Máte skúsenosť s Hotelom Partizán na Táloch?

gallina
21. jún 2013

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti s týmto hotelom. Chceli by sme tam stráviť teraz v lete 4dni s 2 deťmi vo veku 2 a 7 rokov. Oplatí sa tam ísť? Budem rada, ak mi napíšete skúsenosti s ubytovaním, stravovaním, kúpaním, aké sú ceny a pod....Ďakujem....

andrejka1974
21. jún 2013

http://www.hotelpartizan.sk/ tu najdes podrobnosti , je to krasny hotel, sice sme tam neboli ubytovani, ale chodime tam kazdy rok v lete zahrat si kolky, alebo si zaplavat, je tam maly bazenik pre deti , voda je teplucka, potom bazen plavecky, kde je vyska vody v celom bazene do 120 cm a je tam virivka s triskami, su tam aj sauny, mozete sa tam vyhrat biliard, bouling, su tam dve restauracie, kde velmi chutne varia, hotel je 4 hviezdickovy, vonku je krasne nove ihrisko pre deti 🙂 🙂 🙂 🙂

pragmaticka
22. jún 2013

my tam obcas chodime ale teda zatial len bez deti. Hotel je super, krasne prostredie, uzasny wellnes, fajne ranajky a aj v baste sa da velmi prijemne navecerat. co sa tyka deti, vzdy ich tam bolo vela - rodiniek. co ale detom poskytuju neviem presne. Jedine v com by sa mali zlepsit je komunikacia so zakaznikom, hlavne teda pred prichodom, ci uz telefonicky al. mailom. to je katastrofa! Inak personal na mieste je velmi mily.. 🙂

gsviky
24. jún 2013

ja som tam bola este bez dietata. velmi pekny hotel, super koliba. maju tam tusim najvacsi krb na slovensku ak sa nemylim. a hlavne pekna priroda v okoli. da sa chodit na vylety 🙂

rainee
26. dec 2016

ahojte, my sme tam kedysi chodili este ako deti, hotel bol a urcite aj je vyborny, len drahy. ale uz sa tam dost zmenilo okolie, nevie mi niekto poradit ci funguje teraz nejake ubytko/apartmany blizko svahu? kedysi tam boli take chatky ako je dnes tanzania,ale to uz asi davno pase ako tam postavili golf.rezort...a tie apartmany co som pozerala su uz dost daleko od svahu.

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz