SÚŤAŽ - 3x POBYT v SR pre celú rodinu

patricia_trinityhotels
Moderátor
3. jún 2019

SÚŤAŽ O 3 POBYTY v sieti najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku.

Zaslúžite si oddych a relax! Len tak, na chvíľu „vypadnúť“, nemusí to byť ďaleko, len zmeniť prostredie. Teraz máte možnosť vyhrať pobyt, ktorý bude pre celú rodinu. Lebo v našich hoteloch sa deti rozhodne nudiť nebudú. Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku.
V hre máme hneď 3 pobyty – 1 x pobyt v hodnote 500 € a 2x pobyt v hodnote 385 €.

My vám chceme dať viac a preto pobyty v tejto súťaži môžete využiť podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels. Rovnako sme mysleli aj na variabilné uplatnenie výhry. Buď ako pobyt a nezaplatíte nič navyše alebo ako ceninu v danej hodnote pobytu ( 500 € / 385 € / 385 € ) a využijete ho na kúpu akejkoľvek dovolenky v našich hoteloch podľa vlastného výberu. Tak poďme SÚŤAŽIŤ!

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne).

HRÁME O POBYT v ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

bazulienka22
11. jún 2019

Joj...potešili by sme sa akéjkoľvek výhre... ak by som si mala vybrať...potešil by hotel Atrium Vysoké Tatry...výhra by bola za posledné roky najpríjemnejšia správa...

miroslavan
17. feb 2020

Ja by som pre našu rodinu vybrala pobyt v hotely Sitno lebo milujem Banskú Štiavnicu a celé to tam okolo 💞🥰💞

purplevesna
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels Ja by som sa potešila ktorémukoľvek z nich, všetky 3 sú určite krásne, ale najviac by ma potešili Tatry, tam to mame aj najbližšie a Tatry milujem 💕

janicka83
17. feb 2020

Určite Atrium v Novom Smokovci....naše deti milujú Vysoké Tatry, bohužiaľ každý rok sa tam chodiť z finančných dôvod nedá

patulienkab1
17. feb 2020

súťaž skončila 9.06.2019 🙂
@miroslavan
@purplevesna
@ilovenext
@janicka83

mamima34
17. feb 2020

Vybrala by som Sitno a vodný svet - perfektné pre deti.

miroslavan
17. feb 2020

@patulienkab1 áno všimla som si ale teraz je nová súťaž a keď som chcela tam odpovedať sem mi to nejako "preskočili" 😁

alberto1
17. feb 2020

Hotel Sitno, lebo okolie Banskej Stiavnice je najkrajsie...Vodárenská, Kalvária, Sitno, Pocúvadlo, Paradajs....a perfektné biketraily

acsa
17. feb 2020

Vybrala by som hotel Sitno. Bola by to krásna dovolenka pre naše malú princeznú 🥰

martina0407
17. feb 2020

Určite hotel Sitno 🥰je tam krásna príroda.. Na Počúvadlo sme chodili každý rok od malička, veľmo krásne spomienky mám 🙂teraz máme 4deti a určite by som chcela chodiť aj snimi🙂🍀dúfam že vyhráme 🍀🍀🍀🍀

shilou
17. feb 2020

@martina0407 asi tazko..sutaz skoncila.min.rok

matulienka10
17. feb 2020

Jednoznačne Smokovec, milujeme hory a turistiku, ale aj lenosenie v dobrom a prijemnom prostredi, takže urcite tam 😉

lucia18121
17. feb 2020

@kater_by uz je po sutazi minimalne pol roka inak ;)

franika
17. feb 2020
olinka166
17. feb 2020

Hotel Sitno, pre nás by to bola lokalita v ktorej sme ešte neboli 😍

miriamka24
17. feb 2020

Sitno v B. ŠTIAVNICI krásny kraj = krásne prežite prazdniny s rodinou 🙂

wieruska1
17. feb 2020

Vybrala by som si Senec, lebo to tam posobi ako pri mori.

an1ka
17. feb 2020

U nás jednoznačne hotel Sitno, a to kvôli lokalite a skvelým referenciami od známych, ktorí tam boli s deťmi 😊

shilou
17. feb 2020

ROK STARA SUTAZ!!!!!!!!!!!!!

riadado
17. feb 2020

Tatry určite, pre super vzduch pre našu dcérku, ktorá je alergik.

lusana
17. feb 2020

Ja by som pre svoju rodinu vybrala hotel Atrium v Novom Smokovci, milujeme naše nádherné Tatry.

katarinakate
17. feb 2020

Ja by som pre nas vybrala hotel Senec, kedze byvame v horach, a toto by bolo prijemne spestrenie na Slnecnych jazerach, v teple 🙂

mims_28
17. feb 2020

Ja by som pre svoju rodinku vybrala hotel Sitno . Bola by to naša prvá spoločná dovolenka ako rodina . Keďže máme dve deti ktoré by sa tam.vysalili a mamka by si oddýchla s najmensim clenom 🙂. Bol by to taký menší darček pre nás 🙂

siska20
17. feb 2020

Hotel Atrium, pretože sme v Tatrách neboli odkedy máme deti. Konečne by bol dôvod 😘

patricia_trinityhotels
autorModerátor
17. feb 2020

@katarinakate @lusana @riadado @shilou @an1ka @wieruska1 @miriamka24 @olinka166 @matulienka10 @martina0407 @lucia18121 @skater_by @acsa @alberto1 @miroslavan @mamina34 @purplevesna
@ilovenext
@janicka83

Pekný večer prajem, všimla som si vaše príspevky do súťaže, posielam link na aktuálne vlákno. Žiaľ Dni s Trinity ostávajú v histórii a asi niekto objavil staré vlákno a asi stačilo, že jeden napísal, preklikol a už sa vám to ukazovalo ako posledné fóru.

Každopádne Dni s TRINITY sú aktívne aj tento týždeň a s novou súťažou. 😎 Aj o naše pobyty. Tu je link na NOVÚ súťaž: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-hotels-6/sutaz-o-rodinny-pobyt-na-slovensku-podla-vlastneho-vyberu/
😉
@ilovenext
@janicka83
a @patulienkab1 ĎAKUJEM ❤ za snahu pomôcť a za upozornenie prvých pisateľov do tohto starého vlákna.