Už ste počuli o zážitkových kurzoch varenia?

Dnes moja obľúbená téma - predstavujem vám náš koncept voľnočasových aktivít pre ubytovaných aj neubytovaných hostí - FOODIE zážitkové kurzy varenia pod vedením šéfkuchára 🙂

CHCELI BY STE VYSKÚŠAŤ TAKÝTO KURZ?

Vo Foodie môžete zažiť ochutnávky gastronomických špecialít, zúčastniť sa kurzov, naučiť sa tipy a triky z kuchyne, vyskúšať si spoločné aktivity či súťaže v príprave jedál a drinkov. Útulne priestory Foodie sú vhodné pre malé a stredne veľké skupiny, alebo ako priestor pre netradičné oslavy formou zážitkovej gastronómie.

Krátke video z nášho FOODIE, ktoré nájdete vo všetkých našich hoteloch:

https://www.youtube.com/watch?v=Q4dFm-hUbio

Foodie kulinárske štúdio ponúka:

- Špeciálne kurzy varenia delené podľa svetových kuchýň alebo špecifických tém (Indická, Ázijská, Grécka, Moderná Slovenská kuchyňa, New York Brunch, Steaky a mäsové špeciality a množstvo ďalších kurzov...)
- Zábavné kurzy varenia prispôsobené pre rodiny s deťmi (príprava ľahkých a rýchlych chuťoviek alebo netradičné rodinné obedy, kedy varí celá rodina)
- Detské oslavy narodenín (Ponúkame netradičné oslavy narodenín – aj príprava narodeninových chuťoviek môže byť zábavou, varenie s maskotom a súťaže dodajú oslave ten pravý zážitok)
- Aktivity pre firmy a kolegov (netradičný teambuilding alebo zážitková pracovná večera po školení či workshope)

Viac o FOODIE nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/foodie-zazitkove-ku...

lucica
21. feb 2017

Keby sa nám podarilo vyhrať pobyt v súťaži na MK a dostali by sme sa tak k vám do hotelov, určite by sme skusili varenie s detmi. Moje deti miluju varenie a pečenie, od 1roku starší syn pomáha v kuchyni (teraz má už 4,5), miluje varenie a týždenne musíme aspon 2 krát niečo upiecť. Teraz sme sa pustili do kvaskovania a je to velký pomocník. Určite by sme si to max. užili

manyus
21. feb 2017

Ja by som si to straaaasne rada vyskusala tam,ako by to mojmu mužovi išlo,doma sa toho nechce chytit za nic😀Zato moja 2 a pol rocna dcera by mi určite pomahala s radostou ako doma🙂🙂🙂

kupcovci
21. feb 2017

Pekný den prajem,o tento druhu varenia som uz vela počula no zial zatial nevyskusala ,raz sa na to určite dam keďže aj ja som studovala na syrenej.skole.odbor hostinsky.

curcuma
21. feb 2017

Kurzy varenia musia byť úžasné, tá atmosféra, skúsenosti a v neposlednom rade si tam vo finále na tom všetkom dobre pochutnáme. Určite by som išla na taký čo je pre deti, dcérka má 3 roky a určite by to bol pre ňu zážitok. Veď uvidíme, možno sa na nás šťastie usmeje a nejaký ten kurzík nám od Vás priveje 😉

zuzul77
21. feb 2017

Buduci tyzden by sme chceli vyskusat v Sitne. Cez leto bolo krasne pocasie a nemal nikto zaujem o tieto sluzby v hoteli. tak snad buduci tyzden...

igiana
21. feb 2017

To by bolo nieco pre mojho manzela! Ked ma trochu casu, experimentuje v kuchyni, ma rad netradicne jedla, exoticke od vymyslu sveta. Ja mam rada staru dobru slovensku klasiku - halusky, rezen, zem.salat, kapustnicu, gulas, kura.... 🙂. Snazime sa varit tak, aby to bolo v rovnovahe 🙂

kmk11
21. feb 2017

Ja osobne som si nieco podobne vyskusala v Thajsku, minule zasa u nas doma, ale afgansku kuchynu s rodenou Afgankou ... je to zabava a zaroven sa clovek mnohe nauci. Vo Viedni zije jedna znama kucharka - Sarah Wiener, ktora ponuka (tusim) tyzdnove pobyty pre deti. Ku nej by som rada raz poslala syna. Deti sa ucia i sami nakupovat na trhoch a rozoznavat cerstvost jednotlivych produktov.

anka2103
21. feb 2017

Byvat niekde pri Vasich hoteloch. Uuuf hned by som brala take nieco 😍

lemurko
21. feb 2017

Akurat dnes nam skoncil pobyt vo vasom hoteli. Bohuzial sme si ho nemohli uzit, ani ten kurz varenia Foodie, na ktory sme sa strasne tesili. Skoncili sme v nemocnici so starsim synom. malemu je to hrozne luto, velmi sa mu hotel a aktivity pre deti pacili. Tak sme si slubili, ze sa k vam urcite vratime a snad nam to vyjde aj s tym Foodie kurzom.

patricia_trinityhotels
autor
21. feb 2017

@lemurko to ma veľmi mrzí, pevne veríme, že bude príležitosť všetko vynahradiť

patricia_trinityhotels
autor
21. feb 2017

my sme dnes Foodie navštívili, Tinka sa tejto aktivite veľmi potešila a dokonca nám postačili prázdne hrnce 🙂

kvetinka888
21. feb 2017

Foodie by sme velmi radi vyskusali aj my na najblizsom pobyte s kamaratmi 😊 nie je nic lepsie ako travit cas v perfektnom hoteli, s rodinou a priatelmi a zazit takuto zabavu 😊

jabucko
21. feb 2017

Nikdy nezabudnem na to, ked sme v hoteli Sitno so synkom stverali schody (v 11 mesiacoch to bola najlepsia zabava) a nadsene deti vysli z Foodie kurzu. Nadherne vonalo vsade a ony vykrikovali na cakajucich rodicov "mamiiii ... toto som upiekla samaaa ..." ta hrdost. Krasne . Zazitok 🙂

shilou
21. feb 2017

Paráda 👍👍 deťom by sa to určite páčilo a nielen im🙂🙂

katkanr
21. feb 2017

Ja som zážitok z varenia resp.z pečenia mala tieto Vianoce ,keď som syna zapojila do výroby medovníkov.Páááni to vám bol zážitok 😉 a keď mu prišla pomáhať aj 1,5 sestra..to bol ešte len zážitok. Múka,cesto,misky boli všade.😀

macik45
22. feb 2017

Ja by som tiež velmi rada skúsila takýto kurz a dcérka by bola tiež nadšená, ked ma zbadá v kuchyni už aj uteká a pomáha mi.

miriskaz
22. feb 2017

urcite ano.sranda musi byt vyskusala by som ten s celou rodinkou,krpana by mala krasny zazitok.aj narodeninove mozu byt super.myslim,ze kazdy si moze vybrat co mu je blizke.

danieli
22. feb 2017

zazili sme takutu detsku oslavu narodenin vo Foodie v Atriu, decka si napiekli pizzu a ako im chutila 🙂 pre nas ozaj vynimocny zazitok

gabrielavalova
22. feb 2017

Ja by som najradsej prijala zazitkovy kurz pre rodinu s detmi, doma mam dve male pomocnicky 4r. a 20 mesacnu ktore mi pri vsetkom pomahaju a hlavne pri vareni... Spolu by sme sa naucili nieco nove 😊

hela_tn
22. feb 2017

Chystali sme sa pri našom poslednom pobyte skúsiť zážitkové varenie, no bohužiaľ nam to nevyšlo..ale nabudúce sa nam to snáď podarí..