatnú miestnosť na to a je to super. Inak sme ju pred sťahovaním mali v kúpeľni.

janulka1802
20. mar 2017

V technickej miestnosti, kde máme kotol. Je to super, nešpatí kúpeľňu.

janulka1802
20. mar 2017

Počujem ju síce, ale periem vždy, keď mám doma rušno. T. j. upratujem, varím, vysávam. Proste si naplánujem aj iné činnosti a vtedy mi to vôbec nevadí. Neznášam pranie cez víkend a večer. Vtedy nechcem počuť žiadnu práčku.

2491992
20. mar 2017

Mám v kuchyni, prádlo triedim v inej miestnosti, dám do sieťky, do lavora, prenesiem, zapnem práčku a tak si robím ine veci v kuchyni... Kupelna je taka, že od dveri máš 4kroky a si pri umyvadle, sprch.kute a mám tam aj skrinky na drogeriu. V kuchyni som mala na to lepšie miesto, ako v kupelni, kde by sme ju obchádzali.

simca06022011
20. mar 2017

@andreanova bud ju mate na krivo, alebo ste zabudli odmontovat koliky :D neviem si to ani predstavit :D

simca06022011
20. mar 2017

Ja mam pracku, vynimocne, aj so susickou ako tower a v satniku, je tam aj bojler, tak sa tam hodia :D proste mam tam praci a zehliaci kut a o chvilu uz pride k tomu aj nabytok... (rozumej velka miestnost a nie "spajzovy satnik" - ma to 15m2). nepocut okrem trenia v susicke a fukotu nic. Ja ledva pocujem ked zapipa, lebo som to pipanie stisila.. islo mi to na nervy :D Otec ma v kuchyni, ale je to ine on si operie dve mini kopky, vacsinou ked pride domov rovno to zapne.. ja ked roztriedim pradlo, dam nieco na skvrny, tam to a tam hento, tak je plna miestnost.. :D Cize tiez tuto miestnost neviem na to vyuzit.. ani sa mi to tam nehodi, ale tak ked nie je miesto... zase voda v kupelni nerobit tej pracke dobre, hlavne ked v bytovkach su tie kupelne mini.. tiez by som si ju radsej dala potom z tade prec.

pleja
20. mar 2017

V kuchyni... balkon mam po ruke, rovno vesiam, bez toho aby som ho musela prenasat v lavore z kupelne 🙂. Mame tichu pracku. ja som spokojna s umiestnenim, ziadny problem s fuseklami nemame ako pisu baby hore...taketo problemy moze mat len niekto co nevie od radosti co riesit 🙂.

erikad82
20. mar 2017

Mám ju v kúpeľni 🙂

jahodka8
26. mar 2017

Áno počujem ju aj cez dvere. Je v kúpeľni, ale chcela by som ju možno na chodbe.

minnie55
26. mar 2017

Ja ju mam zabudovanu v kuchynskej linke, pocut ju, ale vobec ten zvuk nevnimam, ani mi nevadi.