SÚŤAŽ: Vaše najoriginálnejšie spôsoby zvlhčovania 😉

denisa_stadlerform
Moderátor
6. feb 2018

Ukážte nám ako to robíte vy! 5 fotiek s najoriginálnejším spôsobom zvlhčovania odmeníme vlkomerom Selina v hodnote 29 €.

kupcovci
7. feb 2018

Ani mne nedalo foto ani včera ani teraz :(

belasy_motylik
7. feb 2018

Mať doma dvoch chlapov, ktorým je potrebné takmer každý deň prať a určite každý deň variť ... a o vlhkosť v byte je postarané. A hlavne pri tom varení aj s príjemnou arómou a bio😁😉💞

belasy_motylik
7. feb 2018

Škoda, nepridalo mi to foto.

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

@nelly761 ideálna vlhkosť je od 40% do 60%, v našich klimatických podmienkach s hlavne v zime, keď kúrime máme bežne doma veľmi suchý vzduch a preto je potrebné ho zvlhčovať

ludka140281
7. feb 2018

@denisa_stadlerform mi nalievame vodu do vyparovača,mierne ju osolim a na radiator dávam prekrojený citron,,to mi poradila ešte babička,vraj niekedy davno to takto robievali a pekne mi to prevonia izbu 🙂..v čase,ked máme nádchu dávam aj cibulu prekrojenu,len to zapácha,,ale pomáha 🙂

livinka1111
7. feb 2018

My zvlhčujeme uterákom na radiátore, alebo plienkou zavesenou priamo na posteli. A veľmi pomáha aj cibuľa na parapetnej doske 🙂

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

Milé žienky, ďakujeme vám všetkým za veľa príspevkov, vidím, že mnoho z vás rieši doma suchý vzduch! Všetky vaše metódy sú dobré ale počas vykurovacieho obdobia je vzduch doma taký suchý, že ani uterák na radiátore až tak nedokáže pomôcť a vlhkosť vzduchu je stále nízka 😒 preto je dobré zaobstarať si domov kamaráta pomocníka - zvlhčovač, ktorý to spraví na jedničku a ešte aj pekne vyzerá 👍 Gratulujem @sisska, @igiana, @petulda333, @mimuska18, @ro_manka, vyhrávate Selinu a môžete si doma zmerať, akú máte vlhkosť a ako to vaše kreatívne zvlhčovanie funguje 🙂 Správna vlhkosť vzduchu by mala byť od 40% do 60%. Ostatné baby nesmúťte, v priebehu ďalších dní vás čakajú aj ďalšie parádne súťaže, tak sa neváhajte zapojiť!!! 🙏

igiana
7. feb 2018

@denisa_stadlerform jeeeej dakujem krasne mam veľkú radost!!! 😍

majocka24
7. feb 2018

@denisa_stadlerform blahozelam

kvetinka75
7. feb 2018

ja som porozkladala plechy na pečenie s vodou po byte, alebo namočila plachtu a nechala prehodenú na sušiaku

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

Čaute baby, dni so značkou StadlerForm dnes končia, ďakujem vám všetkým za vaše príspevky a aktivitu, bolo mi cťou vás spoznať. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky do budúcna, neváhajte sa na nás obrátiť, zastihnete ma na maily: info@stadlerform.sk. Od zajtra bude pre vás na našej stránke www.stadlerform.sk prebiehať aj špeciálna akcia = zľava na vybrané produkty, ktorá bude platná po zadaní zľavového kódu a to pri nákupoch do konca februára, neváhajte ju využiť a spríjemnite si vašu domácnosť kvalitným pomocníkom 😉 info o akcií vám príde v pošte a je aj tu vo fotke: