Podvody na booking.com

teleskop
20. máj 2023

Šli sme na kratku dovolenku izba iná ako na foto malá ponizujuce ubytovanie, krátka manžel sa nevie narovnať v sprche, majiteľ hotela zamieta reklamáciu booking call centrum sa mi vyhováralo ako riešite podvodníkov pri ubytovaní cez booking?

oliverceky
21. máj 2023

@janai1 súhlas

oli18
22. máj 2023

@teleskop myslime si vsetky, ze majitel uvedeneho hotela od rana do vecera tu sliedi, ktora napise klamlivu alebo podvodnu reklamu na jeho hotel. Detinska vyhovorka 😅

onedaynick
22. máj 2023

@teleskop preco je to pre teba taky problem napisat meno hotela?

teleskop
autor
22. máj 2023

OK TAKZE RECENZIE NA BOOKINGU, NA TRIPADVISORE, NA GOOGLI..inde sa mi nedalo. KONTAKTOVANA OBCHODNA INSPEKCIA, HYGIENA AJ miestne noviny, TIE CO pozerate recenzie tak ich najdete aj s chutnymi foteckami, ostatnym unudenym , nestastnym slovenskym devucham co tu predvadzaju paranoidne sceny a kriminalne analyzy odporucam lieky na to urcene. Ja idem pracovat vo svojom podnikani a vy ostatne nestastne unudene si tu vypisujte spamujte a analyzujte, alebo chodte pracovat vychovavat a vytvarat nieco hodnotne pre tento svet 🙂 aby ste neboli v takej hlboek depresii, ktora tu srsi z 80 perc prispevkov.
3-4 nicky to mali komentare s vypovednou hodnotou, tym dakujem!!!! Zeny otvorili ste mi oci, je na rade booking ako sa zachova ak si to budem musiet zase riesit sama tak prisiel o dobreho klienta a ja to doriesim urcite. Ak si niekto na MK tuna najde nieco z mojho prispevku budem rada, aby po dlhej ceste nemusel toto nikto zazivat. Uz tu pisat nebudem, nie je dovod, ak niekto potrebujete ako som pisala navstivte odbornika na to urceneho, alebo tu psite dalej 🙂. kto chce konkretne napise mi spravu, papik...

teleskop
autor
22. máj 2023

sorry za preklepy...klasika u mna 🙂

mircalla
22. máj 2023

@teleskop Dnes si zabudla tabletky?

majasimon
22. máj 2023

Prepáč, ja som asi menej chápavá. Z tých indícií čo si nám tu napísala ako zistím to ubytovanie? Bolo problém napísať, že ubytovanie XXX v Hornej Nižnej je to čo ma vytočilo do nepríčetnosti?

stanzi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasomzabka
22. máj 2023

Toto je iná znôška sliepok tuná 🙂

matkahelka
22. máj 2023

@teleskop neverim ani slovo z toho co si napisala. ak mam zlu skusenost, ako prve uvediem nazov hotela a nie pisem kopu nezmyselnej omacky. my sme mali zlu skusenost s hotelom na sardinii, hotel som neraz menovala tu vo vsetkych cestovatelskych skupinach, na facebooku, na insta, vsade, kde sa dalo.

ropucha6
22. máj 2023

No trosku cudne, ze 200 kladnych recenzii, ale v poriadku. To bolo na Svk aspon? Ak hej, tiez by som dala podnet na SOI plus samozrejme vsade negativne recenzie.

betulinka1
22. máj 2023

@teleskop stale cakam na ten link. Fakt ma to zaujima aj my chodime cez booking, ze ktory ubytovateľ to bol. Treba pridat negativne recenzie.

mircalla
22. máj 2023

@ropucha6 Nebolo to SK.

cukroska
9. jún 2023

@teleskop my čítame vždy v prvom rade recenzie. Ideme podľa hodnotenia, takže to je ok.