Kombinovaný kočík do 500-600e, na dedinské cesty aj do auta

Zodpovedané
18. dec 2020

Dobrý deň,

Vedeli by ste poradiť 2-3 kombi kočík v cenovom limite 500-600e?Bývame na dedine, takže niečo aj na také cesty, aj do auta aby sa zmestil.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

ja by som v prvom rade uvažovala o niečom ako ABC Design Salsa 4 Air. Nafukovacie kolesá plus veľmi fajn odpruženie zvládnu aj dedinské cesty. A na škodu nie je ani ten veľký košík plus super priestranné nadstavby s XXL strieškami. S obmedzeným rozpočtom jedna z naj volieb.

ABC Design Salsa 4 Air

Druhá možnosť by mohla byť napríklad skladnejší Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Ja osobne by som pozrela aj outletový Concord Wanderer.

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli