Čo je Kocúrikova lampička a ako ju získate?

radka_pribinacek
Moderátor
1. nov 2017

Kocúrikova lampička svieti niekoľkými farbami a zhasne 30 minút po poslednom dotyku. A ako ju získate? Behom tohto týždňa budeme na stránkach Modrého koníka o ňu súťažiť, ale šťastie môžete skúsiť I na www.pribinacek.sk. Držím palce!

keena
4. nov 2017

@radka_pribinacek aaaa. Nestihla som pridat. Vlakna su uz zamknuteeeee 😩

jarmila1
4. nov 2017

@radka_pribinacek Ani ja som nestihla prispieť a to sa syn tak snažil :( Nakreslil strašidelného Creepera aj s domčekom z kreatívnej hry Minecraft, ktorá ho teraz veľmi baví. Nemohli by ste nás ešte zaradiť do súťaže? Ďakujemeeeee a krásny deň.

keena
4. nov 2017

@radka_pribinacek tak skusim aj ja pridat este sem. Dcera sa tak snazila a nakoniec ked som jej povedla ze uz sa neda pridat tak to pokrcila a mladsi syn jej to potom slohol a este aj dotrhal. Tak my takto a nas “bubak nocny” 😂🙈

radka_pribinacek
autorModerátor
4. nov 2017

Díky za obrázky, ještě je stihnu zařadit, ale další už opravdu ne... 😉

keena
4. nov 2017

@radka_pribinacek dakujemeeee!!! Mala je hned stastna, aj ked by sme nevyhrali nadalej si pribinaciky budeme dalej kupovat! 😉

erikaemkina
4. nov 2017

Aj tieto budu zaradené , myslela som si že len tie čo su v dvoch príspevkov a tie čo splnaju podmienky - nakreslené ..

radka_pribinacek
autorModerátor
4. nov 2017

@erikaemkina ano, nakreslené obrázky v soutěžních vláknech, paní se ptala včera večer, tak jsem tedy (výjimečně!) stihla ještě i ty dva přidat do vyhodnocení. S tím, že přednost mají ale ty, které to stihly a do soutěžních vláken.

erikaemkina
4. nov 2017

@radka_pribinacek ved jasné , ved pre detičky to je ❤ už vyhrá ten kto vyhrá a Teším sa

adazdca
4. nov 2017

Tak my prispejeme s našim Bubibubom už len nesúťažne, keďže sa už nedá zaradiť do vyhodnotenia...aspoň si Tomáško precvičil ručičku a kreslenie😉aj to sa počíta..

radka_pribinacek
autorModerátor
4. nov 2017

@adazdca krásné barevné strašidýlko! 🙂 A připomínám, že na webu pribinacek.sk soutěž o lampičky trvá do 19. 11., tak ještě můžete zkusit tam ☺

adazdca
4. nov 2017

@radka_pribinacek ďakujem za tip.. hneď idem na to..musela som to pridat, aby syn nebol sklamaný, že jeho snaha vyšla nazmar..

jarmila1
4. nov 2017

@radka_pribinacek Ďakujeme veeeľmi pekne, máte srdce na správnom mieste ❤ A ešte prosím, kde a kedy budú vyhlásené výsledky? Ďakujem.

keena
4. nov 2017

@jarmila1 uz su vysledky v novom vlakne ale nie si tam, ani ja ale tie co boli v tych vlaknach tak sa im uslo 😂😂😂😂😂

emili31
19. nov 2017

baby kupim lampicku..maly sa zruti ked ju nedostane :( dakujeeem

erikaemkina
19. nov 2017

@emili31 kúpiť sa nedá

danaholanova
19. nov 2017

@erikaemkina Preco by sa nedala /v obchode sice nie/, ale co ak niekto vyhral a je ochotny predat za tu spravnu cenu, neboj sa niekto sa urcite najde 😀
@emili31 skusila by som vycapit, normalne s obrazkom na stranku co ked niekto vyhral za pribinaciky a az tak mu netreba? Celkom chapem ja som tak tiez zhanala jednu babiku a podarilo sa, vela stastia 👍

erikaemkina
19. nov 2017

@danaholanova Tak potom by som napísala inak . .
Ved jasné 😉

petrapod
19. nov 2017

Tešíme sa na súťaž .maskrtime celá rodina. Tatino,mamina, náš syn Lukáško. 🙂

michaela714
16. jan 2018

Prosím Vás, neviete ako mám konať, keď som vyhrala lampičku a ešte ani do dnešného dňa mi neprišla ???

erikaemkina
16. jan 2018

@michaela714 skus napísat na FB Správu

erikaemkina
16. jan 2018

@michaela714 ale ved nevyhrala si ???

jany205
17. jan 2018

@michaela714 nám prišla po Novom roku, tiež sme dlho čakali, snáď ešte pošlú. Treba napísať na FB na stránke Pribinacek

erikaemkina
17. jan 2018

@jany205 ale ved nieje medzi vyhercami ?? tak ako to je potom ..

emili31
17. jan 2018

@michaela714 my sme na tom rovnako...