icon

Koľko opaľovacieho krému potrebujeme na týždeň pri mori?

avatar
123lucinda
Včera o 08:24

Ahojte, chystame sa k moru, 2 dospely a 3 deti, UI mi vyratala opalovaci krem 5 litrov na tyzden ked budeme pol dna vonku, mne sa to zda vela, ake mate skusenosti ked sa pravidelne natierate kolko cca miniete?

Strana
z2
avatar
viestta
Včera o 08:27

5 litrov opalovaku neminieme za 10 rokov, nie to este za tyzdnovu dovolenku... Kupim 50 a 30 velke balenia. Keby sa minuli opalovaky predavaju v kazdej primorskej destinacii tak dokupim

anonym_3ce200
Včera o 08:29

A čo tam ideš s opalovákom natierať prasa na ražni?

anonym_4f77c1
Včera o 08:30

1 kus pre 3 ľudí a ešte z neho aj ostane

avatar
muchotrafka298
Včera o 08:32

Ze 5 litrov...toto nemozes mysliet vazne. Pohni rozumom, ved to je 10 opalovacich kremov po 500 ml a 20 po 250 ml. To by si sa musela natierat cele roky preboha. To tam idete na 10 rokov k tomu moru? Tak detom ak su male asi specialny detsky, ak su vacsie tak taky ako pre dospelych. Dva velke by som zobrala a keby bolo malo, tak si dokupim na mieste. Ja pouzivam na tvar specialny.

anonym_6cea3e
Včera o 08:37

Pouzivaj rozum ako ludia, ked nemali pocitace. Kupis jednu flasticku a minas, kym nedominas. Potom kupis druhu. Gol bude, ked si ludia zacnu pocitat spotrebu toaletaku. Tri utrzky na strednu potrebu, 5 utrzkov na sracku. Kolko kotucov potrebujeme 3 osoby na mesiac, ak kazdy ma v priemere sracku kazde dva mesiace.

anonym_85397d
Včera o 08:41

@123lucinda Nie opalovak, ale klobúk si kúp zjavne už máš teraz úpal keď sa reálne dokážeš toto opýtať.

avatar
januska12323
Včera o 08:46

Budete to aj piť? Jednu fľaštičku neminieme za dva týždne štyria dospelí.

avatar
kitty88
Včera o 08:49

Iba ak by ste sa v nom kupali 😁 Stacia ti 2-3 balenia, deti asi budes natierat castejsie, tak jeden pre dospelych, dva detske by mali stacit. Pripadne ak by sa minul, vies kupit na kazdom kroku.

anonym_29f882
Včera o 08:55

@123lucinda treba občas použiť tu I, čo máš v hlave.

anonym_943b2e
Včera o 08:56
@anonym_29f882

@123lucinda treba občas použiť tu I, čo máš v hlave.

@anonym_29f882 a ma ju?

avatar
muchotrafka298
Včera o 08:58

A toto je presne priklad,keby netreba pocuvat umelu inteligenciu, ale zapojit obycajny sedliacky rozum.

avatar
dskjhfdlkdjhl
Včera o 09:19

@123lucinda a co si tej AI zadala, ked ti to tak vypocitala? Lebo AI nie je az taka dementna.

anonym_44d863
Včera o 09:22

5 litrov? To sa chystate byt 16 hodin denne holi na plazi?

avatar
bomba36
Včera o 09:24

Už aj "UI" musí byť slovenská a žiadna iná 😂

avatar
tenerifka
Včera o 09:42

Jezisikristepaneboze.... A prave dnes som si to surodencami pisala v nasej whatsapp skupine, ze AI uplne zmeni mozog cloveka... no a je to tu

avatar
summer1122
Včera o 10:03

Na týždeň stavia 2 väčšie balenia.

anonym_d8bbea
Včera o 10:16

Ja už nechápem prečo ľudia nevedia žiť bez UI.

avatar
beky223
Včera o 10:25

No, lenže pravda je taká, že málokto sa natiera takým množstvom krému, ktoré je oficiálne odporúčané na správnu ochranu 😅 keďže na jedno natretie dospelého človeka je potrebné cca 30ml a malo by sa opakovať každé 2h, tak zrazu to už vychádzajú celkom veľké čísla za týždeň...

avatar
abbey1
Včera o 10:35

Bože, udri!

anonym_3f3a6a
Včera o 10:37

Na 2 týždne beriem pre troch 3 kusy -každému jeden. Trochu vždy ostane.

avatar
123lucinda
autor
Včera o 10:46
@anonym_d8bbea

Ja už nechápem prečo ľudia nevedia žiť bez UI.

@anonym_d8bbea dokazem bez toho zit, ale uz mi vela casu usetrila hladanim, porovnavanim.

avatar
123lucinda
autor
Včera o 10:46
@tenerifka

Jezisikristepaneboze.... A prave dnes som si to surodencami pisala v nasej whatsapp skupine, ze AI uplne zmeni mozog cloveka... no a je to tu

@tenerifka preco si neulahcit zivot ked je moznost

avatar
dskjhfdlkdjhl
Včera o 10:48
@123lucinda

@tenerifka preco si neulahcit zivot ked je moznost

@123lucinda Evidentne ti to ulahcilo zivot😉

anonym_943b2e
Včera o 10:51
@123lucinda

@tenerifka preco si neulahcit zivot ked je moznost

@123lucinda ulahcit si zivot neznamena vypnut mozog, ty si ho zjavne vypla uplne, lebo keby si aspon trochu rozmyslala vies, ze to je blbost ako Brno

anonym_06c311
Včera o 10:52

@123lucinda ked sa da detom kup uv tricka napriklad v decathlone, dlhy rukav, velmi vela kremu ti to usetri. Rovnako ciapku co mozu mat aj vo vode, rychloschnucu, co chrani krk aj usi. A dvom dospelym komplet telo a detom nohy a tvar nam 5ludom na tyzden v Turecku stacili 3ks 250/300ml kremu 50spf. Natierame sa rano, ked idu po obede na tobogany a potom poobede na plaz. Cize 3x. A kremom nesetri. Plus kup panthenol keby Vas specie a krem po opalovani napr. s aloe vera. Peknu dovolenku.

avatar
abbey1
Včera o 11:02
@dskjhfdlkdjhl

@123lucinda Evidentne ti to ulahcilo zivot😉

@dskjhfdlkdjhl A batožinu zaťažilo. 🙂

avatar
123lucinda
autor
Včera o 11:07
@anonym_943b2e

@123lucinda ulahcit si zivot neznamena vypnut mozog, ty si ho zjavne vypla uplne, lebo keby si aspon trochu rozmyslala vies, ze to je blbost ako Brno

@anonym_943b2e preto sa pytam na realnu skusenost, neboli sme este tyzden pri mori a kedze planujeme Cyprus v auguste kedy budu velke palavy planujem nas casto natierat

avatar
123lucinda
autor
Včera o 11:10
@abbey1

@dskjhfdlkdjhl A batožinu zaťažilo. 🙂

@abbey1 ja som nenapisala ze chcem tolko zobrat.realne uvazujem zobrat max 500ml pre vsetkych

avatar
muchotrafka298
Včera o 11:16
@123lucinda

@abbey1 ja som nenapisala ze chcem tolko zobrat.realne uvazujem zobrat max 500ml pre vsetkych

@123lucinda 500 ml pre vsetkych, To su 2 opalovaky. Pises ze sa budetecasto natierat. Bezne sa natieras kazde dve hodiny.Tu nechodite na kupalisko a opalovacie kremy nepouzivate?? Kedze idete na tyzden, tak realne tam budete pri mori 5 dni. Na Cypre kupis cokolvek, ked Ti bude chybat.

anonym_6b4a3e
Včera o 11:45

Na 10 dní (2 dospelí + 1 malé dieťa, muž sa natiera menej) som zobrala 2x Sundance senstitive roller po 100 ml a som si úplne istá, že si ešte donesiem domov. Často sme v tieni, dieťa má UV šilt s ochranou krku/pliec aj UV tričko, ktoré zatiaľ moc nepoužívame. Zatiaľ nebol spálený nik a ani sa nechystáme byť. Nevypekáme sa, chránime sa pred úpalom a úžehom.

Strana
z2