Ako je to s vysávaním u vás doma? Vysáva celá rodinka alebo je to len na vás? A čo chlapi...

samsung_tomas
Moderátor
13. nov 2017

Ako je to s vysávaním u vás doma? Vysáva celá rodinka alebo je to len na vás? Niektorí chlapi radi vysávajú, ale bude ich asi menšina, alebo sa mýlim? A čo deti?

majocka24
13. nov 2017

Dobry den , mam doma 3 chlapov najmenši ma rok a vysavača sa chytaju vsetci ked treba pri upratovani mi pomahajú vzdy 🙂

greta123
13. nov 2017

Ja mám doma tiež 3 chlapov, ďalší je v zahraničí. S vysávaním mi pomáhajú, hlavne keď sa robí veľké upratovanie, inak si vystačím sama.😀

kallanchoe
13. nov 2017

No vysávam väčšinou len ja, ale syn (1,5r) pomaha😀 Niekedy sám vytiahne vysávač, dotiahne ho ku mne a ideme vysávať 👍. Mám pocit že omrvinky sú po ňom všade a vždy neviem ako to robi😂

lussyita
13. nov 2017

Zatiaľ sme na vysávanie dvaja... Keď je treba manžel povysáva aj za mňa..nemá a tým ani najmenší problém a ja taky tak..my sme taká zohrata dvojka on pomáha mne, ja jemu a vo všetkom😊

mischel218
13. nov 2017

Zväčša vysávam ja s asistentkou - ročnou dcérkou 😉 ale ak j

mischel218
13. nov 2017

* ale aj môj muž povysáva ak treba 😉

cupakabricka
13. nov 2017

vacsinou ja a pomaha mi aj nasa Izabelka... ale ked treba tak aj mm povysava 😉

katus1406
13. nov 2017

U nás vysava len manzel komplet cely byť 😉

simca06022011
13. nov 2017

Vysávam len ja :D ak vysáva partner znamená to jedine to, že bud je velmi "vytočený",a lebo nás chce zobudiť ráno... :D dovolím si tvrdiť, že vysávať ani nevie poriadne... Dcérku toto ešte nechytilo, máme háklivé podlahy a nenechám ju to škrabať a nepáči sa jej veľmi ten "hluk" :DD Ešte chvíľu a dostane túto činnosť ona...

ziwka
13. nov 2017

U nas vysavam ja a moj 2rocny drobec... bud ja prva a potom ho necham este dovysavat alebo prvy on a ja to dovysavam 🙂 rad sa nadrapuje s vysavacom 🙂

anka2103
13. nov 2017

Vysavam ja,ale od malicka deti vediem k upratovaniu 😉

vileda
13. nov 2017

všetci majú plno iných povinností keď treba vysávať, takže je to na mne 🙂

janica009
13. nov 2017

Syn (3) pomáha vysávať - vzduch a seba najradšej 😂 páči sa mu princíp vysávania, no pomocou sa to nazvať veľmi nedá ☺

jahodka8
13. nov 2017

U nás vysávajú najradšej deti - ja mám na starosť umývanie všetkého možného. Manžel vysáva iba po svojich prácach, ked robí s drevom a podobne.

sabusik321
13. nov 2017

Môj drahý veľmi rád vysáva 🙂

ludka140281
13. nov 2017

u nas vysáva každý 🙂 ja,manžel(len ak niečo chce 😉) a dcerky musia mamičke pomáhat❤

babybazar1
13. nov 2017

Iba na nikto sa k tomu nema

najstastnejsia
13. nov 2017

Vysávanie je zväčša na mne... A teda vysávam celkom rada. 🙂

nelly761
13. nov 2017

U nas vacsinou sama. Ale ked maju chut a naladu tak sa toho nachvilku chopia aj moje deticky Sarka (5r.) a Alex (2,5r).

sasules
13. nov 2017

Ja vysavam kazdy den,kedze mame dve male deti,vadia mi aj najmensie omrvinky. Moj manzel drzal vysavac asi raz minuly rok🙂

kvetinka15
13. nov 2017

ja to premením na percentá 98% ja a 2%manžel

yulliette24
13. nov 2017

U nás vysáva manžel z lásky ku mne,nie k vysávaniu 🙂

lenkad26
13. nov 2017

Ja vysavám rada, aj moja 4 ročná dcérka mi pomáha svoju izbičku 🙂 najhoršie na tom je, že môj manžel zbožňuje vysávať a žehliť a teda keď povysávam vtedy,keď nie je doma urazene sa ma pýta:" prečooo si vysávala?!" No prečo asi som vysááávala? 😀

ninaj24
13. nov 2017

U nás vysáva väčšinou muž a syn pri ňom lieta a chytá mu hadicu, veľmi mu chce pomáhať. A každý deň si syn (15m) otvori skriňu, vytiahne hadicu a chodí a akože vysáva. Je proste boží 😀 Takže dostane pod stromček upratovaciu sadu, snáď sa poteší 😀

biba12
13. nov 2017

Vysavaju dva i-roboty 🙂

lula313
13. nov 2017

Vysáva ako aj vyznása smeti vzdy len manzel😊

05ada
13. nov 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

U nas vysavam len ja lebo ma to bavi a samozrejme ja to viem najlepsie....😉

butterfly22
13. nov 2017

U nás sa s partnerom striedame, ale asi to pozná každý rodič...máme 4 ročnú dcérku, ktorá je v období,keď všetko skúša a veľa krát je to aj s pekným neporiadkom... takže vysávanie je u nás každodenná činnosť ( no nie veľmi obľúbená 😂)

efy
13. nov 2017

Vysavam kazdy den ,mne je to relax
Mam 3,5rocneho a 4 mesacneho chlapceka. 😀

maarlie
13. nov 2017

Moj manzel sa vysavaca asi boji... 😂 pred 3rokmi v auguste,ked som bola 1.krat tehotna, povedal: nechaj tak, ja zajtra povysavam! A ja doteraz na to zajtra cakam... Kebyze si pomedzi to sama nepovysavam, uz to tu vyzera vselijako. Esteze prvorodeny tuto fobiu po nom nezdedil a s mojou pomocou si uz povysava svoju izbu.