SÚŤAŽ o balíček prírodnej kozmetiky 4 Elements Day Spa

patricia_trinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

V našich hoteloch vzniklo vďaka výnimočným ľuďom množstvo naozaj jedinečných projektov. Jeden z nich je aj koncept masáží a kozmetiky vlastnej značky 4 ELEMENTS DAY SPA. Nechceli sme „len“ ponúkať hosťom masáže. A už vôbec nie v obyčajnej neútulnej miestnosti pripomínajúcu ambulanciu.
Masáž je v našich hoteloch cestou rituálu, relaxu, pohody, sprevádzaná priestorom, vôňami, hudbou a v poslednom rade uvoľňujúcim a liečivým dotykom. Preto kvalitná prírodná kozmetika jednoducho musela byť.

A keďže nie vždy sa človek dostane do hotelov a niekedy ani na tu masáž, tak sme sa rozhodli venovať vám kúsok starostlivosť aspoň takto na diaľku vo forme balíčka prírodnej kozmetiky našej výnimočnej značky 4 ELEMENTS. Balíček obsahuje:
1. Luxury telové mlieko Omamný sen
2. Luxury natur balzam Omamný sen
3. 4Elements Sprchový gél Mäta
4. 4Elements natur balzam Harmanček
5. Sypaný čaj 4 Elements Omamný sen
...................................................................
Balík v hodnote 49,50€

AKO SÚŤAŽIŤ: jednoducho nám napíšte komentár, tu v tomto fóre... a čo nám máte napísať? Asi, prečo práve Vy chcete vyhrať :D. Súťaže vždy losujem, takže naozaj sa nemusíte báť, že váš súťažný komentár nebude dosť „cool“. Jednoducho chceme niekomu spraviť radosť a tak nám napíšte, aby sme vás mohli zaradiť do losovania.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 14.06.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v utorok 16.06.2020.

evaea
13. jún 2020

Skúsim, možno vyhrám.

sisika1978
13. jún 2020

@patricia_trinityhotels Pri troch malých 👱‍♀️🧒👶mi nejaký wellnes alebo spa zďaaaaaleka nehrozí 😁😁😁. Tak by som si spravila aspoň taký malý improvizovaný s Vašimi produktmi v našej kúpeľni 🤩🤩🤩

cilkau
13. jún 2020

rada súťažím a pokúšam šťastie dalej🌜🙂😍🍀

lucia1805
14. jún 2020

Lebo túto kozmetiku nepoznám a je na čase to zmeniť

erika159
14. jún 2020

Výhra s trinity vždy poteší 😉

janulkai
14. jún 2020

Kto chce vyhrat? Ja 🙏🏻
Preco? Milujem kozmetiku a hlavne skusat nove veci🌷
Vyhrala som? Uvidime🍀
D🌺A🌺K🌺U🌺J🌺E🌺M

dadulkaf
14. jún 2020

@patricia_trinityhotels rada súťažím a skúšam nové veci a hlavne ako každá žena hlavne kozmetiku.

lanuska88
14. jún 2020

Keby vyhram tento balicek tak by sa musel manzel o deti starat, nech si uzijem vyhru... takze by to bola dvojnasobna vyhra 😂😂😂vychutnat si SPA doma a upokojit mysel pri cajo... no komu by sa to nepacilo

lujzamisko
14. jún 2020

Vyhrať by som chcela preto aby som mohla si rozmaznávať moje telo .

jananemethova
14. jún 2020

Mám rada zmenu a rada skúšam niečo nové, výhra by potešila.

greta123
14. jún 2020

Vyhrať by som chcela preto, že milujem kozmetiku a veľmi rada by som ju vyskúšala, užila si relax a chvíľku len pre seba...a výhra by mi urobila veľkú radosť😍😀🙂

mato9376svk
14. jún 2020

Vyhrat chcem preto lebo som velmi rad ked nieco vyhram a urcite by som kozmetiku vyuzil

balu248
14. jún 2020

Mna by vyhra potešila, konečne som sa rozhodla začať sa starať o seba 😉

smarta700
14. jún 2020

chcela by som vyhrať len preto, lebo som ešte nikdy nič nevyhrala

luchajda
14. jún 2020

@patricia_trinityhotels rada by som vyhrala balicek pre maminu, pretoze si ho zasluzi.😉

kyria001
14. jún 2020

@patricia_trinityhotels Zboznujem kvalitnu prirodnu kozmetiku vyberam. si co pouzujem a tato vyzerá fakt skvele určite vy vyhra velmi potešila 🙂

diankadida
14. jún 2020

Chcela by som vyhrať, pretože kozmetika a drogéria to je môj život 😂 kozmetiky nikdy nie je dosť, potešilo by 👍

kremko
14. jún 2020

Milujem kvalitnú kozmetiku a rada vyskúšam aj tú vašu. A sypany čajík ktomu - to je bonus. 😋

patricia_trinityhotels
autorModerátor
17. jún 2020

Krásne ránko prajem,
ĎAKUJEM všetkým za príspevky v tejto súťaži, včera sme losovali víťaza a šťastie sa usmialo na @vall1319
SRDEČNE GRATUĽUJEME 👏
Pozn. náhodne som odmenila zopár z vás praktický darčekom – balzam našej prírodnej kozmetiky 4 ELEMENTS, tie, ktoré mali šťastie si odo mňa nájdu správu 😉

vall1319
17. jún 2020

@patricia_trinityhotels Srdečne ďakujeeeeem 😘

dinka82
3. mar 2021

Lebo výhra poteší a rozjasní deň

kajkajanka
3. mar 2021

Lebo správa,že som vyhrala by konečne rozjasnila deň a v záplave všetkých negatívnych správ,ktoré sa denne na nas valia by bola tou najkrajšou

silviasvanova
3. mar 2021

Pri malej dcérke sa kupem raz za mesiac.. Aby ste pochopili 😂😂 sprchuje sa často, ale vždy oddelené, raz umyjem hlavu a raz telo lebo spolu by to bolo na dlho. Keď vyberám v drogérii kozmetiku, tak si vždy pri takej drahej poviem, že stojí to veľa peniažkov a aj tak sa často nekupem, ale..... Ale ak by som vyhrala, tak sa určite donúti, objednám si babysitter🤭🤭🤭na pol dna a budem sa macat ako 🐸 v rybníku 🍀🍀🍀

elzusa
3. mar 2021

tak s týmito fajnotkami by som sa rada rozmaznávala 😍

slniecko66
3. mar 2021

Sutaz skoncila v roku 2020 😂