Aké auto kúpiť pre dvojičky?

froschka
9. dec 2006

Dnes som sa len tak tulala po obchodoch a dosla som na to ze do hocijakeho kombicka sa veru kocar pre dvojcata nevprace este ked k tomu priratate ze idete cestovat a nemate kam dat cestovne tasky 😅 .Lenze ako tento problem riesia rodiny ktore si velke auto dovolit nemozu?Myslim ze dvockovych maminiek a nastavajucich maminiek je nas tu viac nez dost tak by sa sem snad zmestili dajake postrehy.Dakujem 🙂 🙂 🙂

alexandra
14. dec 2006

Ford Focus C-Max 😉

mir13
22. jan 2010

A viete poradit nejake 7 miestne auto, kde po obsadeni vsetkych sedadiel este zostane kufor tj. miesto na kociar pre dvojicky (pripadne este aj pre surodenecky kociar). Po narodeni dvojiciek budeme mat 4 deti do 3 rokov+1 velke(uz bez sedacky). Ale nerada by som jazdila na dodavke (Vito a pod.) Co som pozerala auta, tak vzdy 5.a 6. sedadlo su na ukor kufra.

grmitko
22. jan 2010

ja som nas kocik aj tasky napratala do normalneho Peugeota 309 🙂 🙂 vsetko sa zmestilo, ked len kocik samotny tak to bola tazka pohodicka 🙂 🙂 teraz mame Citroen BX, stare ale dobre a velmi priestranne auto, tam by sa kocik isto vmestil, ale uz ho daaaaavno nepouzivame 🙂 🙂

a frosch, co sa neozves aj v dvojickove?? 😉 🙂