S ktorou značkou spotrebičov ste najviac spokojné?

dada011
11. feb 2023

Ahojte žienky, prosím vás poraďte s akou značkou spotrebičov ste spokojné konkrétne mám na myslí vstavanú rúru, indukčnu dosku a umývačku ďakujem 🙂

vierka_z
25. apr 2023

@moncurienula ak nevies a chces nieco sama vybrat, tak mozno staci vyberat podla tej energetickej triedy, ktora sa uvadza.

tumira
25. apr 2023

@moncurienula tak toto by mna osobne neuspokojilo, ja musim mat prehlad, musim si sama vybrat, najma ked ide o spotrebice do kuchyne, lebo to viem, ze to budem hlavne ja pouzivat, tak ja si vyberiem podla seba 😀

hrehusa
26. apr 2023

@tumira že hej, to proste musíš mať pod kontrolou :D a máš tak, že všetko jednej značky sa snažíš kupovať, či to je ti jedno, len aby to bolo dobré?

tumira
27. apr 2023

@hrehusa tak ked nieco vyberam, tak pozeram najskor znacky s ktorymi uz mam nejaku skusenost, mam niekolko veci od Philco, cize teraz ak ked nieco nove alebo tak, tak v prvom rade pozeram tuto znacku, co maju, ake parametre a podla toho sa zariadim, lebo ja sa snazim aby sme kupovali tak, ze aj za dobru cenu, aby sme zbytocne nieco nepreplacali

simca_13
27. apr 2023

Tak ja kedysi som bola v tom, že vyššia cena, že sa rovná aj vyššej kvalite, ale to tak vôbec nie je 🙄

flofli
27. apr 2023

@simca_13 to už dávno neplatí. to je koľkokrát tak, že si zaplatíš tú vyššiu cenu akurát tak za značku a nie za kvalitu.

tumira
28. apr 2023

@flofli no a to je dost smutne, preto ja ked nieco chcem kupit, tak vela casu tomu venujem, aby som si porovnala, zvazila do coho sa oplati ist 🙂

rucka77
28. apr 2023

@tumira treba, lebo nechces proste po chvili ist a reklamovat ten spotrebic. potom co? budes bez neho? vsak ti bude aj doma chybat. ono tie zaruky su akoze fajn, ale co z toho, ked trva nejaky cas vybavenie.

lutomm
2. máj 2023

to je pravda, ale tak niekedy si vies pri kupe priplatit aj za taku sluzbu, akou je okamzita vymena, co tiez nemusi byt zle

laladua
9. máj 2023

@lutomm treba pozerat pri vybere co chcem, my sme porovnavali aj ceny, aj sluzby, aj moznost zaruky, proste bolo toho vela na co som brala ohlad 🙂

lutomm
10. máj 2023

@laladua a vybrala si si ? mas nejaku oblubenu znacku?

sandokanka36
18. máj 2023

@moncurienula tak naucila som sa to uz, predsa len ked som si chcela vybrat, tak som si to musela najskor nastudovat ako co, aby som si vedela vybrat tak aby mi to sedelo, ano akoze je to take, ze mi to vela casu zabralo, ale som rada, ze mam prehlad, ze sa v tomto nemusim spoliehat na niekoho ineho 🙂

emmusska
22. máj 2023

@sandokanka36 podobne, len to studovanie mi tolko casu zabralo, ale ti poviem, ze zakazdym, ked nieco peciem v rure, tak som rada, ze som si ju vybrala, ze som si ich porovnavala, lebo proste ma vela funkcii, ktore pri peceni aj masa aj roznych kolacikov dokazem vyuzit 🙂

hrehusa
22. máj 2023

@emmusska tak to je super a mohla by si nejaké teda spomenúť? v celku ma tie funkcie zaujímajú

alenka551
23. máj 2023

mna by zaujimalo, ci davate skor na tie funkcie alebo na spotrebu elektriky pri vybere spotrebicov?

babatkoo
23. máj 2023

@dada011 Siemens

llucciaa
23. máj 2023

@alenka551 aj na jedno aj na druhé, snažím sa nájsť nejaký kompromis v tomto a myslím, že aj celkom sa mi to podarilo. Tak ide hlavne o to aby tebe slúžili dobre tie spotrebiče, aby si ich využila naplno.

vierka_z
24. máj 2023

@llucciaa tak to je jasne. a ked to vezmes tak globalne, investujes do spotrebicov vela?

filory
28. máj 2023

@vierka_z ako myslíš, že veľa. Tak podľa mňa každý investuje toľko koľko môže a niekto to rieši formou splátok

simca_13
29. máj 2023

@vierka_z Myslíš či kupuje drahé spotrebiče? Cena nie je rozhodujúca, my máme niekoľko spotrebičov Philco a za mňa to je dobrá značka, ktorá je aj za dostupnú cenu a sú to kvalitné spotrebiče.
Ale teraz teda máme kľud, máme všetko kúpené a všetko nám dobre slúži.

jana19877
29. máj 2023

Nám ju minule núkali v planeu ale odišli sme naprázdno, keďže sme tú značku moc nepoznali. Vravíš teda, že majú kvalitné spotrebiče?

nikasmile
29. máj 2023

@dada011 máme najvyššiu radu Siemensu a nemôžem povedať že je to nejaká extra kvalita.

tumira
30. máj 2023

@jana19877 no tak to si podla mna o vela prisla. Philco je na trhu uz nejaky cas a maju dobre spotrebice. My ked sme kupovali sme zistovali aj ako je to s nahradnymi dielmi aj so servisom a nie je s tym ziadny problem, tak sme kupili a dobre nam sluzi vsetko. Co ste isli kupovat??

jana19877
3. jún 2023

@tumira Ahaa, no pozeráme práčku a sušičku. Dokončujeme dom a chcela by som tak proste nové spotrebiče. Ty máš od nich nejaký spotrebič?

fatima99
11. jún 2023

@jana19877 ale to je normalne, ze do noveho domu aj nove spotrebice, tiez som to nahanala, lebo som chcela vsetko nove 😀 len zase ked kupujes vsetko naraz tak sa to proste narata, preto my sme pozerali dobry pomer ceny aj kvality 🙂

sandokanka36
13. jún 2023

@fatima99 toto je veru fakt tak, ze sa to nazbiera, my sme tiez aj do kuchyne, aj pracka, susicka, do toho potom cisticka vzduchu a kadejake veci a ozaj keby som vyberala len tak podla parametrov a zeby som nejako nekladla doraz aj na cenu tak neviem neviem :D

lutomm
14. jún 2023

@sandokanka36 nemozes mat vsetko, to je tak. proste si treba vybrat, co uprednostnis. vela ludi si potrpi aj na znacke, ze maju nejaku svoju vyhliadnutu a inu ani za svet. ale ono kolkokrat aj take tie neznamejsie znacky su parametrovo lepsie.

rhodesian
14. jún 2023

Umývačka, indukcia, trúba =Bosh.
Telefóny jedine Samsung 🤷‍♀️
Televízory, chladnička LG.
Každý výrobca je dobrý na niečo iné.

emmusska
15. jún 2023

@rhodesian praveze toto by som nejako netvrdila, telefony som mala napriklad fajn aj od inych znaciek, telku tiez. Ale tak zalezi aj od toho clovek ake ma moznosti aj financne, lebo to dokaze z velkej miery ovplyvnit vyber. Ja ked som do kuchyne spotrebice vyberala, tak mi padla do oka rura Philco a potom to uz islo, potom som vsetko tejto znacky vybrala 😀 Lebo sa mi pacili tie spotrebice aj dizajnom, ale aj cena bola fajn.

rhodesian
15. jún 2023

@emmusska samozrejme je to vec pohľadu a skúsenosti človeka 😁 ja osobne som chcela pôvodne spotrebiče gorenje, ale keďže nebola farba ktorú som do kuchyne potrebovala, druhá voľba bola bosh a som spokojná 😁
Telefónov som vyskúšala X² ale samsung mi prírastol k srdcu. Očakávam od telefónu vysoký výkon a zatiaľ mi ho poskytol len samsung.
Napr. nad televízorom som tiež uvažovala samsung ale keďže som brala veľkosť 75 palcov, ani jedna recenzia a skúsenosť so Samsungom v tejto veľkosti nebola pozitívna (proste sú dobré hlavne telefóny) a preto som zvolila značku LG od ktorej by som si telefón nekúpila nikdy v živote 😂
Ale zas chlap pracuje v IT, u nás sa proste na túto elektroniku kladie dôraz aby bola čo najlepšia a spĺňala všetky naše náročné požiadavky.
Napr. Digestor mám značky Faber, tuším tu nebola spomenutá ani raz, ale pre mňa to bola jasná voľba keďže ma najnižšiu hlučnosť pri dosť vysokom výkone a mňa z hluku digestora nenormálne boli hlava 😂

Každý si musí nájsť to svoje čo mu vyhovuje. Niekto je krvopotný zástanca IPhone, ja som ho používala 2 týždne, odvtedy je tam niekde v šuplíku, za mňa to najhoršie čo som kedy mala 🤷‍♀️ aj dávny Trium mi prišiel lepší ako toto 😂
Ale stále je to len vec skúsenosti s produktom danej osoby, nie všeobecne platný názor 😊