Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zapojte sa do súťaže o miniprogram s animátormi a maskotmi vo Vašej škôlke

Milé mamičky, Vážení oteckovia.

Pripravili sme pre vás unikátnu celoslovenskú súťaž o vystúpenie kapely maskotov siete hotelov TRINITY Hotels & Resorts vo vašej škôlke.

Tím animátorov spolu s makotmi si pripravili krátke vystúpenie s obľúbenými pesničkami Kamarátov z TRINITY, nebude chýbať minidisco, balónové kreácie, či malé prekvapenie pre každého škôlkára.

Zapojte sa do súťaže a získajte pre vaše ratolesti unikátny a nevšedný zážitok s kamarátmi z TRINITY v ktorejkoľvek škôlke na Slovensku - pre viac informácii o súťaži už čoskoro na našich stránkach alebo na našej fan page.

web:
http://www.trinityhotels.sk/sutaz-vystupenie-ka...

facebook:
https://www.facebook.com/Kamaráti-z-Trinity-164...

Napovieme, že v súťaži pôjde o kreativitu vo vašej triede. Zapojte pani učiteľky a vymyslíte spôsob, ako zaujať našich kamarátov aby prišli práve za vami 🙂

SÚŤAŽ pustíme už čoskoro!

ovaaa
13. feb 2016

ako sa zapojit??

patricia_trinityhotels
autor
13. feb 2016

@ovaaa tak ako je v popise - pôjde o kreatívnu súťaž, kde by kolektív konkrétnej triedy v škôlke spolu s pani učiteľkou vymysleli spôsob, ako zaujať, aby Kamaráti z Trinity prišli práve za nimi a poslali fotku s pozvánkou (takže predmetom súťaže budu fotky "pozvánky").

Oficiálne spustenie súťaže bude najneskôr do konca mesiaca, preto teba sledovať naše stránky. Len sme využili priestor na prezentáciu, že takého niečo bude prebiehať - nech posuniete info aj pani učiteľkám 🙂

ovaaa
14. feb 2016

aha jasne ok dakujem za info

onmaria
14. feb 2016

@patricia_trinityhotels takze bude sa dat zapojit cisto len cez web stranku trinity, alebo fb, hej? dakujem, posuniem