icon

Pustili by ste 14-ročné dievča kúpať sa s kamarátkami?

avatar
anonymna435
Dnes o 12:46

Ahojte, chcem sa vás spýtať či by ste vy zo strany rodiča pustili vašu dcéru kúpať sa samu s jej kamarátkami. Mám 14 a moji rodičia poznajú všetky moje kamarátky s ktorými chcem ísť. Chceme ísť na Zemplínsku Šíravu. Ja bývam od Širavy 10-15min auto a moje kamarátky bývajú oveľa ďalej. Moje kamarátky môžu a ja sa snažím mamku presvedčiť. Mamka vie že som zodpovedná, na vysvedčenie budem mať samé jednotky a domov stále prídem do tmy a aj to nechodím každý deň vonku. Preto sa chcem vás ako rodičov spýtať váš pohľad a keď tak radu ako mám mamku presvedčiť. Predbežne ďakujem za odpovede.

Strana
z2
anonym_b487b8
Dnes o 14:42

Na kupko hej, na jazero nie. A to syn plaval od 3 rokov aj v sportovom klube, takze v tomto smere sa nevojim. Vies preco nie? Ak by kamarat nebol dobry plavec, nieco by sa zomlelo, stiahne aj super plavca..

anonym_dbe1cf
Dnes o 14:45
@lienka9

@anonymna435 na kupko asi ano,na jazero nie..len za posledne 3 dni uz 5 mrtvych na jazerach.za mna riziko plus vysoke teploty,mozu sa sirit ovela rychlejsie rozne sinice a bakterie..pri BA na jazere zomrelo viacero psov,co sa napili z jazera kde boli v tomto teple premnozene sinice..

@lienka9 my bývame blízko a tiež som chcela najbližšie dni zobrať na to jazero aj psa.Citala som to na FB človek už nevie kde sa stane niečo zle.Vobec by mi to nenapadlo, že sa také niečo môže stat

avatar
mimikas
Dnes o 14:56

Nie nepustila a ani nepustam, jedine do akvaparku kde viem ze plavcici realne davaju pozor. Cez tyzden na skolskom vylete sa synovi takmer utopil spoluziak, syn ho vytahoval z vody, jediny si vsimol ze sa zrazu stratil pod hladinou a to islo o dobreho plavca a bolo ich tam 10!! Utopi sa aj dobry plavec a vsimnut si topiaceho na velkom priestranstve je naozaj narocne a takmer nemozne.

avatar
mimikas
Autor odpoveď zmazal
anonym_d1e44f
Dnes o 15:25

na kúpalisko som chodila s kámoškami už v 6 tr. Ale KÚPALISKO,kde bola aká taká zdr, pomoc v prípade problémov.
ZEm. Šírava nie je kúpalisko. Tam nie.

avatar
koniarova
Dnes o 16:40

Nie. Na jazero nie. Na kúpalisko áno.

avatar
petulda333
Dnes o 16:47
@kristina2412

@petulda333 tu som to čítala , keď sme plánovali výlety po Slovensku https://spravy.stvr.sk/2025/07/zemplinska-sirav... ....tak neviem

@kristina2412 my tak chodime niekolko rokov po sebe a boli vzdy

avatar
kristina2412
Dnes o 16:47
@petulda333

@kristina2412 my tak chodime niekolko rokov po sebe a boli vzdy

@petulda333 dobre vedieť👍

anonym_bc4dd8
Dnes o 16:48

@anonymna435 tak co? Ides ci nejdes?

avatar
petulda333
Dnes o 16:48
@kristina2412

@petulda333 tu som to čítala , keď sme plánovali výlety po Slovensku https://spravy.stvr.sk/2025/07/zemplinska-sirav... ....tak neviem

@kristina2412 doplnim,ze plavcici su len na plazi pri Anime

avatar
minutka
Dnes o 16:52

Isla by som aj ja. Bola by som na opacnom konci. A hlasila by si sa mi kazdu hodinu

avatar
sense
Dnes o 17:03

Na kúpalisko áno, na jazero nie

avatar
tom_i
Dnes o 17:09

Kupko áno, Šírava nie

Strana
z2