SÚŤAŽ o rodinný pobyt na Slovensku podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
17. feb 2020

Túžite na chvíľu „vypadnúť“? 😇 Niekde, kde nemusíte variť či vymýšľa program pre deti? Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku. Koncept babyfriendly u nás znamená komfort pre rodiny s deťmi v rámci vybavenia, ale aj ďalšie doplnkové služby a hlavne zážitkový program pre deti.👧👨👨‍🦱🤩

SÚŤAŽTE spolu s nami o relax a oddych, ktorý si určite zaslúžite. V hre máme pobyt v hodnote 399 Eur a využiť ho môžete podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z babyfriendly hotelov siete Trinity Hotels & Resorts.

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne). Jednoducho chceme vedieť, čo vás najviac na našich hoteloch láka. A ak ste už aj u nás boli, napíšte nám o tom a zapojte sa do súťaže tiež 😊 Vaše názory nás zaujímajú.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 23.2.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže, t.j. do 1.3.2020.

HRÁME O POBYT v hodnote 399 Eur ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

lubinam
2. mar 2020

Hotel Atrium Smokovec, syn tam túži znovu ísť, boli sme tam na MDD , veľmi sa nám páčilo

patricia_trinityhotels
autorModerátor
2. mar 2020

Krásny podvečer prajem všetkým zúčastneným v tejto súťaži - včera nám ubehol týždeň od ukončenia našich Dni s TRINITY a ja mám poslednú a najmilšiu povinnosť a to uverejniť meno výhercu. A aby som to dlho nenaťahovala, je ňou @heeedka 👏
Výherkyni srdečne blahoželáme 😉

Súťažili sme o pobyt v hodnote 399,- Eur podľa vlastného výberu v jednom z Trinity Hotels & Resrots a ja sa chcem ešte raz všetkým poďakovať za všetky súťažné príspevky, ktoré nám zároveň slúžili ako vynikajúca spätná väzba od vás. Čítali sme poctivo každý jeden príspevok, písali ste nám svoje zážitky z pobytov u nás, čo vás najviac zaujalo a ako reagovali deti. Veľmi si ceníme aj príspevky a názory tých, kt.sa o našich hoteloch dozvedeli práve vďaka tejto súťaži – zistili sme, do akej miery si viete dohľadať informácie o našich hoteloch a čím vás zaujali aspoň takto online, prípadne podľa čoho preferujete výber miesta na dovolenku. 😇👍

@heeedka v mene TRINITY Hotels & Resorts ešte raz gratulujem a píšem správu pre zaslanie výhry 😉

heeedka
2. mar 2020

Woooow. To je krásne. Sme nadšení, tešíme sa a ďakujeme 🍾🎆🎉