ODHALENÉ! Letný románik sa zmenil na absolútny trapas...

nikola_bazant
19. máj 2017

Náš radlerovský románik jahoda – rebarbora rozhodne trapasom nie je, randenie im ide jedna radosť! Nás však zaujímajú vaše príhody. Máte za sebou nepodarené letné rande na ktoré by ste radšej zabudli? Podeľte sa oň s nami a 3 najlepšie historky odmeníme. 🙂

irenaliza
19. máj 2017

Krásny deň, ja by som najradšej zabudla a už som aj pomaly zabudla pri mojich 4 cérkach a manžlovi aj keď rastú dcérky, rozmýšľam čo ich čaká .... a vlastne najradšej by som zabudla na obdobie mojej puberty, kedy som bola trochu... a v lete som si začala s chalanom, mal super kučery, modré oči a wau, to som bola na prázninách u tety a choili sme sa kúpať na prechádzky a zalúbená verila jeho slovám až keď raz nečakane s o sesternicou sme ho stretli s inou tiež zaľúbenou babou na deke v lese... to a to stačilo, odvtedy som si vstúpila do seba a trohu si dávala pozor na chalanov a asi celkom fajn, lebo manžela poznám už 23 rokov a 13 rokov sme manželia, krásne dni s Vami @nikola_bazant

irenaliza
19. máj 2017

@zltyslonik neviem prečo takto píšeš ja so nepísala, že si to rozdával s nieky a dokonca s nami všetkými, sex tam vôbec nebol a nečítaj ak nechceš a nekaz deň, a ja nepíšem kvôli výhre, ale kvôli dňamo, ktoré sú seupr a nebuď prosím ťa ... a inak za manžela mám úplne iného super chlapa a čítaj lepšie a radšej nečítaj a nakaz dni.

erikaemkina
19. máj 2017

Tak Nepodarene rande čo si obliecť , všetko som si povyhadzovala čo by mi tak sadlo , trička som mala , teda mam dost , no ktoré asi tak jedno som si našla , nachystala som sa a čo čert nechcel , na stretnutí vonku som to tričko mala naopak , tak asi too bolo také to Nepodarené rande 🙂 alebo sranda

s1m.one
19. máj 2017

ahojte, no neviem ci je to celkom "nevydarene rande" ale taky menší trapasík asi áno. raz mi volal chalan, s ktorým som mala ist von, ze kde som a kedy pridem. a ja som cela zabrata do prace (naozaj som hladala krajcirsky meter a v miestnosti bola aj moja babka a mama) a hovorim mu: " za 15 centimetrov som tam". zlozim, hladam dalej a pamatam si ako sa dvoje pary oci na mna uprene pozeraju a ja ze co?? a strasne sa zacali smiat, ze vies co si mu povedala? ja ze ano, ze pridem za 15 minut. a oni, ze nie, povedala si, ze prides za 15 centimetrov. velmi sme sa nasmiali... no co , chybicka sa vludila 🙂)

nikola_bazant
autor
19. máj 2017

@irenaliza Ďakujeme za tvoj príbeh a musím uznať, že ten chalanisko si ťa rozhodne nezaslúžil! Gratulujem k manželstvu so správnym chlapom a želám všetko len to najkrajšie 🙂 A za nás ďakujeme za krásne dni aj s tebou, už sa nám to pomaly kráti 😢

matus_bazant
19. máj 2017

Ja som raz dorazil na rande s vymknutým kufrom (v ránci rannej hektiky som si kľúče hodil do kufra a visiaci zámok zatvoril) a s rozlepenou topánkou (v rámci frustrácie som si do kufra zo dvakrát kopol a odpadla mi podrážka na topánke). 😅 😅 😂 To, že som zmeškal vlak už bola len čerešnička na torte trápnosti... Prvé kroky viedli do železiarstva po pílku na železo a druhé kroky do obchodu s obuvov... 🙂 Nie, nedopadlo to happy endom 🙂

katinka1406
19. máj 2017

Hahahah takých mam viac 🤣 jedno s najtrápnejších pre mňa bolo ked som sla vyparádená , namalovana jak obrázok , krátucke saticky,výstrih , vysoké topánočky , proste jak s katalógu 🤣 a ten DEBIL MA zobral na naše prvé rande menit kolesa na aute 😂 nemusím vraviet že viac krát som s nim nikam nesla 😂............

misulka22
19. máj 2017

Boli sme na veceru,kino...proste romantika...prideme domov,hodi ma na postel,lahne ku mne....a ten nas blby pes kym sme boli prec zozral asi kilo peliet pre kraliky a vygrcal to do postele,co sme si po tme nevsimli...takze miesto romantiky som prala chlapove tricko od psej grcky plus drhla koberec v obyvacke kde to stihla hodit tiez...fasa pes :D a raz sommala rande,ona sa vyvalala v konskom hnoji a poskakaka po chalanovi.uz sme sa nikdy nevideli 🙂

matus_bazant
19. máj 2017

@misulka22 😀 😀 😂

misulka22
19. máj 2017

@matus_bazant teraz to je vtipne,ale ked som o jedenastej vecer drhla koberec a postel tak som pouzila asi vsetky nadavky co existuju 🙂 ale uz sme manzelia,mame dalsieho psa a dalsi dvaja su v plane,tak to dopadlo nakoniec dobre 🙂

mischelin89
19. máj 2017

Rande zo zoznamky
1/s chlapom som si pisala dlho, mali sme ist do letneho kina...no pri presune zacalo strasne prsat a my sme vyse hodiny stali ticho v podchode. Ja by som sa aj rozpravala, ale on bol ticho a hypnotizoval dazd, len aby sa na mna nemusel pozriet. Ked prestalo prsat, zacal sa tak srandovne osivat, ze kino teda nebude ale mozeme ist niekde na caj....a som sa zlutovala a hovorim mu...alebo mozeme ist domov...ludia a prisaham...ja som po tej vete zmurkla a ked som znovu otvorila oci, on uz bol prec. Bolo to na namesti, nemal kam zahnut za roh...neviem ako to tak rychlo dokazal :D kazdopadne.... slusnost ho asi nepustila :D doma mi napisal 'to by neslo' ...a ja len tak zo zvedavosti, ze v akom smere som nenaplnila ocakavania, lebo komunikacie prebehlo fakt vela a moje fotky zodpovedali realite...ale uz sa neozval. Musel byt zo mna ozaj zdeseny :D

2/ mala som tam fotku na balkone v praci. A napisal mi typek, ze vidi, ze robim v tej a tej budove, ze on robi oproti a naco stracat cas pisanim, ze by sme mohli ist na kavu. A kedze ja som dost sibnuta, hovorim, ze dobre, o druhej mam cas. A on napisal,ze ok.

Vedel len moje meno a budovu v ktorej pracujem (velka stvorposchodova, vela firiem). Viac sa nepytal a ja som mu nehovorila. Trochu ma to ale vydesilo :D Hodil moj obrazok do googlu, aby zistil priezvisko a potom podla priezviska nazov firmy. A na druhu sa dovalil ku mne do prace.

Predtym som sa s recepcnou dohodla,.ze ak nahodou ozaj pride, nech ho zmatie, ze taky tu nikto nerobi. Tak som ho trosku potrapila, ten vyraz stal za to.

No ale....aby som to zhrnula, pan stalker vyzeral ako zachodovy pavuk, myslela som ze fotky retusuju len baby, ale on si dal ocividne zalezat. Hodinu mi rozpraval o svojom literarnom nadani a o rozbehu kariery financneho poradenstva, lebo v statnej sprave karieru nespravis, to teraz v tridsiatke zistil. Nakoniec to ukoncil pozvanim na veceru v style 'rad by som vedel, ci vies pouzivat pribor' ....brrrr....uz sme sa nestretli...a kolegyne sa mi stale rehocu, ked ho vidia na ulici.

3/ do tretice vsetko dobre, stretla som tam aj svojho muza....takze to stalo za to, trochu trapnosti 🙂

matus_bazant
19. máj 2017

@mischelin89 Nič ženu nenavnadí viac ako pozvanie v štýle "rád by som vedel, či vieš používať príbor" - to je fakt na facku... 👏

mischelin89
19. máj 2017

A este jedno som zabudla...take trojdnove, ked som mala osemnast....mala som takeho znameho, ale neboli sme kamosi, len sme vedeli, ze existujeme. A dako sme si zacali pisat, ze ako sa kto ma.... a on ze ide na vikend do bruselu sam, ze na cokoladu...
A ja ze nechces spolocnost? Tak som si kupila letenku, zaplatila mu polku za izbu, mal rezerve dvojku s tym ze aspon pojdem na vylet a spoznam niekoho noveho...ano viem, ze som dcera, z ktorej matkam vlasy dupkom stavaju, vyrazit do cudziny s cudzim chlapom.
Pamatam si z tych troch dni tri momenty. A este by som rada podotkla...ja som nevedela o tom, ze to je rande :D

On bol cech a letelo sa z prahy, tak som vecer predtym pricestovala k nemu, ze prespime a rano ideme. Tak som sa u neho rano zobudila...a on psychopat sedel na mojej posteli, drzal ma za ruku a pozoroval ma ako spim. :D ale tak co uz ked som mala zaplatenu letenku. Vysvetlila som ze mi ide len o vylet a o kamaratstvo aviac ze nech si drzi zdravy odstup a sli sme. Prvu noc na hoteli...prekvapko...nemali inu ako manzelsku postel...a nikdy nezabudnem ako skleslo na tej posteli sedel, robil na mna psie oci...ze ci viem ako dlho nemal sex...a ze ci mu to vazne urobim :D vazne som mu to urobila...teda nic.neurobila :D

No a potom ked zistil ze ja nesrandujem a fakt som prisla na vylet, zacal byt protivny a ze sa mu nepaci moje spravanie, ze preco som flirtovala s tym predavacom alebo sa usmiala na casnika :D ciste psycho. Tak som sa potom oddelila a dodovolenkovala sama.

Ale zazitok to bol riadny :D

pentelka01
19. máj 2017

No tak ja mám zážitok spred 10rokov.. Keď som mala rande s chalanom ( syn kamaráta mojej mami ) , ktorého mi samozrejme dohadzovala mama 🙂 resp.dala tel.číslo a všetko išlo mimo mňa :D
O nás , bez nás ako sa hovorí...
A písali sme si , písali sme .. Až nakoniec, že na kávu by sme mohli skočiť.. Samozrejme som neprišla 🙂
Potom prišla druhá káva - resp.kofola 🙂 veď 15ročné deti :D :D
No konec , rozmaznaný ,vygelovaný , vysoký blonďák , s nosom až do nebies , ktorý bol tak prehnane milý až to bolo blbé :D
Netuším už o čom sme hovorili , pýtal sa stále niečo on , lebo mňa teda absolútne nezaujímal .. len dodatok bol , že mám otrasné šlapky :D :D pamätám si to doteraz . To musím povedať , že ma ešte viac k nemu priťahovalo :D :D
Potom som ho stretla na jazerách , kde sme sa boli kúpať s kamoškami 🙂 iste to bola náhoda :D :D :D , že tam bol aj on a obzeral si ma .. Všakže. Nehovoriac o tom, že ja som ho ani nespoznala 🙂 kto ma nezaujíma, toho si nepamätám, nie ? :D
Dnes môžem povedať , že najhoršie rande v živote som mala prakticky - s mojim manželom :D ( kto by to čakal ) , s ktorým sme partneri už 10rokov 🙂 ( 2roky manželia a rodičia 2 detí ) .
Teraz sa stále smejeme na mojich katastrofálnych šlapkách a na jeho extra odpudivej snahe zbaliť ma :D

tyelde
19. máj 2017

Ja som bola čerstvo po rozchode,bývalý mi strašne chýbal a tu mi na nete napísal chalan čo podľa fotky vyzeral ako jeho klon...mne to vtedy stačilo, dohodli sme si rande...a tam prišiel chalan čo sa na svoju fotku podobal len matne a ešte bol aj mentálne niekde úplne inde ako ja...väčšinu času bolo trápne ticho a keď sa ma pýtal, kedy sa vidíme najbližšie som mu povedala, že zajtra odchádzam na prázdniny a potom sa sťahujem preč, takže to asi nebude mať zmysel...ale písal este dlho, kým pochopil 😂

topier
19. máj 2017

No ja som zazila trapas ako hrom, ked som sa dala po dlhom prehovarani zlomit na rande jednemu chalanovi. Pozval ma do kina (nic romanticke necakajte. Bol to film SAW😂) uz to mi malo stacit, aby som zutekala, ale kedze to bol kolega mojho uja a dost casto sme sa vidali, povedala som si ze jeden vecer vydrzim. Lenze potom film zacal.. A on pri kazdej scene, kde ini ani nedychali, pri kazdom krvaku.. On sa proste rehotal na plne "gule" a na cele kino. Mala som pocit ze vsetci na nas cumia, ze co to za blaznov. Vtedy som sa citila fakt strasne, ale strasne trapne. Asi nemusim hovorit, ze dalsie rande sa nekonalo☺

majocka24
19. máj 2017

Pamatam z mladsich cias rande na kamione ale kedze islo o volny vikend kamion na ceste nemal co robit tak skor sme hrali schovavacky pred policajtami a nacakali sme sa v tom kamione par hodin teraz sa uz zasmejem ale vedy mi do smiechu nebolo sediet v kamione a cakat kym policajti odidu 🙂 a este si pamatam na prihodu fakt spred davnych cias ked som akoze mala prespat u kamaratky ale spali sme aj s kamoskou na private pri chlapcoch a na druhy den ma nasi marne hladali 😅 ale tiez to dopadlo na 1*

igiana
19. máj 2017

😀 Velmi mila tema.
Mala som asi 17 rokov a isla som na nasu dedinsku zabavu. Tanecnikov tam volnych vela nebolo a tak som bola rada, ze po mna vobec niekto prisiel tancovat. Prizmurila som oci aj nad tym, ze je nizsi ako ja. Zatancovali sme si, porozpravali sa a vymenili si cisla. Dohodli sme sa, ze na druhy den pred obedom pride autom na krizovatku, kde ho budem cakat a pojdeme niekam na obed.
Lenze rano prislo "vytriezvenie". Zobudila som sa a chytila ma panika. Ved ja som toho chalana vlastne ani nechcela, bala som sa, ze sa mi budu smiat, ze som vyssia ako on!
Nechcela som ist nikam! V panike, ze vypatra, kde byvam, som isla na kopec pod horu, odkial som mala vyhlad na celu dedinu. Dalekohladom som pozerala na krizovatku:
Prislo auto. Zastalo. Vystupil chlapik. Nedychala som. Zacal telefonovat. Zvonil mi mobil. Nezdvihla som. Bola som pred kolapsom. Nastupil. Cakal par minut a odisiel.
Prezila som to, prezila!
Neskor som ho este raz stretla. Ignoroval ma, ja som sa hanbila, ale ani okom som nemihla. Trapas na cely zivot 😂

tina1992
19. máj 2017

Ked som mala 15, isla som so svojim priatelom na rande. Bola to prechadzka lesom za dedinou. Bludili sme lesnymi cestickami, keď tu sa zrazu vynoril agresivny vlčiak. No mylela som, ze len baby su strachopudi, ale chalan zacal utekat. Pes ho zdrapil za gate a odtrhol mu kusok nohavic. Ja som ostala stat ako obarená a začala som sa nenormalne smiat. No to nebolo vsetko. On bol taky vystraseny, ze si nic nevsimol a vpalil si to rovno do rybnika. Och a bohuzial plavat nevedel. Pes kdesi zdrhol a ja stojim a smejem sa. Potom som ho vylovila a este ma stepal, ze som sa mu smiala a nesla mu na pomoc. No kto by tusil, ze bude taky bojko. No a samozrejme vtedy sme sa videli naposledy. Aspon sme neboli z rovnakej dedinky a mohli na incident zabudnut.

cokii
19. máj 2017

Mala som asi 16 rokov, leto som trávila u maminho brata a pamätám si, ako som sa náhlila na rande s chalanom, ktorého som spoznala na kupku... Ponáhľala som sa, hlava v oblakoch a tu zrazu: Báááác. Nešťastne som narazila do značky s ulicami, ktorá bola na takom ostrovčeku a zasahovala do chodníka. No, poviem Vám, že dodnes si pamätám, ako som chvíľu ostala mimo. Keď som ako-tak prišla k sebe, podišiel ku mne jeden vtipálek, postarší pán a hovorí mi: "Slečna, ak veľmi potrebujete tú značku zobrať so sebou, ja Vám pomôžem 🙂". No, hanba, ako hrom. Hlava ubolená a ešte sa chechtalo všetko okolo mňa. Pakovala som sa ako namydlená. Láska nevydržala, ale zmrzka bola fajn. 😉

sabusik321
20. máj 2017

Pred dvoma rokmi...koniec leta sa blizil 🙂 ja v teplakoch a mikine na prechadzke s kamosokou, znechutena zo vsetkych chlapov, pevne rozhodnuta ze najblizsich par mesiacov nechcem vztah, som skoncila na terase s chlapom, z ktoreho som bola v sekunde paf 🙂 strapata,nenamalovana, v teplakoch, super. Este ma aj ignoroval ;D

A viete co? V tej chvili som ani netusila, ze prave tento moment bude nase prve rande 🙂 od tohto dna to tahame treti rok, o chvilku k nam pribudne nasa malička ❤ PS: aj ten najhorsi den, nam moze zmenit zivot 🙂

dankaa78
20. máj 2017

Nebolo to v lete ale na jeseň pred siedmimi rokmi...

Rande v Tatrách ... mali sme sa stretnúť pred Tescom v Poprade. Tak sa aj stalo. Cieľ cesty Zuberec. Navrhol mi, že pôjde predo mnou autom. Vtedy na diaľnici strašne lialo. Bola veľmi zlá viditeľnosť,stratil sa mi.

Nevedela som, kam mám ísť,môj orientačný zmysel 0 😁 ... chytila ma panika a stres, v tom som zišla na pumpu a zavolala mu, že ... "odchádzam, vraciam sa domov a maj sa"! A revala som ako malé decko.

Následne mi späť zavolal, kde som... prišiel za mnou ... bóže ja trápna trúba ... pomyslím si, ako malé decko ...a hneď na prvom rande sa zdujem a urazím ... pomyslím si, vykašle sa na mňa určite ... a nestalo sa tak a za to mu ďakujem❤

jahodka8
20. máj 2017

Jahoda a rebarbora mňam mňam, túto som ešte neskúšala, musím si aj tohoto bažanta vyhliadnut v obchode. 🙂
Moje nepodarené letné rande je veľmi krátke: Zoznámila som sa na jednom výlete s o 7 rokov starším chlapcom, teda mužom lepšie povedané. Ja som mala 17. Na záver výletu má pozval do kina o dva týždne. Ja naradovana, v kine som dlho nebola. Takže o 2 týždne prišiel v sobotu pre mňa. Bohužiaľ mama bola doma a hneď ho pri dverách odbila: "Vy ste od našej dcéry oveľa starší, nikam s vami nemôže ísť." Takže rande bolo tým pádom ukončené. Ja som si ešte doma potom musela vypočuť poučenie o primeranom veku partnerov.

tanyk
20. máj 2017

noooo ja som raz bola na rande s poľovníkom, zároveň aj kamarátom môjho oca - nie, nebol v jeho veku, bol to mladík cca o 3 roky starší odo mňa, len proste obaja sú poľovníci, takže sa poznajú...mal pred mojím ocom rešpekt, dosť sa okúňal, keď ma volal von a bol hanblivý za troch :D keď ma odprevádzal domov, tak sme stáli pred našim domom a ja som mu zo srandy, na odľahčenie povedala, že oco má teraz ideálnu palebnú pozíciu z obývačky :D no on to asi ako vtip nevzal a s prepáčením priposratý zdrhol ako gáfor, ani som si nevšimla a už bol na druhej strane ulice :D odvtedy som s ním tuším už na rande nebola, netuším prečo haha 😅 čo už, ani vtip nezabral, ale neľutujem, lebo o pár mesiacov som spoznala môjho priateľa, s ktorým sme už 6 rokov ❤

kittyjuliette
20. máj 2017

Ach🙈mlada,18 rocna a sprostaaaaa🙈Ako to obcas byva,zahladela som sa do starsieho-presne o 17 rokov.Fesak,rozvedeny,vzdy krasne obleceny,vyvonany a na paradnom aute,vsetky spoluziacky mi ho zavideli.Bol taky iny,ako chalani v mojom veku,no hotova som z neho bola.V tej dobe moja mamina pracovala na jednej terase kaviarne a teda chcela toho mojho fesaka spoznat.Samozrejme,ze som jej nepovedala,kolko ma rokov,ved by odpadla,chuda.A tak sme sa dohodli,ze na tu terasu prideme aj s NIM na kavu.Len som sa akosi zamotala so spoluziackami a tak sme sa dohodli,ze ma pocka rovno na terase.Uz z dialky som ho videla,ako vzdy fesak a svorne si sedi s mojou mamou a veselo si stebocu.Ten sok🙈Nemusela som ich predstavovat,poznali sa uz davno...bol to prosim pekne spoluziak mojej mamy😂(mama ma mala v 18tich a kedze jej zle roky vychadzali...)cele zle,sedela som pri nich,pocuvala historky zo skoly a najradsej by som sa bola rozplynula.A bolo po laske😂

jahodka8
20. máj 2017

😂

victoria021
21. máj 2017

nooo aj ja sa teda podelim o moje trapne rande.....pacil sa mi velmi dlho od nas jeden chalan z dediny, a ked ma jedneho dna pozval na prechadzku, tak som az omdlievala. Nasledujucu noc som ani spat nemohla, taka som bola nervozna. Nastal den D, a ja......cela natesena vyrazila na rande. Popri nasej chlupe isiel chodnik na kopec_-luku a my sme sa tam vybrali.Cesta hore bola uzastna vsetko sa vyvijalo podla mojej predstavy. Vysli sme na kopec a mne sa zacali v bruchu diat cudesne veci. Zacali ma oblievat poty a poviem vam pravdu ani neviem, co som mu zacala trepat, len aby nepocul moju brusne tramtary. Rozpravala som ale moja myslienka bola jedina rychlo sa dostat na zachod.Letmo som sa pozrela na hodiny a rychlo si vymyslela, že som zabudla a za 10min. mi ma volat kamaratka, čize o 16hod. Vtedy neboli mobily, takze pevna linka to istila. Kukal na mna ako na cvoka....nahodila som rychle tempo z kopca dole a tak ako som chcela aby sa spomalil cas ked sme isli hore tak som chcela v tomto momente aby ten cas bezaaaaal.Moja cesta kopcom dole vyzerala asi tak, ze kazdy treti krok som si musela cupnut, lebo som mala brutal krce.....a tak som to zacala hrat, ze zbieram kvety a aj ked tam miestami neboli zbierala som aj travu😅Prisli sme k nasemu domu a ja som mu ani ahoj nepovedala, nooo uz by som nestihala sa s nim rozlucit a co mu poviete na prvom rande, ze sa pototo🙂 Ja som sa mu uz po tom vyhybala.......bol to trapas, ale to pise zivot😅

nikola_bazant
autor
22. máj 2017

Milé dámy, ďakujeme za všetky skvelé príbehy! A preto, že ste boli odvážne a podelili ste sa s nami o neskutočné historky, rozhodli sme sa odmeniť šesť z vás! Osviežujúce radlery získavajú: @irenaliza, @mischelin89, @pentelka01, @cokii, @kittyjuliette a @victoria021. Prosím, napíšte mi do pošty vaše kontaktné údaje vrátane adresy, telefónneho čísla a tiež o aké príchute by ste mali záujem. Jahoda - Rebarbora? 🙂