SÚŤAŽ - 3x POBYT v SR pre celú rodinu

patricia_trinityhotels
Moderátor
3. jún 2019

SÚŤAŽ O 3 POBYTY v sieti najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku.

Zaslúžite si oddych a relax! Len tak, na chvíľu „vypadnúť“, nemusí to byť ďaleko, len zmeniť prostredie. Teraz máte možnosť vyhrať pobyt, ktorý bude pre celú rodinu. Lebo v našich hoteloch sa deti rozhodne nudiť nebudú. Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku.
V hre máme hneď 3 pobyty – 1 x pobyt v hodnote 500 € a 2x pobyt v hodnote 385 €.

My vám chceme dať viac a preto pobyty v tejto súťaži môžete využiť podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels. Rovnako sme mysleli aj na variabilné uplatnenie výhry. Buď ako pobyt a nezaplatíte nič navyše alebo ako ceninu v danej hodnote pobytu ( 500 € / 385 € / 385 € ) a využijete ho na kúpu akejkoľvek dovolenky v našich hoteloch podľa vlastného výberu. Tak poďme SÚŤAŽIŤ!

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne).

HRÁME O POBYT v ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

lalilovka
7. jún 2019

Radi by sme isli do hotela Sitno, este sme tam neboli, deti by sa urcite potesili ☺

klaudigergo
7. jún 2019

My sme tiež milovníci Skalka a Ozvenky, ktorých moja dcérka miluje, a tak by bolo super, keby mohla spoznať aj ostatných škriatkov povedzme v hoteli Sitno. Bola by to naša letná dovolenka už aj s naším malým synčekom 😊

tasmailla1
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels ja by som si určite vybrala hotel Sitno, krásna príroda

rozpravkaa
7. jún 2019

ja si asi neviem vybrat 🙈🙈🙈 ale na Sitno pocuvam chvaly z kazdej strany, tak asi by sme sli tam. Okrem toho som tam este nikdy nebola 🙂 Dakujem za krasnu sutaz!

stankakoki
7. jún 2019

Vybrala by som si Sitno, keďže tymto smerom sme ešte nikdy na vylete neboli. Vzdy bud Tatry,liptov alebo smer Bratislava. Takže radi by sme spoznali aj tento kut,kedze pocuvam,ze je krasne aj v strede Slovenska.

saskah
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels
Najviac ma laka hotel Atrium... bola by to nasa prva tatranska dovolenka a myslim, ze by sa nam tam vsetkym pacilo-nasa Ninka miluje postavicky a maskotov-ta by si najviac uzila minidisko so Skalkom a Ozvenkou 🙂 moj muz chodieva do Tatier na liecebny pobyt, tak by mu to urcite prospelo... a ja by som sa pokochala krasnymi vyhladmi 🙂

kallanchoe
7. jún 2019

Keby som si mohla vybrat, tak jednoznacne hotel Atrium v Smokovci. Sme z Ke,takze celkom blizko najmä s 3 rocnim neposednikom😉....Tatry mame radi,lokalita nam dobre znama....Tento rok sme este neboli nikde a myslim ze maly by uz zvladol nejake minitury😁.... Za chvilu k nam pribudne bracek👨‍👩‍👦‍👦 tak by sme si este mohli stihnut uzit dovolenku v trojici😁....Hotel poznam len zvonku,lokalita super, krasne zrekontruovany,prisposobeny aj najmensim👌,super detsky bazen a to ihrisko vonku to je uplne super👏......maly by mal raj🤸....rodicia mozno kus kludu🤣😂🤔.....ved nic nieje krajsie ako vidiet vase dieta usmievat sa a vidiet ze je stastne😘😍

gaba66
7. jún 2019

Hotel Sitno, boli sme v Sitne aj v Tatrách, ale na leto sa nám veľmi páči Sitno nádherná príroda okolo a deti miluju pobyty u Vás boli by veľmi šťastní 🙂

rheia27
7. jún 2019

Vybrala by som Sitna. Tento kraj je nam s manzelom velmi blizky a ako rodina, s detmi sme tam este neboli 🙂😀

kvietoceksk
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels Hotel Atrium v Novom Smokovci, aj kvôli vzdialenosti, ale hlavne preto, že milujeme Tatry 🙂

adrika28
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels priala by som si ísť do Hotela Atrium♥️, maličký má 15 mesiacov a pomaly začíname a objavujeme takéto skvelé dovolenky, kamošky so staršími detičkami v hoteli Atrium boli na Veľkú noc a velmi pochvaľovali vraj ani dovolenka u mora nebola taká úžasná🙈😊 a potom ujsť z týchto horúčav z mesta do prírody by bolo božské🍀💙 Andrea

lenkavargova101
7. jún 2019

Dobry den sme stvorclenna rodina ktora ma rada prirodu,v hotely Sitno sme boli s detmi sa raz okupat a bolo skvele syncek 7 rokov stale spomina na tobogany,dcerke 4 rokov sa strasne pacili postavicky,ktore tam vtedy boli...je tam krasne lebo na.okolo je les... po kupani sme sa boli poprechadzat

novana12
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels asi hotel Atrium kvoli uzasnemu Tatranskemu Vzduchu. Prospel by nie len nam ,mne a manželovi ale najmä našim deťom lebo mavaju laryngitidy.
O krásne zazitky by bolo postarané určite ❤

bemika
7. jún 2019

Pre nás vyzerá veľmi zaujímavo hotel Senec pretože na slnečných jazerách sme ešte neboli a obom drobcom by sa tam určite veľmi páčilo a keďže s malým nesmieme chodiť na verejné kúpaliska kôli oblickam o to viac by sa tešil že aspoň tam si troška pobeha vo vode. Známi tam už boli a nevedeli to vynachváliť 🙂

lenka9g
7. jún 2019

atrium by sme si vybrali, milujeme hory

katarinka2185
7. jún 2019

Hotel Sitno, krásna príroda, perfektné pre deti.. Aj keď sme tam mi neboli, kamarátky s detičkami si nevedia vynachváliť 🙂

pieninka
7. jún 2019

Vybrala by som si Sitno. Aj preto, ze to tam vôbec nepoznáme. Uz si ani nepamätám kedy sme niekde na dovolenke boli a toho roku urcite tiež nikam nepojdeme.
Myslím, ze ako rodina by sme to uz veľmi potrebovali. Akosi sa vsetko zacina vytrácať.
Snáď este chytime druhy dych.

krissmac
7. jún 2019

Vybrali by sme si hotel Sitno, kedze sme tam este neboli. Tento rok nepojdeme asi ku moru a velmi radi spoznavame nase krasne kuty Slovenska 😊 syncekovia by sa velmi tesili, kedze miluju prirodu a my s muzom milujeme oddych v prirode. Potesila by nas vyhra pre nasu mladu rodinku 😊

veronikabell
7. jún 2019

Hotel Sitno ...krásna priroda, skvele služby ...oddych pre dospelých a zábava pre deti 🙂 ....a nam by sa to veru velmi zislo, už 3 roky sme nikde neboli

zuzulet
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov - bol by to prvý rodinný pobyt s manželom a s dcérou, ktorá má 8 rokov a doposiaľ sa nám nepodarilo ísť na rodinný pobyt. Krásna príroda a čerstvý vzduch by pomohol dcérke aj po zdravotnej stránke a my by sme tam isto pookriali🙂

brona235
7. jún 2019

Ja som este nebola v ziadnom z vasich hotelov, ale najviac sa mi paci Sitno. To prostredia, priroda... nadhera... ak by som vyhrala, urcite by som chcela ist tam aj s rodinou. Milujeme prirodu a turistiku...

janicka8880
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels vybrala by som si divolenku pre celú rodinu v hoteli Sitno pre krásnu prírodu a prechádzky.

martinellka3
7. jún 2019

Určite Hotel Sitno ❤ milujeme prirodu a wellness, deti by si to tiez velmi uzili, nakolko miluju vodu, bazeny, hory 😍

renab
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels my by sme si vybrali hotel Sitno alebo Atrium. Milujeme slovenske hory a aj v Tatrach aj v Stiavnickych vrchoch je nadherne.

zuzana1zuzana
7. jún 2019

ak by som si mala vybrať tak Sitno... toto by bola dovolenka po 7 rokoch ❤❤...

hanvel
7. jún 2019

Sitno, jednoznacne nas laka prostredie a priroda!!!

martinapavlackova
7. jún 2019

Tak za mňa aj deti určite hotel Sitno. Moje deti milujú len ukážky keďže milujú spievankovo a ti propagujú hotel Sitno. Robia veľa zábavy pre deti, animačný program a taktiež viem ze si môžu vyskúšať uvariť kadejaké dobroty priamo v kuchyni. Nádherná príroda, krásne prostredie, veľa atrakcií a nakoniec vidieť ze je to jeden z najkrajších, najudrzanejsich a najčistejsich hotelov na Slovensku. Prečo teda cestovať niekam do zahraničia, keď na Slovensku máme na výber mnoho krásnych miest. 😉

evka1202
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels jednoznačne odporúčam hotel Sitno, je tam výborný wellness a príroda v okolí je očarujúca. Určite by sme si tam s naším drobcom užili 🙂♥

enrikad
7. jún 2019

Nás veľmi zaujal Trinity Hotel Senec, v ponuke majú zaujímavé atrakcie pre deti... a deti, tak ako aj my, zbožňujeme slnko a vodu... Určite by sme sa výhre potešili a pobyt naplno využili...