SÚŤAŽ: Prečo Robotický vysávač potrebuje sací výkon, načo mu slúži.

samsung_tomas
Moderátor
16. nov 2017

Prečo pravý Robotický vysávač potrebuje sací výkon ?
Tri najzaujimavejšie a najpresnejšie príspevky získajú Samsung speciálny Cyclone filter pre vysavač.

ankazdca
17. nov 2017

Ked chce mať človek optimálne vyčistené každé zakutie, je naozaj potrebny saci výkon, ktory je dlhotrvajúci. Je to presne ako s deťmi...čim su menšie nasávajú informacie z kazdej strany, no vekom sa to horši🙂

muco09
17. nov 2017

Sací výkon - to je presne ako s mojou dcérkou, minule sa snažila vcucnúť bobuľku hrozna ako to vidí u tetušky, ale este nemá sací výkon 🙂 čiže je tu potreba vývoja - vyrastie a hrozno vcucne, tak je to aj s týmto peknučkým vysávačom, vyrástol, napredoval a ma sací výkon ako cyklón 🙂

dema4016
18. nov 2017

vysávač potrebuje dobý sací výkon, aby čo najlepšie povysával všetky smeti a celý ten neporiadok zo zemi čo sa tam navláči a napadá, pretože človek môže byť superpedantný aj tak sa mu to nepodarí, vždy niečo ostane a vysávač je dobrý pomocník

buuba
18. nov 2017

pretože pravá mama sa dá "vysať" deťmi a preto pravý robotický vysávač potrebuje sací výkon, aby za pravú mamu urobil prácu na prvý šup 🙂 (vlasy, omrvinky, ponožky, ktoré nemajú záhadne pár, kocky z lega, prach a špinu, a hlavne starosti, kto to uprace a dá do poriadku, aby sme sa mohli zajtra znova hrať s deťmi na zemi 🙂 )

kp7333
18. nov 2017

Aby spinu a prach poriadne vysal a nie zadupal do koberca.

majakuca
19. nov 2017

Dobrý deň, robotický vysávač bez sacieho výkonu, je podľa mňa mechanická metla, ktorá sama ,,behá" po izbe a zametá tie miesta po ktorých prejde, ale keď už má robotický vysávač aj sací výkon, tak dokáže vysať špinu aj z miest, kam sa nedostane, ale ten sací výkon tú špinu potiahne - vcuce 🙂

miskaamatko
19. nov 2017

Dobry saci vykon je dôležitý .. pri kupe vysávača samozrejme.pozeram.hlavne tuto kategoriu...a preco je dolezity ? Tak.samozrejme.,aby nam.povysaval vsetky drobne spinky aj tie v kutoch bez ziadnych problemov

erikakosice
19. nov 2017

Pretoze ho FAKT potrebujem 😀

peta399
19. nov 2017

Sluzi na spolahlive odpratanie vsetkych spin, co ako vieme,
pri robotickych vysavacoch je to dost casto bieda🙂 A co je to naj.. ovladanie cez mobil😍

danielik23
19. nov 2017

Preto aby nečistoty vcucol do seba lebo keby nemal dobrý saci výkon tak by ich len posúval po miestnosti 😀

koaly119
19. nov 2017

Saci vykon potrebuje nato aby vtiahol vsetky omrvinky ktore moja babulka ma pod sebou po ranajkach.....a inom suchom jedle 🙂

laajla
19. nov 2017

Sací výkon slúži na to, aby všetky nečistoty nasal do seba a ostalo čisto 🙂

greta123
20. nov 2017

Robotický vysávač nasáva nečistoty zametaním pomocou rotujúcich kefiek až potom sú nečistoty vysávané do vnútornej nádrže, takže netreba sa veľmi zameriavať na sací výkon 😍

katusikkk
21. nov 2017

V nedelu mali byt vyzrebovane 3 vyherkyne .Ja ze idem gratulovat a nevidim nic 😲

kristinka86
21. nov 2017

Aby kvalitne povysával špinu každého druhu, ktorá je pri deťoch skutočne rôznorodá.
Pekný dník.

keena
21. nov 2017

@katusikkk kde je napisane ze v nedelu? Ale mozno buducu. Samsung tu bude 2 tyzdne.

m2612
21. nov 2017

Vysávač potrebuje dobrý sací výkon,aby dôkladne povysaval aj zákutia.

katusikkk
21. nov 2017

@keena
Prispevok 16 .November😬
Mas pravdu nenapisane ktoru😀

keena
21. nov 2017

@katusikkk aha. Vlastne ano 😂 tak pockame este par dni 😉

kim_rossi_stuard
21. nov 2017

vysoky saci vykon = setrenie penazi, a casu, co mozem stravit s detmi, kedze rychlejsie vysaje co treba 👍

samsung_tomas
autorModerátor
24. nov 2017

@keena nebojte sa nezabudol som na vas, vsetko dokladne citam, nabuduce sa polepsim a doplnim aj dokedy sutaz bude trvat. Otazka je sice jednoducha, ale vela ludi nevie, ze dnesne roboticke vysavce su v 90% len mechanicke drahe metly, co sa momentalne zmenilo. Pre saci vykon je nutny specialny vykonny motor, ktory roboty na trhu nemali az od teraz co Samsung prisiel s modelmy, ktore maju saci vykon. Najkrajsie na tom je, ze za rovnaku cenu od samsungu dostanete vzdy viac. Nech si zoberiete akykolvek model na trhu a porovnate s v rovnakej cene. Prajem pekny vikend.

samsung_tomas
autorModerátor
24. nov 2017

@girko nie take nepotrebujeme mate pravdu, ale doteraz vsetky take boli a su, dokonca aj tie co tvrdia, ze na koberci zvysia svoj vykon 3x ( to predstavuje to cca 3W sacieho vykonu v turborezime 🙂 Technologie idu dopredu a modely, ktore stoja vela penazi 999e a podobne co saci vykon nemaju nikto kupovat nebude. Pretoze tak drahu metlu nepotrebuje 🙂

blbovina
24. nov 2017

Aby bolo v dome cisto, aby vycistil vsetky kuty, aby vysal vsetok neporiadok.

lolita611
24. nov 2017

Ahojte, tak my sme kupili. Ale iRobota nakoniec. Takze vrelo odporucam kludne aj Samsung ci inu znacku, hlavne ze sam povysava 🙂
Co to sme uz vyskusali, napisala som aj clanok na blog 🙂 kuknite

http://3mamy.sk/blog/z-vysávania-sa-stala-zábav...

bleee
24. nov 2017

každý vysávač potrebuje sací výkon, nielen robotický. Čým vyšší sací výkon, tým lepšie povysávanie. Princíp je ten, že motor vťahuje do vnútra vzduch aj s nečistotami, tie prefiltruje, nečistotu zachytí do vrecka/nádoby a naspäť vypustí vyfiltrovaný vzduch 🙂

samsung_tomas
autorModerátor
26. nov 2017

Ahojte, ukoncujem sutaz. Slubil som vam, ze tri najpresnejsie odpovede ziskaju cenu. Tu je vyhodnotenie. Rozhodol som sa, ze vyhercou bude viac a specialny Cyclone filter pre vysavac ziskaju tieto mamicky:
@igiana
@majakuca
@martinkaha
@buuba
@muco09
@keena
@lucka011
@igiana
@lucka227
@ninka1609
@kvetinka75
Do sukromnej spravy mi prosim poslite meno a priezvisko, adresu a cislo domu, psc a mesto, telefonne cislo pre kuriera. Dakujem

kim_rossi_stuard
26. nov 2017

Gratulujem😉

igiana
26. nov 2017

@samsung_tomas dakujem krasne tesime sa! 😍

erikaemkina
26. nov 2017

@igiana je to tááám
Blahoželám

igiana
26. nov 2017

@erikaemkina dakujem si zlata 🙂