Ako mapujete situáciu v Grécku?

cukroska
29. jún 2015

Aké máte momentálne skúsenosti s Gréckom?Myslím,že je už otázka času kedy vyhlásia bankrot...ale nás turistov by to nemalo zasiahnuť nejako citelne,len treba mať hotovosť.Aké máte skúsenosti a pocity vy? Budem rada za každý postreh,zaujíma ma aj cesta autom ako to vyzerá na hranici,či prebieha všetko hladko..ďakujem za každú jednu odpoveď 😉

pikino
29. jún 2015

My ideme v sobotu autom do Grécka, tak som zvedavá ako dopadneme, tiež mi lepí, že ako to tam bude s obchodmi a reštikami.

adinam
29. jún 2015

momentálne ísť do Grécka?Ohroziť svoju rodinu a deti?Veď keď vyhlásia bankrot,budú tam vlny nepokojov a demonštrácií 😒 Ľudia sú rozdelení na dva tábory...

janinah
29. jún 2015

v letoviskách nebude problém,vo veľkých mestách možno áno,domáci v letoviskách nás turistov potrebujú,tam problém nečakám

zdenulkam
29. jún 2015

My letime na Kos koncom júla. Verím že bude to dobre.

pribinak
29. jún 2015

Ísť autom? No neviem ci je to dobry nápad ;( dnes som v novinách čítala, ze jenedostatok benzínu a ak aj nejaky bude tak sakra drahý

lauricka
29. jún 2015

ako dobre, ze namam zaplatenu ziadnu dovolenku...a najlepsie doma, maximalne do Chorvatska, vsade inde dakujem pekne, neprosim

sue
29. jún 2015

Kočky, skutočne nik naozaj nevie povedať čo sa stane, keď Grécko zbankriotuje.....

kiki68
30. jún 2015

vcera o tom pisali, lebo grecko je momentalne pre nas aj rakusakov, nemcov jedna z najbezpecnejsich destinacii na dovolenku z hladiska terorizmu od habzibakov. Vraj napriek tomu,ze sa nevie co bude,tak letoviska prosperuju, ti ludia maju rozum a nebudu si naburavat celu sezonu tym,co robi vlada. Potrebuju co najviac nasich penazi. Skor sa treba pripravit na to,ze bude treba dot hotovosti. A osobne si mylim,ze greci su dobre vychcani. Urcite budu vyplakavat,ale ked sme im my povedali ake su na SK mzdy,tak aj plakat pretali a vyplestili oci 😉 Demonstracie by som cakala asi v Atenach. Mam tam byvalu spoluziacku v grecku a ona si nevie vynachvalit ten zivot tam. A novinam by som absolutne neverila...podla mna pisu velmi ucelovo,co maju pisat.