Čo najčastejšie zabudnete zbaliť deťom na dovolenku?

mayca20
16. júl 2013

ahojte kocky, chystame sa na dovolenku, kedze som bola na dovolenke asi 7x - pri mori teda, nemam problem sa zbalit, mam problem s tym, ze idem na dovolenku 1x s nasou malou princeznou, ktora ma 13mes. bojim sa ci nieco nezabudnem..alebo ci tam bude papat, ci ju nespali slniecko - aj ked som jej kupila ciapku k vode a plavkovy overal..mozno mi sibe :D
som divna?

clarissa
16. júl 2013

Ked si budes v predstihu pisat zoznam co potrebujes a budes sa ho drzat,nemalo by sa stat ze nieco zabudnes 🙂

mayca20
autor
16. júl 2013

@clarissa mam zoznam :D stale tam nieco dopisujem..ale staci, ze idem do obchodu a ja hlava derava papierik ostane doma 🙂

ichbinich
16. júl 2013

@mayca20:
Suhlasim s @clarissa, napis si v klude popredu zoznam a drz sa ho 😉

Ja som raz zabudla zubnu kefku synovi, tak sme mu boli kupit novu a odvtedy je v jeho kozmetickej tasticke, to je jeho cestovna zubna kefka (samozrejme, ze ju vymenim, ked bude treba 😉)
Ja si pisem zoznam tak, ze si ku kazdej polozke napisem aj prve pismeno mena clena rodiny a potom si odfajkavam tie pismena, ktory clen je pobaleny. Jasne, ze pri holiacom strojceku nie je pismeno dcery, a naopak pri body nie sme my, rodicia 😀
Zoznam pisem par dni pred dovolenkou, mam ho po ruke, aby som dopisala, co ma napadne. Napr. taky babyfon/vysielacka by raz tiez skoro zostala doma 😉

ichbinich
16. júl 2013

To viem aj ja, ist na nakup a papierik je doma na stole 😉 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka1974
16. júl 2013

@mayca20 nie nie si divna , ja ked idem na dovolenku tak si napisem zoznam par dni pred , aby som ked tak stihla este co to dopisat a ver mi , je to na dve velke strany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz sme boli na dovolenke v tatrach a tak malej sme museli zbalit aj plavky do vody, opalovacie kremy, plienky, mlieko,ktore pije 🙂 🙂 🙂 🙂 oblecenie letne aj teplu bundicku este ze som ju vzala, vsak rano sme mali 10 stupnov po obede 20 stupnov 🙂 🙂 🙂 🙂 brala som aj lieky, nastastie nebolo ich treba, ale masticka proti ovadom padla dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 mala som vysielacku, perinky do postielky, no proste vsetko a to este kopec veci pre nas vsetkych este , ze mame dve auta inac by sme asi ist ani nemohli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj kocik sa zmestil 🙂 🙂 🙂 🙂

sisaka
16. júl 2013

@mayca20 ako baby radia, urob si zoznam a odfajkavaj, ako balis. Ja si robim zoznam cca tyzden pred, lebo v priebehu dni ma este napadaju veci, niekedy aj ked balim tak ma nieco napadne, co som tam nemala, to este dopisujem do zoznamu. Ked mam vsetko pobalene prejdem zoznam a pozriem, ci mam vsetko odfajknute. Tesne pred odchodom z domu kontrolujem uz len najdolezitejsie veci - pasy, letenky, zdravotne poistenie, ubytovaci kupon, kreditne karty - to su veci, ktore musia byt, ostatne sa da vsetko na mieste dokupit.

clarissa
16. júl 2013

@mayca20 no ved to je na tom super,ze ked si ho pises v predstihu tak tam stale nieco dopisujes co ta napadne 🙂 a ked sa budes balit podla zoznamu tak nezabudnes nic...aj ja vzdy zabudnem papierik co mam kupit,doma ..ale tak dovca je nieco ine,tu treba byt dosledny,zvlast ked kupujes veci na dovolenku pre male bejby 😉

dendy1
16. júl 2013

@ichbinich pár x zabudnutý zoznam a začala som si to písať do mobilu 😀

simca06022011
16. júl 2013

no ja balim zaradom, zoznam si nerobim.. normalne hodim kufre do stredu bytu a idem... jeden kufor je dcerin, druhy je nas+uteraky, .... skrina jedna, skrina dva... kozmetika, kupelna.. jedine co si pripravim dopredu je lekarnicka, v kuchyni na stole mam velku termo tasku, podobnym sposobom tam balim to co potrebujeme na jedenie alebo nejake kuchynske veci ak je treba + cestovnu chladnicku berieme tiez odkedy mala iba cerstve mlieko pije. Ked sa znesie dieta a kufre do auta este prebehnem byt ci sme daco nezabudli 🙂)

mayca20
autor
16. júl 2013