SÚŤAŽ: Vezmite váš obľúbený Radler 0,0% na výlet a vyhrajte!

matus_bazant
15. máj 2017

Vezmite Zlatý Bažant Radler 0,0% spolu s rodinou na prechádzku do prírody, odfoťte sa a vyhrajte jeden z piatich balíčkov plných osvieženia. Tešíme sa na vaše zábery!

sabusik321
15. máj 2017

S Bažantom pri Vinnom Jazere 🙂 Slovenska priroda je krasna 🙂

katarinka26
16. máj 2017

Ja som zobrala svoj/ náš obľúbený radler ešte minulý rok do Toskánska 🙂, lebo nie je nič lepšie po horúcom dni na pláži ako dobre vychladený slovenský radler . Chcela som min rok veľmi vyhrať bažantí slnečník , ale nestalo sa tak - inak by bol aj ten s nami v Toskánsku - na fotke 🙂 Ale vôbec ma to neodradilo od pitia tohto skvostu z Hurbanova . Ďakujem Vám za 0,0%

zoizoi
16. máj 2017

@matus_bazant Ahoj 🙂 do kedy prosím trvá súťaž? Ďakujem 💙

irenaliza
17. máj 2017

Krásny deň, my sme sa s dcérkami a Radlerom vybrali na Tarzániu a kým si dcérky dávajú výstroj tak Radler čaká ... krásne dni sú s Vami

adel47
18. máj 2017

....................žltá krása v kombinacii s radlerom😉

sperka
18. máj 2017

Ako Samo Zlatý Bažant stretol ;) Pochádzam z obce, kde sa narodil a je pochovaný tento pre náš národ významný pán. Aj som ho ponúkla, no mlčal. Nevie o čo prišiel ;)

matus_bazant
autor
18. máj 2017

@sperka A chutil mu? 😉

sperka
19. máj 2017

@matus_bazant som mu nezobrala slamku :D ani neokoštoval, nevie o čo prišiel. Lebo chuť je to božská ;)

katarinka26
19. máj 2017

Tak ako sa hurbanovský pivovar stará o bezpečnosť na cestách a vyrobil 0,0% radler , ktorý j skvelým osviežením pre nás vodičov. Tak som sa aj ja postarala o bezpečnú cestu za výletom s pani Radlerovou 🙂 .

radobaja
19. máj 2017

Poriadna túra,a po nej krásny výhľad,a zaslúžená odmena 👍👌 (samozrejme light,načo by som potom pol dňa šlapala 😂😉) vďaka zaň 🙏❤

greta123
19. máj 2017

Radler v objatí morskej panny, mala na výber z troch príchutí🙂

katarinka26
19. máj 2017

@sperka
@matus_bazant 🙂 Samo sa drží asi tohto motta 🙂

kupcovci
19. máj 2017

Zlaty bažant radi máme
na vylety ho berávame
Za volant s nim sadáme
ale problém nemáme
keďže 0,0%alkoholu obsahuje
nohy nam po nom nepodlamuje
Naposledy v skanzene
osviezil nas výborne.😉

adel47
19. máj 2017

Na návšteve u starkých na vidieku🙂Takto vyzerá zoznamka s bazantom😀

sperka
19. máj 2017

@katarinka26 keďže robím v obci knihovníčku, aj v tomto mu viem vyhovieť ;)

katarinka26
19. máj 2017

@sperka ty si neskutocne vsestranna zena 🙂

sperka
19. máj 2017

@katarinka26 akurát to tak vyšlo. Zhoda náhod ;)

s1m.one
19. máj 2017

ahojte, tak aj ja som siahla po zlatusikovi a zobrala ho na dnesnu turistiku. jedine ma mrzi, ze nemali plast a zobrala som plechovku. nevadi 🙂 chutil aj tak 🙂 a kolko zazitkov mal, len som nestihla vytihanut fotak, videli sme krasne 4 srnky 🙂 najprv som si myslela, ze ide niekto so psom a on to nebol pes a nebol jeden 🙂 pripajam foto z krasnej prirody. Nech ziju krasne slovneske lesy! nazdravie!🙂
apropo - sirovec rastie, modraky zacinaju 🙂 nakolko sme vasnivi hubari, tak tych rozcvickovych 15 km po kopcoch stalo za to 🙂
krasny dnik 🙂

erikaemkina
20. máj 2017

Slniečko Nás nesklamalo

purinkaa
20. máj 2017

Máj, máj, zelený,pod oblôčkom sadený....
Mám hádanku: nájdi rozdiel na fotkách, nemyslím tým zelenú stužku 🙂...

purinkaa
20. máj 2017

Posielam aj malú pomôcku 😉...

qirfa
21. máj 2017

Keď so závažím, tak poriadnym :D

astarte123
21. máj 2017

U nás je Radler Zlatý Bažant povinnou výbavou na výlety na chatu 🙂

katarinka26
21. máj 2017

Este ze sa dnes vycasilo. Prechadtka po Malych Karpatoch bola super. Hriby este nerastu ,ale nasli sme iny priidny poklad v trave 😋

hrosikjanka
21. máj 2017

Kazdu nedelu ked je vonku pocasie vhodne na turu vybehneme nacerpat silu nad dedinu do lesa a samozrejme nesmie chybat napoj na osviezenie

curcuma
21. máj 2017

Keď relax tak záhradka a malá bio ochutnávka aj pre Vás 🙂
Bolo by fajn tak prísť a pozbierať nielen jahody, ale aj radlery 😉

curcuma
21. máj 2017

A trošku sme si zapozovali aj s našou rebarborou 😉

s1m.one
22. máj 2017

@katarinka26 katka v karpatoch uz rastu, cez sirovec, modraky,majovky atd... ale chapem, zlatusik je zlatusik 🙂

katarinka26
22. máj 2017

@s1m.one u nas nic , sucho az sa prasi, az v sobotu vecer sprchlo , my mame chatu pod pezinskou babou smer Limbach a co sme vybehli na hreben, tak ze nic ziaden modrak ... :(

s1m.one
22. máj 2017

@katarinka26 my sme boli v častej - ešte len začínajú - ale v jure už minuly tyzden boli..