Chorvátsko - august 2020

marrya
21. júl 2020

Ahojte zvažujem ci ist ci neist... Do augusta sice ďaleko no treba si oddýchnuť, je to pravda ze je teraz v chorvátsku prazdnejsie a lacnejšie 🙂 ďakujem za každú informáciu 🙂

hettinka
22. júl 2020

@darci17 uz bolo aj teplejšie more. Toto je trosku zvykacie na začiatok. Ale už sa otepľuje nad 30stupnov a tým pádom aj more je teplejšie.

darci17
22. júl 2020

@hettinka ďakujem 🙂

mukudlik
22. júl 2020

@darci17 vieš si to pozrieť aj cez Google, konkrétne miesto, teplota mora 😉 momentálne má okolo 23 st

kirjaklambrid
22. júl 2020

@marrya ahoj 😄 my sme v Chorvátsku, v Karlobagu 😄 určite odporúčam, málo turistov tu je je to dosť vidno.... sem tam nejaký Nemec ... v reštauráciách skoro nikoho diaľnice prázdne ... ja neľutujem... že sme isli... v ubytovaní sme bývali sami do dnes, niekto prišiel,,, bývame o poschodie vyššie. 😉👍🏼

mamka34
24. júl 2020

Okrem chladnejšieho mora je všetko ako vždy.

daniela022
25. júl 2020

@hettinka ahoj prosimta je pravda, ze nefunguje wellness a fitnes? Vyberali sme taky hotel kde v prípade zleho počasia tieto sluzby využijeme a teraz sa to náhodou dozvieme.

marca12
25. júl 2020

@marrya treba si oddychnut aj ja potrebujem oddych uz ako sol,ale nejdeme nikam..vdaka takym,co neobsedia na riti doma,budeme zase na jesen doma zavreti a triast sa,ci neprideme o pracu.

matkahelka
25. júl 2020

@marca12 zobud sa! cesi a poliaci v tatrach, nemci v kupeloch, briti, kt.prisli na prazdniny...ale len dovolenkujuci ta ohrozuju? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

mukudlik
25. júl 2020

@matkahelka nemám silu jej to vysvetľovať 😂😂😂 úplne s tebou súhlasím...

hettinka
25. júl 2020

@daniela022 nie nefunguje wellness ani fitko. Iba tenisové kurty idu.

daniela022
25. júl 2020

@hettinka perfektne ze nas nikto na to neupozornil

daniela022
25. júl 2020

@smejko25 pani mudra, vratis nam peniaze za storno?

hettinka
25. júl 2020

@daniela022 nám to v CK povedali a majú to aj na stranke hotela.

hettinka
25. júl 2020

@marca12 len aby si to nechytila niekde v Tesco skôr ako ja

daniela022
25. júl 2020

@hettinka aj ked maju, my sme kupovali v januári, myslim ze tu ide o porusenie zmluvy, pretože sluzby nie su poskytnute v plnom rozsahu

eliska13
25. júl 2020

@daniela022 nejde určite o porušenie zmluvy v januári nikto nevedel o mimoriadnych opatreniach.Ale určite Vás mali na to teraz upozornit

alexk12
25. júl 2020

Naco sa vôbec zakladajú tieto temy🤔 to akože fakt sa niekto rozhodne na základe modrého koná ísť resp neísť na dovolenku omg keď chcem idem keď nie lapim doma na rici

mirage
25. júl 2020

Ked chces, chod, ked nechces, nechod. My sme boli v Grecku. Prvy den sami na plazi, az to bolo take apokalypticke. V lietadle respiratory a rukavice. Bolo poloprazdne, trojku sedadiel sme mali kazdy pre seba. predvceraom sme boli v Janosikovych dierach, tolko ludi, v rade za sebou, vsetci chytaju tie iste retaze.. hm.

daniela022
25. júl 2020

@eliska13 a ako sa postupuje ak nevedia splnit všetky sluzby? Vyberali sme hotel podstatne drahsi oproti ostatným kvôli tymto doplnkovym sluzbach a nie je mozne ich využiť

eliska13
25. júl 2020

@daniela022 neviem opýtaj sa v cestovke, ale nám hneď povedali, že to bude bez služieb no blbé, že si kupovala skoro a chápem to ja tiež vždy chcem aj bazén, ak by počasie nevyslo

daniela022
25. júl 2020

@eliska13 uz som dnes volala, chovaju sa ako chrapuni, ze co by som chcela ved je Covid. Tak do prdele nech nenutia ludi cestovať na tie zajazdy

smejko25
25. júl 2020

@daniela022 ??? Aky mate problem ?

smejko25
25. júl 2020

Herečky ked sa nakazite nezabudnite potom napisat debil Matovič 🙈🙈

hettinka
25. júl 2020

@daniela022 no nejde o porušenie zmluvy, museli zatvoriť kvôli kovidu, takze “vyššia moc”. Ale pýtala by som kompenzáciu. Aspoň parkovanie zadarmo.

Mala si na zájazd aspoň zľavu? Nemusíš cestovať, môžeš vziať voucher, zmeniť hotel, destináciu...
inak, ja by som ten wellness v lete aj tak nevyužila, boli sme pri mori a pri bazénoch, aj keď bolo zatiahnuté. A vstup je tam až od 16 rokov, takze bez deti.

daniela022
25. júl 2020

@hettinka no len vo VZP je uvedená aj vyssia moc a nesplnenie služieb a s tym spojena náhrada alebo kompenzacia

hettinka
25. júl 2020

@smejko25 no hlavne ten, vo vodu káže a víno pije. Ľuďom káže byt doma a on vezme 30 deti lietadlom do Poľska.

hettinka
25. júl 2020

@daniela022 cez koho ste kupovali?

daniela022
25. júl 2020

@hettinka koala

hettinka
25. júl 2020

@daniela022 my tiptravel, deň pred odchodom. A cena v deluxe apartmáne s pp nám vyšla porovnateľná s 2 izbami v 3* hoteli, nebolo o com premýšľať. Už fakt budem kupovať jedine takto last minute.

Oni všetky tie hotely majú obmedzenia. Nám prvé dni nešli ani vírivky v bazénoch, potom ich pustili. Aj atrakcie v detskom bazéne. Detské animácie tiež nie sú žiadne, ani program v hoteli, večer úplne ticho.

aylinn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz