Preťažujete niekedy svoju práčku?

samsung_tomas
16. mar 2017

A čo vy, dievčatá? Preťažujete niekedy svoju práčku? Ak áno, ako sa to prejavuje pri praní?

svetlana35
16. mar 2017

Ano..Neoperie potom prádlo a raz mi dokonca odtrhlo bubon

evkakavecka
16. mar 2017

Ja mam samsung uz 9 rokov ani raz nebola v oprave inu znacku uz nechcem,pretazujem ju casto slabo taha a pradlo nieje dobre vyzmykane ale idem si kupit na väčšiu hmotnosť pradla.

babybazar1
16. mar 2017

Dobrovolne sa priznavam ze pretazujem niekedy vedome a pitom Len pocujem ako tazko sa toci...

luna379
16. mar 2017

Asi 2x sa mi stalo že som dala viac prádla ako zvládla utiahnuť, prejavilo sa to slabo vypratým zatuchnutým prádlom. Odvtedy dávam radšej na 2x 🙂

luna379
16. mar 2017

Teda ak je tohi veľa.

3petka
16. mar 2017

Jasnacka. Mám Samsung pracku už cca 10 rokov a aj keď je napratana tak prádlo opere pekne. Nemenila by som.

karidap
16. mar 2017

Nemyslim si ze pretazujem...zrazu ale bubon ked sa toci akoze ked doperem a vyberam pradlo tak puka..myslite ze mam zavolat opravara?

jul17
16. mar 2017

Ja dosť často ako sa to prejavuje? Po praní je pradlo mokry, keď nezatazujem tak je to v pohode.

leonie77
16. mar 2017

...priznám sa, že keď som ešte mala starú práčku, tak som zvykla natlačiť čo sa do nej zmestilo, niekedy doslova ako kapustu, výsledkom čoho bolo, že prádlo mi po vypraní nevoňalo práve najlepšie, bolo ako keby zatuchnuté a aj keď som prádlo vyvesila von, tú čerstvú vôňu to nenadobudlo...keď som dala menej prádla, tak to bolo O.K...pri novej práčke si už dávam pozor, aby som ju nepreťažila a hoci je na 6 kg, dám radšej menej, lebo pri týchto digitálnych typoch človek nikdy nevie, čo všetko môže narušiť správny chod pracieho programu...tak dúfam, že mi dlho vydrží 🙂

kupcovci
16. mar 2017

Nepretazujem nechcem niak poškodiť práčku .

kvetinka75
16. mar 2017

nie, jednak aby sa nepoškodila a na druhej strane, aby sa prádlo dobre prepralo a vypláchalo.

erikad82
16. mar 2017

nie,periem často tak nevidím dôvod vkladať viac vecí a preplniť práčku.

alexandraala
16. mar 2017

Nie, nema to zmysel, pretoze pradlo nie je potom dobre vyprate.

dzjanetta
16. mar 2017

Ja nikdy...ale mojmu sa to uz stalo..nevyplo program,ledva sme pretocili bubon,aby sme mohli vybrat pradlo...od vtedy davam do pracky len ja😉..a mna to bavi👍

barinkova
17. mar 2017

Nie.periem niekedy 2-3x denne takze tak

monika11m
17. mar 2017

Myslim že nie väčšinou je tak do polky. Keďže triedim pradlo asi na 4druhy tak nezvikne byť plná.

fadama
17. mar 2017

Perem casto takze nie. 🙂

pekkka
17. mar 2017

odkedy mám práčku so 14 min. programom tak nie 🙂

miuska26
17. mar 2017

Ked som mala whirpoolku na 4,5kg tak to bol des,lebo stacili tri velke osusky a bubon napratany a dokonca mi zvykla aj tiect..chvalabohu som sa jej uz zbavila a kupila si samsung na 6kg a hoci je slim,fakt sa tam toho zmestiiii..perie tichucko a nepodarilo sa mi ju pretazit este ani raz,lebo periem skoro kazdy druhy den..tak ju luubim,ze by som najradsej prala aj kazdy den..len kto to bude potom zehlit??? 😲

candii
17. mar 2017

Stane sa. Vtedy mi zle vyzmyka pradlo ale snazim sa tomu predchadzat

cuculiatko88
17. mar 2017

Stane sa ze ju pretazim ale kedze mam pracku na 7kg tak to je malokedy ale operie vzdy pekne 😉

zuzin78
17. mar 2017

Parkrat sa mi to stalo. parkrat pracka zastala a nepohla sa, kym som nevybrala z nej par veci.

fidorka221
17. mar 2017

Tak presne toto sa mi vcera stalo. Uz pri vyberani z bubna som hned pochopila kde som urobila chybu, lebo veci neboli dobre vyzmykane...Inak to bolo po 1x. Takze moja odpoved je nie.

marse
17. mar 2017

Nepretazim, nakolko aj je tak viac pradla tak mi pracka zapipa a a nespusti sa.

lienka116
17. mar 2017

Máme 7 rokov Samsung práčku, kupovali sme s kapacitou na 6kg, no tiež sa mi párkrát stalo, že som ju naplnila do prasknutia. Problém nastal na záver pri odstreďovaní, kedy to jednoducho nedokázala. Musela som mokré prádlo aspoň časť vybrať, zvyšok dať odstrediť a potom aj druhú časť opäť. Snažím sa ju už neprepĺňať, aj to prádlo je potom "inak" voňavé 🙂

carrie4
17. mar 2017

Ja mám Elektrolux a aj ked občas ju trochu viac preplním (keďže periem často) vidím rozdiel len v pokrčenejšom prádle, inak vyperie pekne prádlo... nemenila by som za nič... tá pračka je nezničiteľná 😂

cmulinko
17. mar 2017

Ked som mala 6kg pracku tak to bolo bezne pretazene a prala som non stop. Bolo to strasne nakladne. Teraz mam 13 kg a konecne mi staci prat max 2x za tyzden.

agnesino
17. mar 2017

Ja mám LG 8kg a pretazujem pravidelne, ale oprate je pekne. Mali by vymyslieť program "preťaženie"😂

bykaterina
17. mar 2017

nie nepretazujem, ja periem cca 4-6 krat za tyzden zvlast farby takze nikdy nemam pretazenu pracku.

bodkafan
17. mar 2017

sem tam ano,snad mi to chuda moja pracka odpusti 😉