Do vysávania sa mnohí z nás musia doslova nútiť. Viete si predstaviť, že by okolo vás behal...

samsung_tomas
2. máj 2017

Do vysávania sa mnohí z nás musia doslova nútiť. Viete si predstaviť, že by okolo vás behal vysávač, akoby bol ďalší člen domácnosti? Vy by ste sa popritom mohli venovať inej činnosti a keby ste obaja skončili, bolo by všetko krajšie a upratanejšie!

dazdovka
2. máj 2017

Akoze ziadne natahovanie s hadicami, rurami a vrciacou rarohou? O toto by som mala prist? Ano, presne toto si viem predstavit 😀 ale tak, vsetko si viem predstavit, matka 4 deti ma 110% predstavivost 😀

sardinka336
2. máj 2017

Sak prave okolo mna beha.....irobot Roomba...fajna vecička...odporučam.

janickacrazy
2. máj 2017

U nás vysáva najstarší syn, takže ja by som ten robotický vysávač ani nechcela. Najmladší 18mesačný vysávanie doslovne zbožnuje, asistuje najstaršiemu, ťahá hadicu, odnáša koberčeky, nemožem ho predsa pripraviť o toto potešenie. Má 2 detské vysávače, ale aj tak má najradšej ten skutočný s káblom a hadicou, je to jeho top hračka. 😂

cmulinko
2. máj 2017

Mala som Roombu pred pár rokmi v tom čase najdrahší model a bola to jedna z najhorších investícií v mojom živote. Jedine moje ruky a moje oči sú 100% Už by som si robotický vysávač nekúpila...musel by mať funkcie o ktorých sa zatiaľ výrobcom len sníva.

kllamarka
2. máj 2017

Mne vysavanie nevadi ani tak neotravuje. Co ma otravuje je sa natahovat s naslednym zmyvanim podlahy 🙂 tj predstavit si po vysavani este sa natahovat s kyblom, vodou a mopom. Takze najotravnejsie na vysavani je umyvanie podlahy 😅

majka01_74
2. máj 2017

Radsej pozametam kazdy vecer ako vysavanie 😀.
Vysavac vyberam len ked treba gauc povysavat, vacsinou raz za tyzden, takze tam by mi roboticky velmi nepomohol :_)

bianca
2. máj 2017

neznasam vysavanie. Nesmierne mi vadi tahat za sebou stale kabel a ten pekelny hlucny stroj. Naviac ho nemam kde dat takze nas vysavac je umiesteny v spalni vedla manzelskej postele. Fakt romantika.

cadulka2908
2. máj 2017

Ano krasna predstava. Brala by som. Vysavanie som nemala moc v oblube ale musela som si zvyknut. Jednym casom som vysavala,len ked strazil manzel malu lebo z vrciaceho stroja mala strach. Ale uz si zvykla. U nas funguje 3xdo tyzdna. Naposledy som obila roh v obyvacke

pink_lady
2. máj 2017

Asi som divna, ale vysavanie mam rada 🙂

baska1
2. máj 2017

Roman je pre bezdetné rodiny s malo nábytkom,lebo vysať kúty,krmiacu stoličku,gauč a podobne chuťovky pri deťoch bohužiaľ len s klasickým vysávačom😉

baska1
2. máj 2017

@baska1 preklep Roomba

samsung_tomas
autor
2. máj 2017

@cmulinko ake funckie vam chybali na robotickom "vysavaci" co ste mali?

cmulinko
2. máj 2017

@samsung_tomas v prvom rade to nebolo vysávanie ale len veľmi drahá metla ktorá zďaleka nebola taká rýchla,precízna, hlbokocistiaca a tichá ako moje dve ruky.

samsung_tomas
autor
2. máj 2017

@cmulinko presne ako pisete doteraz to bolo tomu tak, vsetky roboticke "vysavace" su prakticky metly ak to mozem tak jednoducho povedat. Doteraz bol pohyb robotov chaoticky, niektore miesta presli 10x a na niektore miesta ani nezabludili. Rohy miestnosti, metlickami jednoducho robot nedokaze vymiest a zmolky prachu, ktore pocas svojo pohybu nechaval bolo nutne pozberat. Pri napr 3 izbovom byte bolo nutne casto pomahat robotom vracat sa do zakladni ak sa tam vobec dostal (preto tam su tie usi na prenos;) A aj preto sme prisli s modelmy, ktore tieto vlastnosti co vam tak chybali doplnili, vylepsili. Ci uz systematicke vysavanie celeho pristoru az do 320m2 plochy alebo, vracanie sa do zakladne a vysatie rohov a hran v miestnostiach a este navyse. Nove roboty od samsungu nemusia neustale vrazat do predmetov. Obsahuju senzor Full View 2. generacie ktory zabezpecuje obchadzanie predmetov bez vrazania. Jednoducho povedane konecne roboticky vysavac ktory realne vysava.