Batožina na letisku

19. aug 2022

Dobrý deň, ak idem na Azorské ostrovy v októbri, pravdepodobne z Budepešti, prip. Viedne. Zajednala som si len príručnú batožinu do 5kg na týždeň. Neviete mi prosím povedať aké sú približne poplatky na letisku ak si zoberiem kufor cca 13kg ? Prestup je v Lisabone. Ďakujem

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. aug 2022

@mb2021 ryanair

stanulienkat
19. aug 2022

Ved pozri na ich stranke

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rooskoliv
19. aug 2022

batozinu vies dokupit na ich stranke alebo v apke.... ja som dokupoval doma pekne z pohodlia domova den pred odletom, ked uz som vedel ze beriem kufor navyse... na letisku by som to naizaj neriesil. Ale bolo to cca 70E jedna cesta

tenerifka
19. aug 2022

jednoznacne to pories dopredu, lebo sa nedoplatis, ako ti radi
@rooskoliv , cez webku a hned teraz

tenerifka
19. aug 2022

a teda neviem, ci Ryanair ma sluzbu, ze ti prehodia batozinu na dalsi let, vacsinou sa kupuje kazdy let osobitne a aj na kazdy let sa robi check-in osobitne, vratane dokupenia ci odovzdania batoziny, ak sa teda nieco nezmenilo, ja som s nimi uz dlho neletela

autor
19. aug 2022

Ak si kúpim na letisku priority, bude to možné ? Viem, že tam je to cca do 10kg, malý kufrík. To by mi aj stačilo. Len problém je ten, že letenky som si nekupovala ja, ale skupina ľudí, ktorí ideme. Čiže ja to takto online teraz spraviť nemôžem :( ak bude teda kapacita, som za to Priority, ak by to bolo možné

namornicka
19. aug 2022

Ako pises, k priority mas kabinkovy kufor do 10 kg. Ten si domup. Aj ked ste skupina, niekto tie letenky kupoval, cize ich ma na svojom Ryanair konte/apke. Dotycny nech dokupi na tvoje meno, je tam nieco ako “manage booking” a tam moze na konkretne meno dokupit sedadlo/batozinu/sport equipment. Ja som tak domupovala na dovolenke, cize iba na spiatocnu cestu. Len si to nedokupuj na letisku, tam zaplatis o niekolko desiatok eur viac.

simsalabim
19. aug 2022

Priority sa kupuje dopredu, maju na nu vyclenenych 90 miest. Ked sa minu, uz sa kupit neda. Ale da sa dokupit batozina. Popros toho, kto letenky kupoval, aby tebe dokupil batozinu alebo priority. Co vyjde lacnejsie. Inak toto je super priestranna taska so zakladnou letenkou https://www.vashome.sk/products/bontour-air-pra...

kacusik69
21. aug 2022

@namornicka cena za priority po uskutocnenom bookingu letenky (co uz asi je) je na letisku aj cez internet rovnaka (20 eur), iba batozina do podpalubia ma rozdiel v cene, aj dodatocne online, aj na letisku

namornicka
21. aug 2022

@kacusik69 aha, tak to som sa sekla

kacusik69
21. aug 2022

@namornicka v pohode, ja len upresnujem info 🙂