Chorvátsko - Pag

luci_99
11. mar 2013

Ahojte.Chcela by som sa opytat ci ste uz boli v Povljane v Chorvatsku na ostrove Pag.Ake to tam je?My by sme tam radi isli yento rok.Dakujem kazdemu za odpoved🙂

delica
11. mar 2013

@luci_99 my sme boli dva roky dozadu. Spokojní sme boli, dva manzelské páry bez detí, apartmán pekný, pohodlný. Je to taká malá dedina, s malým namestickom, kde vecer vyhravaju muzikanti. My sme chodili po Pagu po výletoch, na večernú romantiku sme isli priamo do Pagu(mesta).
Voda bola čistá, aj ked more bolo aj búrlivé.
Pag sa nam pacil, preto sme tam sli aj na dalsi rok, ale priamo do Pagu - mesta, kvoli vecernemu vyzitiu, obchodom...to sme boli 2 tyzdne.

luci_99
autor
12. mar 2013

@delica a mestecko Povljana je nieco kludnejsie alebo pokojnejšie?🙂

zigzag
12. mar 2013

@luci_99 aj nasi boli v pagu a boli spokojni, lubilo sa im, ze vraj tam bol chodnik pozdlz, az do vatsieho mesta, ze urcite pojdu aj na buduce vraveli....

sorciera24
12. mar 2013

@luci_99 ja som bola presne v Povljane na Pagu..... byvali sme pri mensej krasnej pieskovej plazi (vyhoda pre deti), v casti pri majaku su zas kaminkove plaze.....je to kludnejsie mestecko, vhodne naozaj na oddychovu dovolenku, rusnejsie treba hladat inde (resp. sme sa sli pozriet do mesta Pag...tam bolo rusno)....ale Povljana je naozaj kludna a pokojna🙂 more ciste, dokonca aj vlny sme zazili, lebo myslim, ze kazdu noc bola burka🙂 a fuka tam ten silnejsi vietor Jugo (ci tak nejak sa vola 😀 )...a je tam aj prirodne liecive bahno;) isto sa bude pacit🙂

zumamina
12. mar 2013

Jeeeej tato tema sa mi paci 🙂 my ideme tento rok uz po treti krat na Pag,ale chodime do mesta Novalja....je tam uuuplne super a cely ostrov Pag je taky kludny ostrov...takze odporucam ist do hoc akeho mestecka na tomto ostrove 😀

delica
12. mar 2013

@luci_99 je to pokojna dedina, naozaj, ked ides vecer na vecernu prechadzku okolo 11, nestretnes nikoho.

luci_99
autor
12. mar 2013

@zumamina a tam v Novlji nepiznas nejaky pekny slusny apartman s klimatizaciu za dobru cenu pre 2+2? Inak ďakujem všetkym za odpovede🙂

audiova
13. mar 2013

@zumamina ahoj,aj my ideme tento rok do novalje. ešte sme tam neboli,tak sa velmi tešíme

zanin
13. mar 2013

my sme boli minuly rok priamo v Pagu a bolo super. Kupat sme sa chodili kusok dalej boli sme autom takze sme rano po ranajkach nasadli a islo sa . Su tam take malicke plazicky a to je ako stvorene pre male deti. Nikam nezdrhnu 😀 . A bola to super dovolenka. odporucam kazdemu.

monikapt
13. mar 2013

ahoj, my sme boli 4x na ostrove Pag v dedinke Simuni a bolo super, klud, ticho, za zabavou treba ist inde, tam to je fakt na pokojnu dovolenku, more krasne ciste, byvali sme u jednych domacich v apartmane nad nimi a bolo fakt super

zumamina
13. mar 2013

@luci_99 no my chodime stale do toho isteho apartmanu...je to 4 bytovy dom,horny apartman ma klimatizaciu a dolne nie....cena za jeden apartman s klimou tento rok bolo 80 eur na noc,su tam dve izby,kuchyna s akoze obyvackou,kupelna,velka terasa,s mensim vyhladom na more....ak chces mam na nich mailovu adresu a ked chces,tak ti poslem nejake fotky 🙂 mozno najdem aj ako to vyzera vnutry 🙂

zumamina
13. mar 2013

@audiova je tam fakt super 🙂 mozno sa tam aj uvidime,sice neviem aky termn idete...my ideme 27.7-3.8 😉

luci_99
autor
13. mar 2013

@zumamina bola by som veľmi rada🙂

audiova
14. mar 2013

@zumamina asi nie:( .my ideme hneď prvý júlový týždeň.

obcansr
16. mar 2013

žienky ak mate niektorá kontakt na nejaké dobré ubytko v pagu , novalja alebo mandre napíšte mi prosím diky 🙂)
také trocha vačšie lebo chceme ist 8 osob díky

audiova
26. mar 2013

@obcansr daj si do googla novalja pag net a tam sa vieš kontaktovať priamo na majitela apartmánového domu.aj ja som to tento rok tak urobila a výde nás to omnoho lacnejšie ako cez cestovku.na 12dní platíme 813€/ 4 osoby

obcansr
26. mar 2013

@audiova díky no ja som už precestovala do podgory🙂 našla som ubytko pre nás 8 ludí na 10 dní 1115e velký apartmán, 2 kupelne 3 terasy, výhlad na more a 50m od mora. To bol posledný termína tak mi dal ešte zlavu zo 160e na 115e na den. tak sme to vzali. a je to super lebo tam budeme len my a nik viac celý dom bude náš .-)

audiova
26. mar 2013

@obcansr super 🙂

alexandra03
26. mar 2013

Novalija je super tam sme boli a Pag je veľmi pekný 🙂

gangulienka
31. mar 2013

Ahojte baby co ste boli v Novalija je to take kludnejsie alebo zivsie ? A ako daleko je to priamo do mesta Pag. dik 🙂

horana
1. apr 2013

@gangulienka : Novalja a Pag su dve najvacsie a teda logicky aj najrusnejsie mesta na Pagu. Vlastne mam dojem ze su to jedine "mesta", ostatne su tam dedinky. Autom je vzdialenost medzi nimi cca 30 min.

gangulienka
1. apr 2013

dik ja som si to uz vygooglila a pochopila 🙂

mirokinder
2. apr 2013

Pag je super! My sme bývali na kraji mestečka Pag, pokiaľ máte, odporúčam zobrať kanoe, môže byť aj nafukovacie a robiť výlety popri pobreží. Sú tam krásne malé pláže, prístupné len od mora. Pokiaľ sa Vám podarí vyšplhať po skalách hore, otvorí sa Vám nádherný výhľad na mesačnú krajnu. Pochopíte, prečo sa hovorí, že tam pristáli mimozemšťania 🙂 A v Pagu je aj malá pláž s blatom, ktoré si domáci, aj turisti natierajú na telo, vraj je liečivé, ale hlavne je to veľká zábava. Vrelo odporúčam. Škoda, že tu nemám fotky.... S pozdravom, Michal

silvikam
3. apr 2013

Ahoj babule, prosím poradíte mi niektorá dobré ubytovanie blízko tej piesočnatej pláži v Novalji. Mám malé deti, tak aby sme nemuseli moc šlapať s nimi. Neviem nejak nič zohnať 😒 . Ďakujem vopred za všetky odpovede a tipy. 😉

jojo76
3. apr 2013
audiova
16. apr 2013

baby ja sa už neviem dočkať tej dovolenky 😀 ,aj keď to ide brutálne rýchlo.ideme prvý júlový týždeň.prvý krát ideme tak že si tam budeme variť.nevedeli by ste mi poradiť,čo by sa dalo také hotové zo sebou zobrať,aby som nemusela stáť tolko pri sporáku? mám totiž doma 3 hladošou 😀 .určite pôjdeme aj do reštiky na pizzu atď.,ale ja som skôr myslela nejaké zavarené mäso,lebo cestoviny a konzervy to mi je jasné 😀

audiova
25. apr 2013

ahojte.chcem sa opýtať,je v novaljii nejaký hypermarket? alebo v blízkosti? 🙂

fifitko25
25. apr 2013

My sme boli na Pagu 3x, 2x v Bošane a 1x priamo v mestečku Pag. Vždy veľká spokojnosť, more je tam cistucke, počasie ideálne v lete 😵 určite odporúčame, je to aj celkom blízko 😉

audiova
25. apr 2013

@zumamina ahoj.mohla by si mi prosím napísať či sú v novaljii alebo v blízkosti nejaké hypermarkety?

zumamina
25. apr 2013

@audiova ahoj.....ano su a dokonca dva....ako sa ide od mesta Pag,tak na zaciatku Novalje....ale tam ti domaci poradia...su tam fakt dobry ludia