Zapísanie dieťaťa do dvoch pasov. Je možné?

golemocka
20. jún 2009

Ahojte, potrebujem poradiť. Mam zapisaneho syna v pase, ale chcela by som aby ho mal zapisaneho aj manzel. Pretoze sa nam narodila dcera a ja tazko teraz niekam pojdem za hranice s nou. Tak aby mohol ist manzel. Neviete ci je mozne zapisat dieta do pasov oboch rodicov? Dakujem za odpovede.

lante
20. jún 2009

Tak toto by zaujímalo aj mňa, i keď si myslím, že dieťa môže byť zapísané v pase oboch rodičov...........ale do je iba môj názor...............takže neviem, či je to naozaj možné.

pipka
20. jún 2009

je to možné, ja som si malu dala zapísat aj do mojho aj do muzovho, spravili mi to na pockanie, bez problemov 😉 do jedneho pasu, treba 3€ kolko, takze do dvoch pasov dva kolky 😉

pipka
20. jún 2009

kolok..nie kolko 😀 😅

pipka
20. jún 2009

..a tusim aj rodny list dietata som mala prefoteny so sebou 😉

lante
20. jún 2009

Oni sa síce oháňajú, že chcú vidieť originál, ale Viliamka mi zapísali aj na základe prefoteného rodného listu.
A včera som chcela dať zapísať do pasu aj Miška a skoro som skolabovala na pasovom v Senci 😠

golemocka
autor
20. jún 2009

Tak super, to ste ma potesili, ze to ide. pojdem to teda vybavit co najskor, a dame rovno aj malu zapisat do oboch pasov. Diky moc za informacie.

tin007
20. jún 2009

ahoj, aj my mame obaja zapisaneho syna v pasoch, vybavil to manzel sam, na pockanie - 2x 3 euro kolky a original rl

jaduska
21. jún 2009

presne tak - dá sa to, aj my sme nedávno vybavovali