Preťažujete niekedy svoju práčku?

samsung_tomas
16. mar 2017

A čo vy, dievčatá? Preťažujete niekedy svoju práčku? Ak áno, ako sa to prejavuje pri praní?

matricia
17. mar 2017

Ano, niekedy tam dam aj viac, ako treba

saldi
17. mar 2017

nie, neoperie sa to, periem kazdy den a teda nie je preplnena ;) skoda pracky! a na novu nemam

katuska2709
17. mar 2017

Nie, i keď moja svokra tvrdi, že áno. Teda tvrdila ked sme bývali i nej. Má 8 kg práčku a keď perie posteľné, tak dáva na 3x - 1. Len plachty, 2. Obliecka paplon a vankúš, 3. Obliečka na paplon a vankúš :P

najjulinka
17. mar 2017

Asi stále 🙂 a robí jej to zjavne dobre.... ešte opravára nevidela 😀 😀 😀 a je malá a nás je plno 😀 😀 😀

duratlicka
18. mar 2017

@samsung_tomas Mam pracku na 5kg bielizne.Zmesti sa do nej strasne malo pradla.Raz ma to nastvalo a dala som na vahu kos s bieliznou a zistila som,ze sa do nej ledva zmestia 4kg bavlny,aj to sa zle vyperie,lebo je totalne narvana.Mysli sa tym teda sucha,ci mokra bielizen?
Na druhej strane mi to vyhovuje,lebo susicku mam na 8kg,takze ked operiem dve pracky a veci,co sa nedaju dat do susicky dam na snuru,pekne sa mi to zmesti do susicky.
Ale novu pracku urcite kupim na 8-9 kg.Ak je pracka rovnakej hlbky ako susicka,mozu sa dat nad seba rozne znacky?

simca06022011
20. mar 2017

Nie, nikdyyy.. neoplati sa to ;) Mam kapacitu 9kg, momentalne uz aj cistejsiu dcerku :D a pracku naplnim 2x do tyzdna, vzdy 1-2-3 pracky za sebou. (tj biele farebne a cierne, pripadne jemne raz za cas), ziadny probelm nemama, zmesti sa nam tam vsetko naraz.