Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

rmarma
1. máj 2017

Ivkamarko velmi dakujem za ochotu. 👍

jakojako
6. máj 2017

ahojte
chcem sa opytat ci mi viete poradit nejake pekne miesto na dowolenku z detmi stym ze by sme chcely vecer chodit do mesta ale nie do makarskej tam sme boly minuly rok a uplne nula bodov radcej by som si pozrela neake stare mesto alebo nieco take.a nie ulicku zo stankami jak na hodach. dakujem

syja
6. máj 2017

@jakojako na vecerne prechadzky je uzasny trogir

miriamkela
6. máj 2017

@jakojako mozno VIR?

milushka41
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janusik026
6. máj 2017

@jakojako ahoj, skus si pozriet aj mesto Umag - Istra. Mesto a jeho okolie ma vela historickych pamiatok a krasnych miest. Taktiez sa nam tu zachovali zaklady rimskych domov, mesto ma po celej dlzke plaze a chodniky, ktore su na dlhe prechadzky alebo cyklistiku ako stvorene. Umag je mesto sportu, kazdy rok sa tu uskutocnuje ATP - tenisovy turnaj Chorvatska - pocas turnaja su kazdy vecer podujatia, koncerty, moznost ochutnavat Istralske speciality a domace vina a krasny ohnostroj. Cez leto sa v meste konaju aj ine vystupenia ci uz pre dospelych alebo pre deti. Mesto ma vyhodu, ze je blizko Slovinska a Talianska kedy sa da ist na jednodnove vylety alebo nakupy ( napr. 2 h autom alebo lodou su Benatky, atd ... toho v okoli je vazne vela ) 🙂

milushka41
6. máj 2017

@jakojako Ahoj, máme apartmanovy dom v Nine, od Zadaru cca. 15 km. Máme tu piesocnu lagúnu, čiže plytké teple more, original pre deti 🙂 Mestečko je starobylé, najstaršie chorvatske kralovske. Ma bohatu históriu a je celé kamenné. Môžete si tu pozrieť vykopávky z čias rímskej ríše. Je tu aj najmenšia katedrála na svete, Ninske archeologicke muzeum aj múzeum soli, klenotnica. Toto mestečko sme si vybrali práve preto, lebo dýcha historiou. Určite je čo popozerať. Ak by ste chceli nejaké info, kľudne volajte na t.c. 0914 177 825

letfenixa
6. máj 2017

@frisnica26
Bola som na roznych miestach Chorvatska, a v Biograde bolo najstudensie more. Najteplejsie som zazila pri Umagu.

lucijag
6. máj 2017

@milushka41 prosim vas prenajimate?aka je cena na osobu

hettinka
6. máj 2017

@janusik026 aké sú v Umagu pláže ? Skaly alebo aj upravene?

janusik026
6. máj 2017

@hettinka Umag ma po celej dlzke mesta rozne plaze - skalnate, pieskove kamienkove upravene a betonove. Napr. Stella Maris. Punta. Vila Rita tieto su oblubene plaze

milushka41
7. máj 2017

@lucijag Áno áno, prenajímame. Ceny máme vždy celkovo za apartmán na noc a do jedného sa vojdú 4 až 5 dospelych osôb + deti, podľa toho kto sa ako pomesti 😊. V cene máme už všetky poplatky, tzn. aj miestne poplatky z ubytovania. A kopu ďalších veci, ako slnečníky, bycikle, klimatizáciu, WiFi pripojenie, posteľné prádlo, upratovanie, detský kútik, TV-Sat a pod. Snažíme sa dať záujemcom cenu celkovú, aby sa potom nemuseli báť ďalších poplatkov, lebo som už počula o všeličom. Napr. že sa klíma účtuje ešte dodatočne na deň a osobu 😱. Ceny závisia od termínu a konkrétneho apartmánu (máme 3), štandardne však ponukame mimo sezóny ceny od 55 do 65 Eur/noc. V sezóne je to viac, a to od 90 do 110. Na cene sa však vieme dohodnúť, ak by ste mali záujem o viacero apartmánov, resp. dlhší pobyt.

lauraa
7. máj 2017

@milushka41 ako daleko su apartmany od plaze? Nejake foto alebo web kde sa da pozriet

lucijag
8. máj 2017

@milushka41 prosim vas v akom termine je cena za apartman 55e

hettinka
8. máj 2017

@milushka41 peknú reklamu si tu robíš ... nie je to náhodou proti pravidlám?
No a ta cena je vysoká teda ... my sme vždy bývali v apt. do 60€ v sezone (chodíme v júli), sme 4, ale vždy sme mali veľký apartmán, 2 izby + kuchyňa, kúpelňa, dvor, gril, posedenie, extra vstup, žiadne delenie sa s inými rodinami o spoločné priestory a maximálne druhá ulica od mora. Chodíme na hotel + pár dní na apartmáne, vždy niečo zoženieme napriamo tam. Dopredu rezervácia vždy vyjde drahšie. Jedine ak by chcelo ísť viac rodín a byť ubytovaní spoločne, to môže byť problém, vtedy treba dopredu.
Inak sa netreba báť, zastavíš auto a prídu ponúkať sami, vždy si vyberáme s viac možností, ubytovania je dosť ... horšie je to s miestom na pláži, tam už je to plnka.

hettinka
8. máj 2017

náš pred-minuloročný apt., foto z grilu nemám, len takú s rodinkou a to nebudem dávať 🙂 To je Sv. Filip i Jakov, cena 55€/noc vo vrcholnej sezóne (2. polka júla).
To je moja oblúbená oblasť najmä pre blízkosť k Zadaru, veľa možností výletov a piesok v mori, pláž je ale štrková. A nie je to taká bahenná zátoka. Oproti je ostrov Pašman s pieskovými plážammi, kam sa dá preplaviť loďkou, buď prenajatou, alebo boat-taxi.

nany28
17. máj 2017

@hettinka ahoj, prosim ta ako sa vola tento apartman co si dala fotky? Vdaka

hettinka
17. máj 2017

@nany28 ja neviem. To nebolo cez net ale napriamo u takej starej pani a mali sme svoj vchod aj dvor. Miesto Sv Filip i Jakov.

nany28
18. máj 2017

@hettinka nemas nahodou kontekt ze? ;)

stanulienkat
18. máj 2017

@milushka41 po com mate izby v NIN??

milushka41
18. máj 2017

@stanulienkat poslala som ti internu spravu 🙂

jankkas
18. máj 2017

@milushka41 mozem poprosit nejake foto a info o ubytovani? Dakujem

kkl82
18. máj 2017

Tiez odporucam Nin, ale ak mate radi klud a nevadi vam vacsia samota, tak rozhodne naj pieskove plaze v Chorvatsku su v dedinke Ljubac. Je to kusok od Ninu.

milushka41
18. máj 2017

@jankkas Uz to mas v poste 🙂

hettinka
18. máj 2017

@nany28 bohužiaľ, my si vždy zháňame tak, že prídeme a popýtame sa napriamo, prípadne nás sami oslovia, pozrieme si 3-4 a vyberieme podla pomeru ceny, kality a blízkosti k moru

Mne sa Nin vôbec nepáčil, je to taka zátoka, bahno a oproti hned ostrov, soms a cítila ako pri jazere a nie pri mori. Možno niekto, kto ma male deti, neplavcov, môže vyhovovať. Inak, v tom akože liečivom bahne sa mágajú len turisti, miestni sa z toho smejú...

miriamkela
18. máj 2017

@hettinka ja sa povazujem za miestu a ninska laguna je top top .. som sice na vire ..ale jadranske more kdekolvek ma pre kazdeho svoje caro ..a urcite sa domaci nesmeju.. iba tam nejdu v sezone ..lebo mame robotu okolo turistov vas hosti a niekedy vobec nestihneme ist na plaz
a ninska laguna ktora je dlha 6 km pobrezie - plaz urcite nie je iba to bahno ..ale aj krasne ciste more .. nin a vir je znamy tym ze tu nie je priemysel a teda more nie je znečistene .. kto ma problemy astma ekzemy atd tak tu urcite ma more najvacsiu koncentraciu joda a najlepsie ucinky na zdravie

xena_bojovnica
18. máj 2017

@hettinka neviem kedy si tam bola, ale opisujes to nepravdivo. Bola som tam minuly rok v maji a bolo to nadherne. Bahno je o trochu dalej od plaze, a vobec sa nemiesa, zeby to mala byt bahenna zatoka. A co sa tyka liecivosti, tak malej to na exemy dost pomohlo. Pre male deti je to raj a je ich problem dostat z plaze domov. A ano, rada fotim 🙂

miriamkela
18. máj 2017

@xena_bojovnica mas nadherne foto mozem si poziciat na reklamu?? prosim ta

milushka41
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamkela
18. máj 2017

@milushka41 veru tie šišky .. inak ak maš nejake pekne fotko .. pošli .. 😉