Umývačka zle umýva

66simonka66
14. feb 2022

Ahojte, máme umývačku Beko už štyri roky, nikdy s ňou nebol žiaden problém. Umývačku som vyčistila, pustila čistiaci program aj s prípravkom, vyčistila filter a stále zle umýva. Vidno to hlavne na sklenených pohároch, necháva ako keby taký prášok polepený na skle, používam tekutý prostriedok takže to nemôže byť ani z toho. Ja už som ozaj zúfalá, pustím aj trojhodinový program 70stupnovy a stále je to na tom skle.
Máte niekto podobnú skúsenosť? Čím to môže byť?

aliaray1
14. feb 2022

@66simonka66 neviem ale ak nic nezaberie, zavolala by som opravara. My mame opravy spotrebicov ako sucast poistenia domacnosti, opravili nam zdarma

kajulna
14. feb 2022

@66simonka66 nechýba soľ, mne vtedy necháva biele poháre

66simonka66
autor
14. feb 2022

Je aj soľ, aj leštidlo. Nerozumiem, asi budem musieť zavolať ale príde mi to ako taký prášok, ako kapsula keď sa zle rozpustí a ostávajú také zrniečka, pritom používam tekutý prípravok.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
66simonka66
autor
14. feb 2022

@viestta fúha netuším idem to skontrolovať, veru som nedávno plnila soľ možno som to naozaj zle uzavrela.

marlent
14. feb 2022

@66simonka66 my mame beko a toto iste nam robilo...az na to teda ze nam neumyval cast spodneho zasobniku...bola v predlzenej zaruke dali sme do opravy to nam ju vratili ze oprava je nakladna a prevysuje zostatkovu sumu....
Spisali nam zavady muz zohnal a opravil...bol tam zly nejaky troj ventil, modul a este cosi...oprava by bysla 280e cele zle

basska_b
14. feb 2022

Nam toto raz spravila, ale len raz ... asi fakt ten dekel na soli

lienocka128
14. feb 2022

aj mne to robi .... nemam ju este ani rok.....a zatial som neprisli na to ze cim to je

66simonka66
autor
14. feb 2022

Neviem či bolo zle zavreté, vyzeralo to OK, tak som to otvorila, znova zatvorila a pustila ju, tak uvidím či umyje dobre. Dúfam že áno. Ďakujem vám baby všetkým za radu. ♥️

simca06022011
14. feb 2022

len tak zo zaujimavosti, ten biely prasok ide prstom dole z toho pohara, alebo su tie pohare znicene? Lebo mne ostavali sklenene pohare take matne, pripadne take divne leskle/flakate, ale ani to neslo dole z niich viac...

66simonka66
autor
14. feb 2022

@simca06022011 ono ani nie prášok, zle som sa vyjadrila, skôr je to také ako kryštáliky, také malé zrniečka. Ono to ostane na riade a ako umývačka usuší riad tak to tam prischne a ide to ťažšie dole, keď to ale vyberiem pred sušením tak to úplne ľahko vypláchnem.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
66simonka66
autor
14. feb 2022

Keď umývačka umyje riad skúsim to odfotiť ak sa to bude dať.

simca06022011
14. feb 2022

@viestta no mne to robilo vsetko... sklo, aj to co bolo oznacene ako ze "moze". Znizila som teplotu a je to ok, ale teda roky som sa s tym mordovala :D Dokonca aj "janska misa" mi cela taka ostala...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
14. feb 2022

@viestta no mne velmi vela poharov... :( aj totalne nove... ale napr. aj taniere, kedysi byvali take hnede priesvitne sklenene... atd...

zuzubb007
14. feb 2022

Zle kapsule mne to robili napriklad z lidla, dmky dokonca aj znackove finish, jedine somat som zistila ze su najlepsie, tiez mame beko umyvacku

babulkomale
14. feb 2022

@zuzubb007 inak fakt, Somat tie vsetko v jednom su asi najlepsie na trhu, nemam problem odvtedy co ich pouzivam 👍

brembo
14. feb 2022

@66simonka66 nemáte upchaté trysky od vodného kamena?

mircalla
14. feb 2022

@66simonka66 Zavolaj si autorizovany servis, nech ti to ziagnostikuju a poriadne vycistia. U nas to pomohlo.