Používate pri cestách vajíčko alebo aj vaničku?

nanulik
3. nov 2010

chcem sa spýtať ako riešite cestovanie. je jasné že v auto sedačke, ale mna by zaujímalo ako to je ked idete napr. do druhého mesta kde chcete aj pochodiť po obchodoch, či si len dáte vajíčko na konštrukciu od kočíka alebo dáte do auta aj vaničku a dieťa preložíte z vajíčka do kočíka. lebo myslím si že asi nie je dobré mať bábo dlho vo vajíčku?

mircalla
3. nov 2010

ja prekladam....vajicko pouzivam len na cestu lekarom vacsinou....maly byva aj doma vo vajicku, ale snazim sa, aby to nebolo dlho. teraz som mu kupila take hracie lehatko, to je lepsie pre chrbatik

jozefine
3. nov 2010

My sme mali vzdy so sebou aj vanicku... a zalezalo od toho ci v aute zaspinkala alebo nie.. ked spala, tak sme ju neprekladali ale ked bola hore tak vzdy do vanicky. Doma byvala v lehatku - take kresielko, to vyuzivame dodnes.

evickapooh
3. nov 2010

neprelozili sme babatko ,pouzivali sme vajicko[hoci sme mali vanicku ktoru sa dalo naklikat na pasy v aute a nebolo treba vajicko ale bolo to neprakticke a zabralo vela miesta na zadnom sedadle] ,ale nemala som zimne babo ako ty ,ja si myslim vajicko nie dost teple na poldenne prechadzky vonku ale v nak. centrach pohode ,ja si myslim ze nemoze to skodit chrbtici ked tam bude pol dna popripade aj 3/4 dna vkuse a to len raz za cas nie kazdy den.

jarunka111
3. nov 2010

Tiež sme malého prekladali, keď bol ešte vo vajíčku. Síce bol v ňom spokojný, ale nie je dobré tam držať dieťa dlho, to sa mnohé určite zhodneme. Vo vaničke mohol vylihovať a my sme mohli behať, či už po lekároch alebo výnimočne po obchodoch.

jankohrasko
3. nov 2010

existuje aj vajicko a vanicka 2 v 1. Napr. Jane Matrix, babatko nemusis prekladat, iba sklopis opierku. 🙂 😀 Malemu babatku sa neodporuca dlho byt vo vajicku

janulqa07
3. nov 2010

pri prvom sme prekladali, bolo to na nervy stale sa zobudil a bol problem uspat 😒 teraz mame 2v1 takze ked vystupime pekne sklopime a mame vanicku 🙂 vajicko neodporucam, niektore deti su tam tak poskrucane ☹

exupery
3. nov 2010

No zalezalo vzdy ako dlho sa zdrzime,ked sme sli len nieco rychlo,tak len vajicko,ked nadlhsie tak aj vanicku....

pepsyna
3. nov 2010

my mame vajicko ale malu prekladame do vanicky ked ideme na dlhsie niekam,lebo ani malej sa vo vajicku dlho nepaci-nemoze sa ponatahovat v nom...aj my mame vanicku ktora sa da uchitit pasmi na zadnych sedadlach,no viac ako vela zabrateho priestoru mi skor vadi,ze na uchytenie babatka je tam len taky pas na suchy zips cez brusko babatka a to mi nepride velmi bezpecne.... 🙂

markiza
3. nov 2010

v aute vajicko a potom sup do vanicky 😉

zuzkat1
3. nov 2010

kym sme mali malu vo vanicke tak aj v aute sme pouzivali vanicku, prislo mi divne krkvat ju vo vajku... takto pekne spala poleziacky🙂 jasne ze len s autokitom, bez pasov by som nedala vanicku do auta🙂

seagull2404
3. nov 2010

tak mi vela cestujeme na dlhe trate, preto sme vybrali kociarik, ktoreho vanicka sluzi na cestovanie, je uchytena na pasoch a babatko je aj v jej vnutri zachytene bezpecnostnym pasom, nie len na suchy zips, normalne ze klipy su tam, na kratke po meste pouzivame vajicko, ale nasa mala nema vajicko rada, nema tam taku volnost a je tam akasi skrcena stale, tak ak mozem, tak urcite vanicka 🙂

janica81
3. nov 2010

🙂 Ahoj...no my mame 6tt dceru, vajicko sa jej nezdalo..tak zatial vo vanicke...ale uz ju testujem aj vo vajicku 🙂 ale len doma...