Kamaráti z Trinity nás naučili – vaše príbehy

patricia_trinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

Babyfriendly hotel nie je len o službách a pohodlí v rámci vybavenia pre rodiny s deťmi. Je hlavne o deťoch, ich radosti, smiechu a spomienkach. Preto sa v našom hoteli sústredíme na každý detail, ktorým môžeme premeniť akýkoľvek rodinný pobyt na výnimočný zážitok.

▶️ Pre mnohých z nás – maskot, pre iných najlepší Kamarát na svete 🤍❤️🤍, vzor, opora, šťastie, láska.
▶️ Áno, aj takýto je príbeh našich Kamarátov z Trinity 💕🥰. Veľa krát sme v reštauráciách Trinityhotels započuli:
,,ukaž Ozvenke ako papkáš zeleninku”.
,,pozri: Skalko má veľké svaly lebo papá každý deň polievočku, však Skalko?“

... a naši Kamaráti z Trinity Vám rodičom dajú vo všetko za pravdu 🥰 Aj my chceme aby sa Vaše - naše deti mali čo najlepšie ☺️🍀. Postavičky v našich hoteloch totiž nie sú len maskoti. Každý má svoj charakter aj príbeh, tak aby si každé dieťa našlo to svoje, k čomu inklinuje. Kamaráti z Trinity majú vlastné interaktívne hudobno-tanečné vystúpenia. Vítajú deti pri príchode do hotela, sú s nimi na raňajkách aj večeri a pred spaním si spolu zatancujú a v dobrom posledné baterky 😊 🙏

👉Stiahnite si omaľovánku našich Kamarátov z Trinity online: https://issuu.com/trinitymarketing/docs/omalova...
👉Taktiež si môžete vypočuť ich pesničky na ich YOUTUBE kanály: https://www.youtube.com/channel/UCeGuTAPPKGYRwD...

Februárové DNI S TRINITY sa nám podarilo navštíviť jednu malú slečnu spolu s jej kamarátmi a rodinkou. Mamička nám vtedy napísala krásny príbeh, ako jej boli Kamaráti nápomocný v rámci motivácie🙏. Podeľte sa aj vy o krásne, motivačné alebo aj úsmevné príbehy s našimi Kamarátmi – oni sú totiž presne ten detail, ktorý odlišuje naše hotely od ostatných babyfriendly hotelov 😇❤

Podeľte sa prípadne aj s nápadmi, v čom všetkom by mohli byť vám rodičom nápomocný 😉🙂🐝

campanita
9. jún 2020

Ja ani neviem povedat v com by mohli byt napomocni...to ze su, staci. Deti ich zboznuju a je super, ze ste vytvorili taketo nieco na SK. Odkedy Vas pozname, robim vsetko preto, aby sme aspon raz za rok mohli navstivit jeden z Vasich hotelov. Dodnes si zivo pamatam ako sa dcerka od dveri rozbehla za Kopkom a dobreze ho od radosti neprevalila.🥰Pesnicky si pustame dookola a tesime sa uz na letny pobyt v Atriu.Pokracujte v tom co robite a ako to robite.♥️Za nasu rodinku mozem len odporucat!

lennulik1
9. jún 2020

Ahojte, nam pomahaju Skalko s Ozvenkou najma v logopedii a rozpravani 🙂 nas prostredny ma v reci trocha medzery, ked rychlo rozprava, tak je problem rozumiet. A na to mu casto vravime, aby pomaly a pekne rozpraval, lebo ved ako sa chce dohovorit so Skalkom a Ozvenkou v Tatrach 🙂 obcas aj ked nechce dojest obed, ze ako chce mat velke svaly ako Skalko, ked nedoje 🙂 no a priznam sa,ze obcas Skalka pouzijem aj pri upratovani hraciek, ze co by mu na to asi povedal 🙂 😊

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@campanita jej Ďakujeme krásne za krásnu recenziu 🙂 Svet očami detí je fantastický ! A keď vidíme tú emóciu pri príchode maskota, musíme v tom jednoznačne pokračovať. Teraz sme vytvorili nové pesničky Kamarátov z Trinity, v rámci leta ich určite zakomponujeme do koncertov Kamarátov. Tešíme sa moc na Vašu návštevu a pozdravujeme rodinku 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@lennulik1 Ahoj Lenulik ! Tak toto je paradne ! Nesmierne nás teši, že maskoti sú na pomoci aj u Vás doma 🙂 Poznáme množstvo príbehov z domácnosti ako maskoti Trinityhotel pomohli. Srdečne Vás pozdravujeme 🙂

lennulik1
9. jún 2020

@nitkatrinityhotels ahoj Nitka 🙂 aj my pozdravujeme, tesime sa na koncert a takto o mesiac sa vidime 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@lennulik1 Tešíííím sa 🙂 ❤

patricia_trinityhotels
autorModerátor
9. jún 2020

ja moju dcérku učím trpezlivosti, hlavne počas korony a práci z domu, home office naozaj veľmi pomáhala hláška "mamina pracuje, musíš byť trpezlivá, aby som zarobila peniažky a potom Ťa za odmenu vezmem do Trinity" a to vždy zafungovalo🙏. Používala som to už aj v škôlke, ako príklad, keď sa ma pýtala, prečo tam musí byť, keď chce byť so mnou a raz tam plakal chlapec a vešal sa na tatinka, že nechce ostať v škole a Tinuška len zahlásila "Mámi? Ten chlapec nevie, že jeho tatino musí zarábať peniažky?" ....😂👏

1kriosa1
10. jún 2020

My sme boli u vás minulý rok a dcérka bola z maskotov nadšená 😊 od vtedy si chcela s každým iba tlapnúť rukou 😁 ešte doteraz pozerá videa na youtube a maskotov pozná po mene 😊 ... učila sa pýtať na nočník, s manželom sme jej hovorili "ak sa budeš pekne pýtať na nočník, potom ťa príde pochváliť Skalko, lebo aj on chodí na nočník" 😆 ... vždy prikývla a už aj išla 😁 .... misia vďaka maskotom splnená, dcérka je na nočník už naučená a my samozrejme musíme splniť sľub 😊 takže 12.7. sme už aj u vás a dni do dovolenky už horlivo odpočítaváme 🤗

patricia_trinityhotels
autorModerátor
10. jún 2020

@1kriosa1 to bude radosti...už ju vidím na tej recepcii keď ich uvidí.

onmaria
10. jún 2020

Kamarati z Trinity nas naucili..(konecne som nasla fotku z nasho stretka)..hmm..mala som moznost stretnut ich vdaka jednej sutazi..ktoru som sice vyhrala, ale rozhodla som sa vlastne zapojit kvoli detom v nasej skolke..a to prave a iba preto,lebo so vsetkym tam bol problem a vsetko si tie deti museli platit.chcela som ich vdaka vam potešiť,bez toho,aby opat museli cosi platit a co mi to dalo? To,ze som "dokazala" ,ze vsetko sa da,ked sa chce a som rada,ze som sa takto rozhodla a nedopriala sukromny koncert iba svojim detom,ale ze sa zabavila cela skolka (@nitkatrinityhotels sa tiez odviazala 😂😂😂😉)..ďakujem dievcata

nancy666
10. jún 2020

Tak nám síce neviem ako pomáhajú okrem toho že proste sú 🙂 stupli ich milujú všetkých a všetci. Len ako deti pribúdali, pribúdali aj Trinity pozitívni ľudia 🙂 CD ide v aute hodikedy keď už nieje čo pocuvat, vzdy pred pobytom vo veľkom vyrábame, malujeme a neviem čo všetko pre kamarátov, proste sme asi naj fanúšikovia 🙂)
Trinity je mega a bez veľkých hláv by to predsa len nebolo ono ;) ešteže mame vankúše, omaľovánky, nalepky, hrnčeky, župany, magnetky a všetky tieto serepeticky vďaka ktorým sú kamaráti stále s nami 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
10. jún 2020

@nancy666 je to krásne, keď môžu mať deti vzor (niečo ako disney rozprávky), len títo nie sú len kreslený, sú naši, sú reálny, reagujú, objímajú, chytia za ruku a tancujú 😍