**SÚŤAŽ O COOL TAŠKU KAMARÁTOV Z TRINITY ***

nitkatrinityhotels
Moderátor
19. feb 2019

Ahojte Kamaráti, posielam Vám jednu pred-koncertnú photo 🙂

Už tento týždeň začíname s koncertnou TOUR DE TRINITYHOTELS. Vždy keď idem moderovať koncert pre Vás, pobalím sa do tašky Kamarátov z Trinity 🙂

Nakoľko máme DNI S TRINITY NA MODROM KONÍKOVI, rozhodla som sa dať do súťaže modrú a červenú tašku kamarátov z Trinity.

AKO SÚŤAŽIŤ?
NAPÍŠ NÁM, ČO TI NESMIE CHÝBAŤ V BATOŽINE KEĎ SA BALÍŠ NA DOVOLENKU V TRINITYHOTELS 🙂

O ČO HRÁME?
1 X MODRÁ TAŠKA KAMARÁTOV Z TRINITY
1 X ČERVENÁ TAŠKA KAMARÁTOV Z TRINITY

Svoje odpovede posielajte do 24.02.2019 do 00:00 🙂

Výhercov uverjníme dňa 26.02.2019

VEĽA ŠŤASTIA 🙂

PS. A ozááj v taške nájdeš nápoje Kamatárov z Trinity ❤️

S láskou Vaša NITKA a jej Kamaráti z Trinity (Čľuko, Vlnka, Kopko, Svetluška, Skalko a Ozvenka)

leteku
18. feb 2020

😂

lulu2014
18. feb 2020

Ahojcek. U nas na kazdu dovcu( v Trinity sme este neboli) musia ist koniky stajne a zvysna vybava ale aj pets shopovia. Takze jeden ruksak hraciek vratane farbiciek a omalovanky ci cisty papier. Aj ked moc casu na nich nie je aj tak nesmu chybat.🙂
Okrem toho plavky a okulky do vody lebo bazen tiez musi byt kazdy den!!. 🏊‍♂️ jazda na 🏇 ak je v okoli tiez potesi
Ostatne veci klasika ale aj lekarnicka -prva pomoc pri teplote a pod. Bez toho my nemozeme chodit.☹🙂

luliu
18. feb 2020

@lulu2014 odpovedás na rok starú otázku

lulu2014
18. feb 2020

@luliu ja viem. Ale dakujem za upozornenie. Ja len tak aby mali 😁 . Nepattrim k tym co by nieco vyhrali. 🙂

jakubella
23. feb 2020

Dva veľké plysove zajace 🙂