Celotýždenná súťaž o pobyt podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Zapojte sa do súťaže o zážitkovú dovolenku v hoteloch sieti Trinity Hotels & Resorts a vyskúšajte si komfort vybavenia hotelov, kde platí motto „Zábava a zážitky pre deti, oddych a relax pre rodičov“.

Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zabávajte sa spolu s nami. U nás si vyberáte hneď dvakrát, lokalitu a termín dovolenky podľa témy, pretože v Trinity zažijete každý týždeň zábavný program pre deti v inej téme počas celého leta.

Svoju výhru môžete využiť v Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier, Hoteli Sitno v srdci Štiavnických vrchov alebo Atrium hoteli vo Vysokých Tatrách.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory k tematickým týždňom v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – pozrite si letný katalóg Trinity Hotels & Resorts a napíšte nám, ktorý hotel a tému by ste si vybrali Vy.

Letný katalóg pobytov nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/pobytovy-balik-letn...

alebo si pozrite stránky našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 25.02.2018 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 26.02.2018 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
3-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je až 1 rok od jeho vystavenia!

ludka140281
19. feb 2018

pravidelne chodievame každu zimu do vašho hotela v Tatrách,,radi by sme skusili aj letnu alternatívu.<3

anishka
19. feb 2018

Letná dovolenka v Sitno Forest Resort by nás neskutočne potešila ;) už som pokukovala po letných First moment 🙂 s dvomi deťmi skvelý oddych :*

andrea101112
19. feb 2018

tento rok na odporucanie kamaratky ideme aj my do tejto siete. Mame vybrany hotel Sitno a temu vsade sama bublina. Ale velmi rada by som videla aj Spievankovo alebo indiansky tyzden 🙂 alebo ktorykolvek iny hotel ;)

bubinovci
19. feb 2018

Chodime kazde leto na Sitno 😊 pre nas najlepsia dovolenka
Kedze to ale stoji nemalo peniazkov tak by nas vyhra potesila ☺ urcite by sme radi navstivili Atrium v Tatrach a tema je uplne jedno aka, Tatry su same o sebe krasna tema

meiwe
19. feb 2018

https://www.atriumhotel.sk/letne-aktivity.html ja by som sla v lee najradsej sem a vyskusala

lenusik296
19. feb 2018

Zbožňujeme Tatry !!!! ♥ skrývajú krásne miesta, očarujúcu prírodu a neopísateľnú atmosféru. Naša voľba by tentoraz bola hotel Atrium ;)

carmen238
19. feb 2018

Často využívame zimné pobyty, ale tentokrát by sme radi vyskúšali letný pobyt v Hotel Senec ♥️ s manželom a našimi 2 detičkami 👦👧. Naša princezná má rôčik a ešte sme na letnej dovolenke neboli tak snáď sa nám toto leto podarí niekam ísť 🌞

siska20
19. feb 2018

Mňa zaujal hotel atrium v tatrách. Už sa dlho chystáme do tatier a takto by bolo o dôvod viac tam konečne ísť .

boba254
19. feb 2018

Trinity hotels sú fakt pre deti najlepšie. Boli sme už v Atrium Smokovec, minulú jeseň v Sitne a veru ešte by sme šli do Senca v lete, nikdy sme tam ešte neboli. Dcérka ešte chce spoznať Vlnku a Čľupka, tí jej do zbierky magnetiek chýbajú 🙂

iplusr
19. feb 2018

Ja prave pozeram velkonocny pobyt v Tatrach, takze Velka noc v hoteli Atrium by bola skvela.

maria584
19. feb 2018

Nám sa Sitno veľmi páči, s deťmi sme ešte neboli. Určite by sa potešili hocijakému programu. A mamička s ockom by si trochu oddýchli.

moncicici
19. feb 2018

My by sme radi vyskusali v lete dovolenku (hotel Sitno) s temou vsade sama bublina, pretoze nase deti miluju bublinky☺

deti95060810
19. feb 2018

mne by sa najlepšie páčil pobyt v Tatrách - v hoteli Artium. nemáme to až tak moc ďaleko, ale najmä Tatry sú nádherné v každom ročnom období... to by bol zážitok pre naše 4 deti 🙂

terka1607
19. feb 2018

Kedže máme dve malé deti, ešte k tomu mladší je veľmi aktívny, tak by nás dovolenka v niektorom z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts potešila. Deti by sa vybláznili a ja s manželom by sme mali čas si dať aspoň v kľude kávičku. Vybrali by sme si pobyt v hoteli Atrium téma týždeň na farme, kedže detičky milujú zvieratká.

dadka_bb
19. feb 2018

Ahojte , ja by som si vybrala Víkend venovaný mamičkám, v atrium hotely 😊😊 a preco? Moja mamka zije uz vyse 20rokov vo svajciarsku, a vidame sa 1-2x rocne cez prazdniny ,uz od mojich 8 rokov. Tak preto 😊😊😊

hanicka32
19. feb 2018

Naše deti by si určite vybrali Hotel Sitno, Svetluska a Kopko sú naši najobľúbenejší maskoti 😊

slavuska237
19. feb 2018

Stále keď mi vyskočia dní s Trinity hotels & resorts rozbúcha sa mi srdce že už by to mohlo raz výjsť! ❤️ Teraz vo mne búchajú dve srdcka ❤️❤️ a tie dve ktoré okolo mňa behajú by si už veru zaslúžili nejakú super dovcu ! Konečne mamka dala školu na klinec a tak by sme mohli presvedčiť tatka že nedá sa vždy len pracovať ❤️ a čo by bolo viac ako vidieť tam aj náš jediný rozprávkový objekt záujmu Spievanku a Zahrajka! Možno by ani nechceli ísť domov a tak by sme ich tam nechali 😂 za nás určite Atrium! Nech to máme blízko ! A v našich krásnych Tatrách by sme aspoň vždy vedeli čo s voľným časom 😉

nancy666
19. feb 2018

Jeeej skoro mi oči vypadli 🙂 my chodíme niekoľko krát ročne k Vám, brutálne sa nám páči aj keď popravde nie vždy všetko je ideálne. Chodíme do všetkých 3 hotelov naposledy sme boli pred mesiacom v Átriu 🙂 vždy si na to nejak našetrime, proste priority musia byt. Naša Mia je vždy vo vytržení. Škriatkovia, foodie, mediatro aaach raj na zemi 🙂 teraz čakáme ďalšieho potomka tak dáme chvíľu pauzu a celkovo výdavky budú asi inde tak by sa nám hodila takáto letná akcia veruuuuu. Myslím že Vianoce v lete by boli ideálne lebo vždy to je koncom mesiaca a to má nepustili z prace ale na materskej už nič nestojí proti 🙂 kopko svetluska držte päste aby nám to vyšlo a znova sa uvidíme ;)

tin007
19. feb 2018

Velmi sa mi paci hotel Senec, este sme v nom neboli. A verim, ze by moje deti a aj my, rodicia, sme ocenili, keby bol robeny spolocny program pre rodiny (sutaze, hry, spolocne sporty) - napr. spolocne preteky v clnkovani, hranie vybijanej, mozno patranie okolo jazera s mapou pokladov v ruke atd.

chouettka
19. feb 2018

Keďže dcéra miluje Spievankovo, voľba by určite padla na júlový rozprávkový pobyt so Spievankovom v hoteli Sitno. 🙂

jakubalexandravictoria
19. feb 2018

Radi by sme navstivili hotel Sitno s nasimi dvoma laskami kedze sme este nikde neboli.vzdy ked sme mali plan tak sa vzdy nieco pokazilo.urcite by si to deti uzili a my s manzelom tiez.deti miluju spievankovo tak by ich radi videli 🙂

roxy2
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels milujem Tatry. Vybrala by som si hotel Atrium. Doteraz sme boli v Tatrách iba na jednodňových výletoch. Radi by sme sa zdržali aj dlhšie. Možno teraz výjde 🙂

kattky
19. feb 2018

My sme este nikdy nikde na dovolenke a ani v Tatrach neboly. Mame maleho synceka a ak by sme vyhraly tento pobyt, tak by sme tam oslavyli jeho prvy rocik uz v ktoromkolvek hotely.

katooshik
19. feb 2018

Super súťaž a výhra by určite potešila. Tatry aj Sitno sme navštívili už x - krát- veľká spokojnosť,ale tentoraz by sme už boli v trojici. V lete bude mať naša dcérka 1,5 roka a bol by to pre ňu krásny zážitok. Na téme nám nezáleží.

kukucka100
19. feb 2018

Vybrala by som týždeň Rozprávkovo a hotel vo Vysokých Tatrach. Mám sedem ročnú dcéru A trojmesacneho syna A dcéra túži byť na dovolenke V hoteli A ona je ešte taký veľký rozprávkový snilek. Tak by sa jej splnilo všetko naraz.

dominika6
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels dobrý deň,ja by som vybrala
Letná dovolenka v ATRIUM High Tatras
z dôvodu že sme neboli ešte vo Vysokých Tatrách a radi by sme ich navštívili,už len z dôvodu zdravotných ťažkostí dýchacích ciest a čerstvý horský vzduch by nám pomohol nehovoriac o vašej bohatej ponuke animačného program pre deti i dospelých
Neobmedzený vstup do bazénového a vitálneho sveta
Filmové večery na letnej terase
Superkvízové „piatky“ na letnej terase
toto ma zaujalo najviac 🙂

bosorkabb
19. feb 2018

Radi by sme vyskúšali hotel Sitno a tému všade samá bublina. Bubliny u nás ficia. Deti ich zbožňujú.

svetlusb
19. feb 2018

Mňa zaujal Sitno a Atrium v Tatrách....hlavne pre synčeka by bolo Sitno asi najideálnejšie...a Tatry skôr pre mňa a muža..milujeme hory a celkovo túry ale samozrejme aj wellness a oddych,...velmi by som sa tesila keby sa nam to konecne spolu podari a niekam by sme mohli vypadnut...nas maly hlavne miluje kupanie v bazenoch a chodime casto na plavarne 🙂

ilovenext
19. feb 2018

Boli sme v hotelu Sitno a Atrium na Silvestra a mozme len odporucat. Deticky spominaju len tieto hotely. Velmi radi by sme opet sli do Sitna na akykolvek tematicky tyzden, lebo verim, ze budu vsetky uzasne a deti si to uziju.

lucanka49
19. feb 2018

Snívame o dovolenke vo Vysokých Tatrách ❤️a hoci sme Slováci, ešte sme tu nikdy neboli, ani my dospelí a ani naše detičky 💞 kiežby sa nám sen vďaka vám splnil 🙏