Vaše najlepšie tipy na vianočný darček pre svoju lásku

julius_tpd
1. dec 2015

Priznajme si to, vždy je problém vybrať vhodný darček pre svoju lásku. Takže tu je priestor pre vás, aby sme si navzájom poradili s darčekmi. Aké sú vaše overené tipy na darčeky, ktoré mali úspech, páčili sa a boli ocenené? 🙂 Pokiaľ ešte stále neviete čo kúpiť svojej polovičke alebo deťom na vianoce, tu nájdete inšpiráciu 😉

mirko2011
1. dec 2015

Myslím že najlepší darček pod stromček bude milujúca manželka a ešte po večeri, keď detičky spokojne zaspinkajú nato všetko v spodnom čipkovanom prádle tak myslím že určite nič nepokazíme...či? 😀

lajlilinka
1. dec 2015

@mirage To už bol na 30 tku, najprv tour po celom štadióne a potom aj zápas 😁

bubloska135
1. dec 2015

ano ano suhlasim, chlapi su ako male deti 🙂 moj partner by sa najradsej potesil mecu zo star warsu 🙂 ja to vsak odmietam, ale aspon ho potesim trickom s motivom star wars 🙂

magdalena459
2. dec 2015

Manzel nedostane ziadny darcek nie ze by si nezasluzil ale nebudem mat ani ja,sme radi ak budu mat deti a budu stastne a to je darcek pre nas.

julius_tpd
autor
2. dec 2015

@butterfly26 to je super taketo dary, ale tiez by som sa asi bal kedze mam strach z vysok, ale chcel by som to aspon raz v zivote vyskusat. Potom su spomienky na cely zivot 😎

@mishelita PS4 sa potesi urcite 🙂

bartaloska
2. dec 2015

@julius_tpd moj svagor kupil pre syna na vianoce xbox, ale vsetci vieme kto sa bude tesit viac 😀

ladynell
2. dec 2015

@maminkynafazulka
pekne 🙂 ponozky a slipy musia byt🙂 moj syn minuly rok nedostal ponozky a hned poznamenal,
ze ako je to mozne ,ze tento rok mu jezisko nepriniesol ponozky....skromní chlapi🙂

julius_tpd
autor
2. dec 2015

@ladynell ja som mal to iste, akurat s pyzamom, vzdy som dostal pyzamo a raz som endostal, hned som sa stazoval ze ako to je mozne, ze vianoce bez pyzama nie su vianoce 😀

ladynell
2. dec 2015

@julius_tpd
ano este aj klasika -pyzamo musi byt🙂

yvaine
2. dec 2015

Mojho chlapa vzdy potesi lego alebo daka doskova hra- tohto roku to budu Goblini. A este dostane zupan s motivom hviezdnych vojen. Je stale v puberte noooo :D

gviera
2. dec 2015

@magdalena459
Aj u nás to tak bude, som rada, že darčeky bude mať aspon syn. 😉 🙂 🙂 . Viera

tinqua
2. dec 2015

Ja som naposledy zahviezdila listkami na muzikal co chcel velmi vidiet, ale sam by to nekupil lebo sa mu zdali drahe...znama zas dala listky na futbal vip a este mala aj ona sviatok bo sa dostala na tri dni z blazinca do Barcelony...take kvazi "zazitkove" su pre mna naj 🙂

irenaliza
2. dec 2015

etš nevie, ale určite nejakú zemepisnú knihu, alebo atlas, hoci ich už máme veľa manžel ich miluje a čítať veľmi rád a určite aj ponožky, lebo každý rok dostával a.. a minulý rokk nedostal a zrazu bola otázka, ako to, že Ježiško zabudol na ponožky? takže ešte presne neviem, uvidíme, ale kniha a ponožky určite, pekný deň

vanilka83
2. dec 2015

moj muz si darcek vybral sam -mikinu sportovu...bola kupena ale cez vypredaj tak sa oplatila, no a v minulosti dostal penazenku, rybarske potreby kedze je rybar, teple pyzamo kedze mu je stale zima v noci, strojcek na stihanie vlasov,holiaci strojcek, skladaci nozik ktory sa hodi uplne na vsetko od cestovania, huby, ryby...hodinky, potahy do auta, zimne topanky,opasok...vsetko ho potesilo no a tieto vianoce by bol najvacsi dar keby ze najde pod stromcekom pozitivny tehotensky test...dar rovno z nebies, uvidime ci si uz zasluzime alebo ci este budeme musiet pockat 😅

nikenzi
2. dec 2015

Ja som sama a preto jediný komu kupujem darčeky je moj drobček. Samozrejme i ja som si urobila radost a kupila si predcasne na Vianoce tlaciaren HP3545 od TPD - ved treba popracovat na vianočných pohladniciach 🙂 je uplne perfektna, mozem odporucat - a hlavne kupu od TPD kde bola tato tlaciaren za najlepsiu cenu 🙂

julius_tpd
autor
2. dec 2015

@nikenzi hehe dakujeme, nech sluzi co najdlhsie 🙂

stanka284
2. dec 2015

Moja láska už dostala "darček" 17.11.2015 keď sa nám s malým podarilo obliať klavesnicu na PC :D samozrejme sadla som do auta aj s klavesnicou a milý pracovnik TPD v LM mi musel vyhriebsť presne takú istú :D:D:D:D

alula100
2. dec 2015

najlepší vianočný darček pre manžela aj mna je rekreačný pobyt v Tatrách aspon na 3-4 dni pre dobrý odpočinok a relax 🙂 🙂 🙂

kim_rossi_stuard
2. dec 2015

ja manzelikovi casto kupujem hracky- paradne auto na ovladanie, lietadlo na ovladanie, a teraz ma zaujala- skola smyku a jazda na ferrari 😀 😀 😀

johanka_de_arko
4. dec 2015

Ponozky musia byt stale.to je podmienka mojho manzela.aby mal darcekov viac,tak mu ponozky zvyknem balit kazdu zvlast ako salonky na stromcek alebo rozhadzane len tak pod stromcekom.minuleho roku dostal z kazdeho paru len po jednom.druhe ponozky z paru som mu slubila na narodky,ktore ma vo februari.okrem ponoziek mu vzdy zhanam aj nieco,co ho prekvapi a zabavi.dostal malu korkovu nastenku na jedalnicek (ako vo filme pelisky),ozdobne zabalenu prazdnu zapalkovu skatulku na odkladanie zuvaciek(kedze mal vo zvyku lepit ich kade-tade po byte)-inak mozem len odporucit.behom tyzdna s tym lepenim prestal,teplu rukavicu prisitu k skrabke na okno auta,aby nezamrzol,ked bude odhrnat sneh,stolovy kalendar s usmevnymi fotkami nasich deti,aby mal v praci aj trosku veselo,...atd.a okrem toho este dostava aj nieco praktickejsie.toho roku asi strihac vlasov,kedze ten stary je uz naozaj stary alebo dnes som sa dozvedela o niecom pod nazvom "musicman reproduktor"a to sa mi tiez pozdava.alebo koselu ci "nemeho sluhu".no,este sa rozhodnem.

mija5252
4. dec 2015

Urcite to bude telefon kedze si svoj minuly tyzden rozbil na stavbe 😒 p.s. a stiahne si donho aj hry 😀

hlupyzajko
4. dec 2015

Zakriveny televizor😃

maryon1
6. dec 2015

Môj manžel je veľký fanúšik hokeja, má aj svoj obľúbený hokejový klub, chodí pravidelne na ich zápasy, a k tejto láske už stiahol aj našu staršiu dcérku. Chcela som im obom urobiť radosť a dať im na Vianoce darček, ktorý využijú na týchto svojich spoločných aktivitách a ktorý ich poteší - hlavne manžela, že to nebudú nejaké papuče, ponožky, alebo spodné prádlo - myslím, že na Vianoce každý túži po niečom zvláštnom, nie po týchto "obyčajných" veciach. Radšej jeden darček, malý, daný s láskou, z ktorého bude cítiť, že človek chcel urobiť radosť, dal si námahu vymyslieť niečo iné, ako kúpiť pásikované trenky 😒
Hokejové dresy už majú obaja, berú si ich na každý hokejový zápas, tak som sa rozhodla pre šál pre každého. Dúfam, že sa potešia obaja 😉

julius_tpd
autor
6. dec 2015

@maryon1 urcite sa potesia, pekny darcek 🙂

ludka140281
6. dec 2015

@mirko2011 dakujem za typ,inšpirovala som sa 🙂 😀

igiana
7. dec 2015

@julius_tpd môj má rad kvalitne spoločenské hry, je to vlastne darček pre obidvoch, super sa zabavíme, občas sa aj zduje, keď častejšie prehra 🙂

maccaya
7. dec 2015

Ja by som chcela zaplatit predplatne nejakeho casopisu o sporte...ktory casopis je dobry pre chlapa, poradte....dik.