SÚŤAŽ o tašku, knižku, CD a zápisník Kamarátov z Trinity

patricia_trinityhotels
Moderátor
18. feb 2020

KAMARÁTI z Trinity je šesť postavičiek - šesť veľkých plyšových kamarátov, ktorých môžete vidieť v našich hoteloch na spoločných vystúpeniach. Každý má svoj príbeh, pesničky a charakteristické črty. Pre deti sú veľkým vzorom a motiváciou. V hoteli ich vítajú pri príchode, nechýbajú na raňajkách či večeriach, skontrolujú či detičky všetko spapali. Cez deň spolu zažívajú spoločné aktivity a večer tancujú na minidiskotéke či dokonca celovečernom koncerte 😊

Pre všetkých aktuálnych ale aj budúcich fanúšikov sme pripravili súťaž – naši KAMARÁTI totiž majú množstvo praktických darčekov, ktoré sa vám určite zídu a detičkám spravia veľkú radosť.🐧🐘🐝

O ČO HRÁME – pripravili sme pre vás 2 balíčky – jeden s červenou taškou a jeden s modrou praktickou cestovnou taškou s motívom Kamarátov z Trinity. Balíček okrem tašky obsahuje CD, knižku o zvieratkách Kamarátov z Trinity a šikovný zápisník s omaľovánkami a úlohami.

AKO SÚŤAŽIŤ – keďže hlavný motív súťaže sú naši Kamaráti a chceme potešiť naozaj našich fanúšikov či budúcich fanúšikov, súťažnú úlohu budeme smerovať na detaily zo života Kamarátov z Trinity. 💻 Navštívte ich fan page https://www.facebook.com/trinitykamarati/ a napíšte nám, ktorý moment, príbeh či status sa vám najviac páčil, či vás najviac zaujal. Aj Kamaráti totiž uvítajú menšiu spätnú väzbu, čo by ich fanúšikovia najviac chceli vidieť na ich fan page prípadne, čo vám na fan page chýba.

Do súťaže zaradíme, všetky vaše príspevky a na konci Dni s Trinity 23.2.2020 vylosujeme dvoch z vás, ktorým pošleme tašku s motívom Kamarátov z Trinity a balíček s CD a knižkou. Mená výhercov uverejníme do 7 dní od skončenia súťaže, .t.j. do 1.3.2020.

bebe30
18. feb 2020

Prezrela som si fun page Kamaráti z Trinity a veľmi sa mi páčil tento status a príspevok...pohyb na čerstvom vzduchu a skvelá zábava...ale aj všetky rozprávkové postavičky ,ktoré prispievajú svoje príbehy sú super👌...ste fakt super babyfriendly,našim princeznám by sa u Vás určite páčilo...ešte sme u vás neboli,ale súťažíme o pobyt!!!to by bolo radosti!!!👏

maruskaw
18. feb 2020

@patricia_trinityhotels
Ahojte. 🙂 Mňa zaujal status z 9.12.2019 ako do Hotela Atrium prišiel sv. Mikuláš a Skalko a Ozvenka vytiahli sane. Video je síce krátke, ale milé. ❤ 🙂
P.S.: Výhra by určite potešila moje tri milované chlapčiatka. 😉

bibyke
18. feb 2020

Mne sa pacil status Ozvenka v akcii,kde deticky varili🙂

nancy666
18. feb 2020

Za mna je to rozprávanie o animatoroch lebo je super že sa snažíte mat stálu partiu a tiež sa mi paci fotka mikulasska ozvenky a skalka lebo sme tam vtedy s nimi boli 🙂

faery
18. feb 2020

mne sa pacil status "skalkov pribeh" z 1. februara - o tematickych tyzdnoch, kedze sa nerobia len pocas leta, ale cely rok

petrarac
18. feb 2020

Clupka a Vlnku sme parkrat stretli u nas v Senci, mame s nimi fotku ale nemali sme si s nimi moznost zatancovat. Najviac sa mi pacia videa kde Trinity kamarati tancuju s detmi, doma si to mozu moje deti aspon pri videu vyskusat. A moje deti by na fun page radi videli aj viac videi s nejakymi kratsimi pribehmi, napriklad aj takymi ze budu musiet porozmyslat ze co sa tam stalo, preco sa to stalo a preco to tak dopadlo, pripadne aj uhadnut ako to dopadne.. 🙂

lujzamisko
18. feb 2020

Mne sa páči príspevok senec hotel kde sú vlnka a clupko plávanie je úžasná vec deti musia byť šťastné v takomto hotely

bubinovci
18. feb 2020

Mne sa paci video ako bol Kopko pozriet buducich animatorov na skoleni 😍 animatori su super, velmi sa mi paci ze mladi ludia maju takuto skvelu prilezitost ziskat skusenosti a pravdupovediac aj im v dobrom zavidim😁 mat tak znova ich vek tak nevaham a idem robit animatorku 😁

miiichala
18. feb 2020

Mna zaujal status zo 16.12. Kde skusal Kopko stvorkolky s animatorom. To by sa mojim detom pacilo

blondik85
18. feb 2020

Pacil sa mi status Ozvenka v akcii,kde deticky varili🙂
Vyhra by potesila moje 2princezne - Eli a Juli 🙂

nisa7
18. feb 2020

Mne sa páči Vlnka a Člupko v Senci.Pači sa my práca animátorov a ak mladí ľudia sa venujú deťom .

evulienkaslx
18. feb 2020

nam sa pacilo, ako Kopko upratuje a chysta bazen na novu sezonu, Emka sa uz tesi a vidime sa v lete

irenaliza
18. feb 2020

@patricia_trinityhotels Krásny deňMy Kamarátov z TRinitysleduje na FB dlhšie a super stále niečo iné a najviac zaujal teraz príbeh Svetlušky a potom Som Triniťák ako sa predstavovala porotkyňa Nitka a stále s dcérkami niečo objavíme a posmejeme sa a trochu zaspomíname na pobyty u Vás.

kremko
18. feb 2020

Mne sa páčilo video s Mikulášom v Atriu.

xlolax80
18. feb 2020

@patricia_trinityhotels mna zaujal lyziar Skalko na Jakubkovej luke 😊

cleona
18. feb 2020

Nam sa pacil Kopkov pribeh ako s animatorom Leom testovali stvorkolky. Alebo celkovo jednotlive statusybonpriprave tematickych tyzdnou v lete. Na jendom takom sme boli a bola to parada

nelly761
18. feb 2020

@patricia_trinityhotels určite status z Vianoc ❤🍀

robin17
18. feb 2020

@patricia_trinityhotels sledujeme Vas uz od leta, mna zaujal prispevok, ako Kopko skocil do bazenu. Na tento som si spomenula, ako ma prvy.

veronique_1
18. feb 2020

Nam sa pacilo, ze kazdy kamarat ma svoje zvieratko. Moje deti miluju zvieratka, najma zajaciky. Mohli by sa ku hotelom doplnit nejake drobne zvieratka na hladkanie.

luspik
18. feb 2020

Mne sa páčil príspevok aj fotky z 11.2. s Vlnkou aj Clupkom, ako cvičili s animátormi a robili deťom radosť

sperka
18. feb 2020

Našim sa na pobyte páčilo keď chodili maskoti na raňajky a na fanpage sa im páčil príspevok o varení, to by sme radi vyskúšali.

kristina2708
18. feb 2020

Tak mne sa veľmi páčil príspevok kde Kopko testuje spolu s animátorov štvorkolku 🙂
Ja osobne mám chuť sa na nej povoziť 😂 takže aj pre deti to musí byť veľká zábava 🥰

livizi
18. feb 2020

Našim deckám sa páči najviac príspevok zo 16. januára, kde je videjko z jedného z koncertov Kamarátov z Trinity, kde sa všetci úžasne bavia, radujú, spievajú, tancujú, tam by sme teraz chceli byť 🙂

bandurka1979
18. feb 2020

Ozvenka v akcii kde deturence varili je super

przuzka
18. feb 2020

Svetluskin príbeh

05ada
18. feb 2020
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Nasej Lenke sa pacili videa z Halloween hotelov- super urcite by sme si to uzili. Ani sme nevedeli, ze ponukate aj takuto zabavu. Spica.👍

carmen238
18. feb 2020

Našej Sofinke a Tobiaskovi sa veľmi páčil príspevok z 9.12. kedy sa Skalko a Ozvenka sánkovali 🛷 a prišiel aj Mikuláš 🎅. Keď naša Sofinka vidí Skalka alebo Ozvenku tak vždy povie, že tam chce ísť 🙂 našim deťom sa v Hoteli Atrium veeeeeľmi páčilo a nám rodičom tiež 👍

zuzikaa29
18. feb 2020

Zaujal ma prispevok s videom o Kopkovi na thajskej masazi 🙂

ajino
18. feb 2020

mne sa najviac páčil status - Ozvenka v akcii, kde detičky varil, bolo to veľmi pekné 👍