Priznajte sa, milé mamičky? Zvyknete na svoje deti kričať kvôli fľakom?

samsung_tomas
25. mar 2017

Priznajte sa, milé mamičky? Zvyknete na svoje deti kričať kvôli fľakom?

cmulinko
25. mar 2017

Reagujem podla veku dietata a podla okolnosti,ktore flak spôsobili. Je rozdiel flaku pri kŕmení 1-2 rocneho a rozdiel ked 10 rocny permanentne stihne zababrat 5 minut pred odchodom do skoly cisto opratu skolsku uniformu. Ja nie som mamicka z reklamy ktorej nic nevadi a usmieva sa jak slniecko ked najde dieta s čokoládou vsade v total bielej spalni. Ja zijem v realite a nie v dobre platenej reklame. Na 1 dieta sa este možno usmiat da a mavnut rukou ale na 4 deti sa non stop usmievat a mavnut rukou neda.

sykorkauhliarka
25. mar 2017

ja som posledna v nasej domacnosti, ktora by mala vyvadzat koli flakom :D pred par minutami ...kafeee..

miku1
25. mar 2017

@samsung_tomas Nie, kvôli fľakom na oblečení som nikdy na deti nekričala. Aj keď prídem po nich do škôlky a napr. v zime boli oteplovačky samé blato, čižmy som im ani nespoznala, aké boli zablatené, a podobne....tak som nekričala. Ale bežne zažívam v škôlke v šatni ako niektorým deťom rodičia naložia kvôli tomu, že majú oblečenie špinavé, či od jedla fľakaté. Takéto veci ma proste nerozhádžu. Ja kričím pre iné veci 🙂

katyt
25. mar 2017

Áno zvyknem, lebo ked už skoro 8 ročný syn si poutiera špinavé mastné ruky do oblečenia napriek tomu, ze som mu to vysvetlila už niekoľko krát, ze sa to nerobí, tak ma to vie fakt vytočiť. Nieco iné je ked mi dieta spadne a zašpiní sa, alebo ked sa hra a popri tom sa zašpiní, tak s tym musím rátať, ale ked sa dieta neschvál váľa po zemi tak mi to vadí.

janickacrazy
25. mar 2017

@samsung_tomas Kvoli flakom na oblečení teda nekričím po deťoch, ved sa to operie. Takéto banality ma nedokážu vytočiť vobec. 😀

bluka2
25. mar 2017

Haha kricat kvoli flakom? Ja som si sama des vyliala kavu do postele, kdezto moja dvojrocna sa dnes drzi. Mozem kricat akurat tak na seba. Aj keby to bolo naopak, suma fuk, blby flak, ziaden problem

stepanka274
25. mar 2017

@samsung_tomas no flak na satach urcite nie je dovod na krik.

nini1010
25. mar 2017

Kvoli spinavemu obleceniu urcite nikdy.to nie je dovod na krik.

malena
25. mar 2017

No tak na mladšiu, ktorá má 2 roky nekričím absolútne, a kvôli flakom vôbec nie, ved je zafúlaná v kuse, no ale ak sa zašpiní staršia 10 ročná to už jej frflem...

stepanka274
25. mar 2017

@samsung_tomas vsak kvoli flakom mame tie pracky nie?

babyangel
25. mar 2017

Ja mam skoro 5-rocnu a nekricim na nu kvoli flakom. Jedine ak to urobi naschval ale vtedy zvysim hlas a pohundrem, nie vyslovene ze kricim.

sunny8
25. mar 2017

Jo :/ hystercim a saliem kedze maloktory flak zijde z oblecenia dole cize jedno tricko na jedno pouzitie a zas tolko penazi nemam aby som kazdy den kupovala nove saty ... Priznam sa som zena ale ako vyprat rozne flaky to neviem. Neviem aky zvolit prasok pouzivam kauflandovy avivaz modry lenor. Viac nic. Neviem co v com mozem vyprat a podobne a rady z netu nezaberaju. Cize ano zvyknem vyvadzat jak besna bohuzial moja slabina

babyangel
25. mar 2017

@sunny8 ja na take silnejsie flaky pouzivam Vanish Powergel a vacsinou tie flaky zidu dolu.

lucka_ke
25. mar 2017

zase reklama?

sunny8
25. mar 2017

@babyangel dakujem za tip.neviem ci som.ho vobec u nas videla tak podla foto sa mi zda ze prvykrat :-/ mozem sa opytat aka je priblizna cena? ;)

babyangel
25. mar 2017

@sunny8 fuha to veru neviem :/ kupovala som ho uz davnejsie (niekolko mesiacov dozadu) a nepamatam si vobec kolko stal

monika11m
25. mar 2017

Ani nie aj tak to ešte nechápe . Nebudem sa rozčuľovat zbytočne

tiper24
25. mar 2017

@samsung_tomas na male deti sa nema kricat 🙂

sense
25. mar 2017

kvoli flakom nekricim.... naco sa stresovat a nicit si vlastne zdravie, pracka operie

sykorkauhliarka
25. mar 2017

@sunny8 v lidli toji na skvrny 2 € odstranovac....neviem aky je ale svokra si ho pochvaluje..ja som si ho kuppila nedavno no nemachala.som v tom vsetko flakate tak neviem....aj my mame jedno tricko max na pol dna...mame flakate vsetky bodicka..vedu z toho nerobim lebo ked ide mala von ma veci na von v ktorych ju nekrmime ;)

dagaz
25. mar 2017

Nie nekricim...oblecenie je spotrebny material...neriesim...hodim do pracky a je po flaku a ak nie tiez nevadi....vynosi na hranie

srdeenko19
25. mar 2017

Určite nie 😊 😊 nevidím v tom zmysel, každú chvíľu je zababrana a musela by som teda na ňu kričať stale, ha ha. Moji top pomocníci sú tekuté, tuhé zlcove mydlo, sem tam vanish. Všetko krásne zíde dole 😊

terezka1947
26. mar 2017

odkedy poznam DM mydlo alebo zlcove mydlo,tak nie😀😀😀
a teraz vazne....nekricim-na situacie,kedy je jasne,ze skvrny budu maju vyhradene oblecenie a na ine nehody-mydlom zaperiem,no a hodim do pracky....

samsung_tomas
autor
26. mar 2017

@stepanka274 presne tak. Technologia EcoBubble umocnuje praci prasok tym, ze ho rychlejsie aktivuje zmiesanim s vodou a zaroven pridava kyslik, ktory aktivuje praci efekt.

stepanka274
26. mar 2017

@samsung_tomas vdaka za upozirnenie na takuto technologiu, urcite mi to pomoze pri vybere buducej novej pracky

jahodka8
26. mar 2017

Áno niekedy ale najviac sa nahnevám na svoje fľaky od kávy, od auta keď som tankovala.