SÚŤAŽ pre všetkých. Chcete zažiť pravú rodinnú dovolenku na Slovensku s animáciami?

Tri destinácie, tri hotely a zábava za každého počasia - to je heslo, ktorého sa držíme pri tvorbe programu v Trinity Hotels & Resorts. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte letný pobyt v jednom z našich hotelov podľa vlastného výberu.

Hlavná cena je 3 dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby + 2 deti v ktoromkoľvek z našich hotelov počas pobytu Leto 2016.
Pobyt ďalej zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- wifi,
- bezplatné parkovisko,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne.

Súťažná otázka - Trinity Hotels & Resorts prešli v uplynulých rokoch viacerými rekonštrukciami, otvorili sa nové priestory, pribudli nový maskoti, nový bazénový vodný svet, suchý detský svet, herne, kulinárske štúdio a podobne. Čo Vás alebo Vaše deti zaujalo na našich hoteloch najviac?

Viac o hoteloch nájdete na našich hotelových stránkach www.trinityhotels.sk, www.hotelsenec.sk, www.hotelsitno.sk a www.atriumhotel.sk

Pozn. - do súťaže budú zaradené všetky odpoede v tomto súťažnom fóre zaslané do nedele 14.2.2016. Meno výhercu uverejníme v pondelok a bude kontaktovaný internou poštou.

Tešíme sa na Vaše názory v podobe súťažných príspevkov 🙂

bibinka78
13. feb 2016

Velke plus ze je takato siet hotelov aj na Slovensku.Je to miesto kde nepoznaju slovicko nemame s ochotou pomozu a poradia.Obe deti miluju vodu velmi casto nastevujeme aquapark v Senci.Raz sme boli ubytovan vo Vasom hoteli-jedlo super na to ze dcera malo papa tanier bol prazdny,program pre nu velmi bohaty a personal velmi ochotny.
Mozno toto leto skusime Sitno citam tu same pozitiva 😉

lolusa
13. feb 2016

Keďže máme malé dieťatko, určite vybavenie pre deti, ktoré ponúkajú. V mnohých hoteloch chýba. Keby sme plánovali dovolenku, určite by to bol rozhodujúci faktor

sarianna
13. feb 2016

my sme u Vas este neboli .... ☹ Hmmmm... 🙂 Ale poculi sme od kamosov tolko chvaly , ze sa k Vam snad niekedy dostaneme ...

pralinka707
13. feb 2016

Pre mňa a moje deti sú určite najzaujímavejšie aquaparky, ktoré sú vo vašich hoteloch. V hoteli Senec som mala možnosť byť ubytovaná a bola som veľmi spokojná

cannella
13. feb 2016

Moja malá stále rozpráva len o bazénoch, takže tiež aquaparky, ktoré sú vo všetkých vašich hoteloch. Tiež animácie - tie má tiež veľmi rada.

pillipilli
13. feb 2016

Mna zaujali celkovao, hlavne vodny svet cize bazeny. Ja som osobne prezila v hoteloch vela rokou ale ako chyzna alebo barmanka , tak by som rada uvitala moznost zazit to aj z tej druhej strany ;) a este s mojim syncekom to by bolo pre nas nezabudnutelne.... Na dovolenke sme este neboli bolo by to prvy raz a v tak krasnom prostredi to by bolo ako v raji .

lilien1914
13. feb 2016

casto sa stretavam s ponukou vo vasich hoteloch, stale ich ukazem aj manzelovi, zial, ale sme zatial nemali ani chvilku volna si ist oddychnut,takze osobne skusenosti nemam...ale velmi rada by som ich nadobudla 😉

catik
13. feb 2016

Na hoteloch ma zaujalo, že sú prispôsobené pre rodiny s deťmi, od ubytovania, cez stravu až po program za každého počasia. Keďže máme deti alergikov na pele trav, zaujal ma hotel Atrium, ale zaujimavy je pre nás aj hotel Sitno. Vodný svet pre deti sa mi viac páči v hoteli Sitno a herna MiniMe sa mi viac páči v hoteli Atrium, nakoľko som tam videla domček a naše deti miluju domčeky. Zaujal ma aj ekologický prístup pri udrzovani hygienickéj čistoty v hoteloch. Každý hotel má pre nás nejaké pozitiva i negative ale je ťažké sa vyjadrovať, keď sme ešte neodskusali.

nela00
13. feb 2016

nebudem písať chválospevy, nemám zatiaľ skúsenosť zo žiadneho Vášho hotela, web ponuka a hlavná výhra je viac než lákavá 🙂

anima9
13. feb 2016

Nasadneme do auta caka nas cesta veselá....
Za splnením detských priani, s dušickami plnými očakávaní.
Trinity hotel nás velmi láka, kopec prekvapení na nás čaká.
Čľupko, Vlnka, Skalko, Svetluška, Kopko, Ozvenka kamaráti naši milí s Vami by sme sa nikdy nenudili.
Spríjemníte nám celý deň, úsmev detí ukradnete pre seba len.
Animačné programy, tam sme všetci vítaní.
Deti ani nedýchajú , v detskom klube veselo sa hrajú.
V bazéne sa vyšantíme, nožičky si vymočíme.
Bez čiaročiek na prstíkoch ani nevyjdeme z bazénikov.
Chutným jedlom telá posilníme, na ďalšiu púť Trinity sa vytratíme.
Mamka pri masáži oddychuje, ocko pivko pochlipkuje.
Večer disko s kamarátmi, rozhýbe nám všetky hnáty.
Deťom sa nechce spat, este by hyrili, s nožkami malými do rána tančili.
Do makkuckej postielky sa vsetci uložime, plný zážitkov očká zatvoríme
, na dalsi den sa už velmi tešime.
Mirkovi a Lotke prisní sa sníček krasny, ako sa v detskom raji hraju s kamaratmi.

PS: S opisom Trinity hotelov by mal aj basnik vela prace. Povedal by len krasne zážitkové ako stvorené pre rodiny s detmi a veci s tým suvisiace.🙂

anavi79
14. feb 2016

Dobry deň...
Čo zaujalo mňa a manžela??? Nový 'vodný svet'...
Čo zaujalo moje deti??? Dcéru tobogány a syna maskoti... 🙂

magdicka111
14. feb 2016

Jednoducho vsetko by SME chceli vyskusat a zazit.

purinkaa
14. feb 2016
katinka71
14. feb 2016

nas zaujali animacne programy pre deti,my zijeme mimo slovenska ale letnu dovolenku travime na slovensku kazdy rok,chcem aby syn prisiel do styku zo slovenskym jazykom aj v inych cinnostiach a aktivitach ako iba v konverzacii so mnou,ci vyhrame alebo nie urcite vyskusame hotel Sitno je to po nasej trase najblizsie ku domovu

zuyka
14. feb 2016

Paci sa mi, ze by sme mohli travit rodinny cas s mojimi laskami v novom,kreativnom a podnetnom prostredi. 😀

momo9
14. feb 2016

Keďže naše deti milujú vodu, tobogany a zábavu, určite najviac by ich zaujal vodný svet, a aj detská herňa a animacne programy, kedze su dost kreativni a aktivni. Minulý rok sa pobytu u Vás v hoteli Sitno zúčastnili nasi starí rodičia a ti velmi lutovali len to, ze vtedy so sebou nevzali aj vnucatá, velmi chvalili animacny program pre deti a celkovo aj prístup personálu aj sluzby, vrelo Vás odporúčali, tak by sme si to tento rok radi skúsili, možno aj S nimi 😊

onmaria
14. feb 2016

Kazdy zatial chvali, my sme zatial neboli..pravdupovediac, mna by najviac lakal wellnes vo dvojici, kedy by som nemusela rozmyslat nad tym, kto sa mi postara o deti..ved animatori by ich snad zvladli 🙂 no a potom samozrejme, by sme si uzili vsetci styria spolu relax v bazene, kde by sa hlavne moje vodnicky vysantili urcite. inak, je uplne super, ak robi hotel programy pre decka, aj rodicia aspon na chvilu "vylozia nohy" a pozeraju ako deti santia s ostatnymi, urcite kazda z nas ma niekedy vsetkeho nad hlavu a sme tiez len zeny, ktore potrebuju sem tam aj zrelaxovat 🙂

hammy
14. feb 2016

za deti môžem s istotou povedať, že vodný svet a detská herňa ... za mňa animačný program, vyzerá to super, dobrá práca ... 🙂

zzuzu09
14. feb 2016

Tematicky originálna zábava pre celú rodinu, kopec zábavy v bazénoch aj s teamom pracovníkov a veľa nových kamarátov pre našu ratolesť robia Trinity hotel ideálnym rozprávkovým miestom pre malých i veľkých 👍
Len tak ďalej a nebude už treba hladat dovolenkovu destináciu, jednoducho pôjdeme iba k vám 😊

januska172
14. feb 2016

V roku 2014 na prelome mesiacov august a september som bola aj s priatelom na vikendovom pobyte v hoteli Atrium v Novom Smokovci.Bola som takto pomerne daleko od svojho bydliska prvy krat v zivote na takom pobyte aj to za to patri vdaka mojmu priatelovi.Keby nie on,tak ja by som sa sama na taky pobyt nikdy nevybrala a to najma kvoli tej dialke,lebo by som sa bala sama cestovat tolke kilometre a tak sme si s priatelom nasetrili na pobyt a sme sa vybrali na pobyt spolu vo dvojici.V cudzom svete ako sa hovori sme sa spoliehali jeden na druheho,boli sme si obaja velkou oporou a bol to nas prvy takyto pobyt v takomto nielen hotely,ale aj prostredi Vysokych Tatier a tento pobyt bol pre nas zazitkom na cely zivot.Pred tym ,kym som sa nepoznala s priatelom,ako aj on kym nepoznal mna,tak sme nikto nikdy z nas nejake taketo pobyty neabsolvovali ani blizko nasho okolia toboz nie az v Tatrach.Bola to pre nas oboch jedna velka neznama,ale sme radi ,ze sme mohli spolocne zazit takyto krasny pobyt v objati Vysokych Tatier a dakujem tomuto hotelu za perfektne sluzby ,jak stravovacie ako aj vo vodnom svete bolo priam rozpravkovo sme si to neskutocne pobyt uzili.I ked sme sa vratili z pobytu unaveni z dlhej cesty ,tak i napriek tomu nam pobyt velmi vela dal pozitivneho do dalsich mesiacov.Nabil nas nadlho pozitivnou energiou ,ktora nam velmi pomohla pri prekonani mojich urcitych zdravotnych problemov,cize za to dakujem hotelu Atrium a svojmu priatelovi,ze je uz vsetko ok,Vdaka vam a jemu som sa z toho rychlo dostala.Takze na tento hotel a Vysoke Tatry mam spolocne s priatelom len a len krasne spomienky a radi by sme este absolvovali pobyt ci uz v tomto hotely,alebo aj dalsich hoteloch siete Trinity Hotels.lebo verime,ze aj v ostatnych hoteloch bude tak krasne a super ako tomu bolo v hotely Atrium.Jednak ze su tam sluzby na spickovej urovni,ale aj prostredie ,ze je tam nadherne ako je v Tatrach,lebo ako sa hovori,ze vsade dobre,no na Slovensku najkrajsie.

bajciatko
14. feb 2016

3🇽🔝🏩 pre 👪 v každom 🌷🌞🍁⛄ období. Najviac sa tešíme na vynovené 🌊🏊🛀 a keď to vyhráme, tak to poriadne oslávime 🍸. Štrngnete si s nami? Veríme, že pri troške 🍀 by nám to mohlo vyjsť 🌠