SÚŤAŽ: Vymyslite kreatívne nápady na osvieženie s radlerom a vyhrajte.

matus_bazant
2. máj 2016

Už tu máme máj, a to je len krôčik k horúcim letným dňom, kedy dobre padne každé osvieženie. 100% prírodný Zlatý Bažant Radler bez alkoholu je výbornou voľbou. Skúsite z neho vytvoriť miešaný drink? S ovocím, mätou či inými ingredienciami? Pošlite nám svoju inšpiráciu s fotografiou aj postupom a 5 z vás odmeníme osviežujúcimi cenami (radlery podľa vlastného výberu a špeciálny radlerovský slnečník). 😉

Súťaž si vyhodnotíme na konci týždňa v nedeľu podvečer.

laskonkaa
2. máj 2016

Ahojte milujem radler 0% .. je super citronovy radler + nakrajany citron .. to je ta klasika netreba ho nicim kazit .. cele leto ho lucham. A capovany je top ..

laskonkaa
2. máj 2016

Foto

vonava007
2. máj 2016

A ja takto🙂 Na spôsob long drinku🙂 domáca mata zo záhradky a trošku citronu. Radler je citrón,mata a baza🙂 mnamka🙂🙂🙂

vrtulnik
2. máj 2016

Veľmi dobre osvieži citronový radler s ľadom a kúskami citronu 🙂

laskonkaa
2. máj 2016

A poviem vam ze 0% radler je lahodnejsi ako ten klasicky alkoholovy

misel0806
2. máj 2016

Radler O% baza citron mata,,,kocky ladu,ja bych dala aj jahodu ako ozdobu aj citron alebo pokrajane limetky a listocky maty...uz mi tecu slinky.... Radler je vynikajuci sam o sebe ma svoju specificku chut ktoru netreba nicim kazit😊😊

bambulienka12
2. máj 2016

U nás doma sa pije radler klasika správne vychladeny, neviem si predstaviť ze by som sneho vytvárala nejaký drink..škoda pokaziť dobrú chuť..

anka2103
2. máj 2016

Radler silny napoj je,
alkohol v nom nezaznie.
Vymyslat mu nove chute by bolo zbytocne.
Ved to predsa len odbornik urobit moze.
V lete sa s nim kazdy osviezi rad,
S limetkou,matou ci jahodou si vie kazdy dochutit sam.
V kazdu hodinu dna pit sa da
0,00% ved to je PARADA 😉😘🍹

evulienkaslx
2. máj 2016

tak ako pisali baby vyssie, k horucim letnym dnom sa Radler hodi perfektne sam, podporeny nakrajanym ovocim, idelane tym, ktore obsahuje a doplneny kopou ladu 😉

ja som ako mix skusala nieco taketo: Radler citron + apple cider + lad a na kolieska nakrajane citrony, limetky a jablcko, ozdobene matou (+- zazvor)

erikaemkina
2. máj 2016

Radlérik citron Najlepší je 🙂 Nakrájala som citron a pridala zo záhradky metu 🙂 že mnam

marisa90
2. máj 2016

Ja som si radler mata-citron-baza obohatila bezkostkovym hroznom a jahodkami z domaceho kompotu. Lad som nedavala lebo pivko bolo vychladene a este na chut som do napoja kvapla trochu stavy z kompotu...mnaaaam

matus_bazant
autor
2. máj 2016

@anka2103 Pekná veršovánka 🙂 A nové chute budeme vymýšľať spoločne 🙂 Už čoskoro 🙂

matus_bazant
autor
2. máj 2016

@marisa90 To vyzerá veľmi zaujímavo... Inak o hrozne som počul, že keď sa zmrazí, tak je výbornou alternatívou ľadových kociek, napr. keď človek potrebuje schladiť napr. pohár bieleho vína... Zmrznuté hrozno schladí nápoj, pričom ho nerozriedi ako keď sa topí obyčajný ľad...

matus_bazant
autor
2. máj 2016

@evulienkaslx Tak tento nápoj vyzerá úplne luxusne! Ukážem ho zajtra aj kolegom zo cider-tímu 🙂

matus_bazant
autor
2. máj 2016

@vonava007 Tak aj tento vyzerá luxusne 🙂 @laskonkaa Krásna fotka - pekne naservírovaná klasika...
@bambulienka12 Však netreba ho hneď sprzniť - stačí aj pekne naaranžovať s kolieskom citrónu a lístkom nejakej domácej bylinky... 🙂

anka2103
2. máj 2016

@matus_bazant jeeej dakujem. Aspon bude firma vidiet,ze bazant je dokonaly sam o sebe podla prispevkov 😊

bibinka78
2. máj 2016

K dokonalosti staci len troska platok citrona,koliesko zazvoru,par kociek ladu a listok maty.
Netreba moc ved radler je dokonaly sam o sebe 😉

erikaemkina
2. máj 2016

Ja keby som mala experimentovat tak určite by mi to nechutilo ..

lubica285
2. máj 2016

Myslim, ze s nealkom radlermi od Vas netreba vobec experimentovat. Same o sebe su chutbe a osviezujuce. Vyskusala som vsetky nealko radlery a jedine co by som k nim pridala su kusky ladu v horuci letny den. Pre mna top levandula a cierna ribezla. Kedze chut je dokonala, ziadne experimenty 🙂

blbovina
2. máj 2016

Experimentovat s domonalou chutou netreba. Zboznujem ho take ake je. Milujem Radler citron. Vypit narychlo od smad, priamo z plechovky na cestach, ci si umocnit zazitok z jedla po dobrom obede alebo len-tak pomalinky si ho vychutnavat.

jarnicka
3. máj 2016

Suhlasim aj sa do tohto piva daju este dalsie "vylepsenia" tak sa straca pivodna super chut radlera. Moj recept na ten to napoj pohoda, leto,terasa na zahrade a milovane osoby okolo mna 🙂

majakuca
3. máj 2016

Dobry den. My mame najradsej prichut citron. Inspiracia na miesany drink mi visi v kuchyni na stene. Citron a kivi ☺
Ingrediencie:
Radler citron
Citrony
Kivi
Salvia, medovka, zubrova trava - nase zo zahradky
Lad so zamrazemou medovkou
Citron a kivi som nakrajala na platky, ale aj odstavila trochu stavi.
Vsetko spolu malo prijnu osviezujucu chut. 😊

danist
3. máj 2016

Tak moja topka tohto roku jednoznacne levandulovy radler....popija sa v robote

anka2103
3. máj 2016

Tu je moj,ale original. Len cerstvo oskusany levandulovy s citronom. To je aka mnamka

klamarka5
3. máj 2016

Radler citron zmiesany so suchym vinkom. Mnamka

lulita
3. máj 2016

Radler citron,baza a mata zmiesame s kuskom citronovej stavy (nemusi byt), do pohsra nakrajeme cerstve jahody a zalejem s radlerom mozeme pridat aj lad na vrh pohara damee na ozdobu jahody.yummy 🍹

anicka86
3. máj 2016

V akej podobe si vychutnávam radler najradšej ja?

na grilovačke s rodinou, alebo kamarátmi, kopec dobrého jedla - grilovaného mäska, zeleninky, dobrej nálady, k tomu vychladený radler - chutí najlepšie taký ako je, bez vylepšovania - viac k príjemne strávenému večeru nepotrebujem 🙂

/poprípade ak by niekto predsa len chcel ešte nejak vylepšovať chuť radleru - u nás frčí najviac citrónový - môže si zo záhrady utrhnúť pár lístkov čerstvej medovky, alebo vytlačiť pár kvapiek citrónu - pri grilovaných rybkách sa určite nejaký nájde.... no ako ja sa teším na leto 😵 /

kupcovci
4. máj 2016

Ahojte kedze je dnes v kalendari taky pekny datum a ja oslavujem narodky chcem si s vami aspon takto virtualne pripit pravdaze jedine zlatym bazantom 0,0% .ja som si ho naservirovala klasicky len s citronom kedze niekedy je menej viac 🙂pripajam foto ako u nas doma milujeme s manzelom zlaty bazant,cez vikend bude tiect potokom kedze budeme oslavovat dcerinkin rocik a moje narodky🙂pekny den 🙂

miroslavan
4. máj 2016

S kamoskou milujeme v lete na grilovackach "miesane drinky" a radler citron sme miesali s bielim "Havana club" rumom!!! A bolo sviezo a veselooo po nom 😉

irenaliza
4. máj 2016

Leto sa blíži k nám a všetci sa na horúce dni tešia,wau.
Keď osvieženie chystáte Radler O,OO% si dajte.
My sme si pre Vás pripravili Radler citrón-mäta,baza a k tomu
v jednom drinku jahôdky si hovejú ,
a do druhého domáce čierne ríbezle sme pridali a
trošku letnej atmosféry s klobúčikom a babávkou doma pečenou
Vám posielame a keďže doma samé dcérky máme,
tak ony ešte do zátišia bábiky dali,lebo iba vtedy to bude super letné osvieženie
doma pre všetkých.
Krásne dni všetkým v Zlatom Bažante prajeme.