Najlacnejšia dovolenka v Chorvátsku?

lapulinka
29. jún 2018

Ahojte baby,
viete mi poradit bud z vlastnej skusenosti alebo ak o niečom viete, nejaké najlacnejšie ubytovanie na Severe CHorvátska prípadne v Istrii najlepšie nie daleko od mora. Chceli by sme íst s mužom a šest ročnou dcérkou vypadnut na takých 4 až 5 dní koncom jula alebo začiatkom augusta k moru do Chorvátska ale s čo najlacnejším ubytovaním bez stravy aby sme sa zmestili do takých 120 eur. Poradte.

katrinka8
3. júl 2018

@tomiholjubavi - Miši, napr. ak ide niekto na týždeň a ide si variť, tak podľa mňa si veľa ľudí nosí potraviny také, aby nemuseli zbytočne kupovať veľké balenia,ktoré nespotrebujú. Napr. vieš, že budeš potrebovať čo ja viem 1 - 2 dcl oleja alebo 1/2 sáčka cereálií pre deti a pod. - ale ak by si šla kupovať nové, tak by si musela celé balenia, a čo s tým potom? Nosiť to domov zas cez 1/2 Európy? Napr. ja si tiež občas nachystám do sáčkov potrebné množstvo suchých surovín na palacinky (nebudem si kupovať proste kilo múky, načo by mi to bolo?) a dokúpim už len vajcia a mlieko. Alebo taký mak, granko a med si tiež nosíme 😀 Nie preto, že by to bolo drahé, ale my hlavne kvôli tým množstvám, to, o čom viem, že mi netreba veľké balenie. A nejaké jedlo na 1. deň, aby sme nemuseli hneď po príchode behať po meste a hľadať obchody 😀 Ale tak inak jasné, že sa to cenovo neoplatí, my napr. to z praktického hľadiska. Nenesiem pol auta jedla a konzerv, to by ma porazilo.

jaroy
3. júl 2018

www.adriatic.hr tam su najlacnejsie.

lenca30
10. jún 2019

@evittam stanovacka uz davno nie je lacna zalezitost....len tak na okraj

oli_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janfranek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz