Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

zuzitka
9. jún 2009

tak snád to pojde tak jednoducho 🙂

ešte k tomu zoznamu vecí: pyžamko, osušky aj na pláž 🙂 a také tie mäkké karimatky alebo ako sa to volá ja budem brať 🙂

roasha
9. jún 2009

hej to mozes,lebo tam mas vacsinou kamienkove plaze. 🙂

zuzitka
9. jún 2009

ja som bola 3x v chorvátsku už 🙂 🙂 len nikdy nie na vlastnú päsť 🙂

roasha
9. jún 2009

raz to musi byt aj prvy krat 😉 😀

zuzitka
9. jún 2009

presne tak 🙂 určite tak ušetríme kopec peňazí, nie? ktoré by sme inak zaplatili cestovke 😠

roasha
9. jún 2009

my chodime cestovkou,tak potom pisnes,co vas vyslo,lebo takto neviem porovnavat... 😀

zuzitka
9. jún 2009

pred rokom som bola so známymi v chorvátsku a mňa to vyšlo celé na 7.000sk /ubytko, benzín, aj nejaké jedlo, poistenie aj za mňa a 1,5r synčeka/

roasha
9. jún 2009

ved hej,ale tiez zalezi ubytko,strava....
my berieme stale hotel/zalezi kolko hviezd/,min polpenzia,poistenie automatik,cesta/zalezi aky termin/...no dieta do 7r sa da najst aj zadara,a ide to min od tych 750-800€plus "vreckove"

roasha
9. jún 2009

a to je vlastne super cena 😀

zuzitka
9. jún 2009

to sme boli bez stravy, sme si varili 🙂
ubytko apartmán 🙂 a cez sezonu /medzi julom a augustom sme boli/

no a vreckové ... akurat sme si niečo pod zub kúpili, iné ništ 🙂
samko bol malinky, takže ani žiadne vodné športy nehrozili 😀 😀

kubinkov
9. jún 2009

Ani s léky není problém. Volně prodejné jsou stejně jako u nás a je tam většina nám známých léků taky. Dokonce když nám došel Fenistil a zrovna ho v lékárně neměli, poradili nám jejich varianti a fungoval výborně. Domluva byla jednoduchá. 😉

karelka
10. jún 2009

ahojte,my to mame cez cestovku za 305eu na osobu strava a ubytko v apartmaoch,slusne zariadene,hlavne ciste a strava uzasna,drobec ma rok a viem ze mu tam mozem dat v pohode najest,aspon tyzden bez hrncov 😀

nicolkarin
10. jún 2009

ahojte, my chodime iba do hotela s kompletnymi sluzbami, stravou - plnou penziou, koli detom, aby mali obedik a vpraceme sa vsetci do 20tisSK za 7 dni. ved aj ja si zasluzim oddych, a nie rozmyslat stale nad hrnacami, co budek obedu, potom co bude k veceri a rano utekat do pekarne po chlebik, aby vsetci mali co jest. to mozem rovno ostat doma. chodime kazdy rok pravidelne a vzdy je to pre mna balzam.

oxy
10. jún 2009

Nicolkarin, kde konkrétne chodíte a ako - vlastná doprava?
Chceme niekam ísť a stále rozmýšľame , či na vlastnú päsť, či do hotela,....
Baby - teraz seriózne - koľko potrebujem peňazí pre 4-člennú rodinu?
Aké máte konkrétne skúsenosti, či s hotelom, apartmánovým domom,.....

bubaczik
10. jún 2009

no to by aj mna zaujimalo,kolko asi penazi by tak trebalo 😒
brat napr bol min rok na Rabe,13 noci a aj s benzinom ho vyšla dovolenka na 30tisic max...ale to boli v apartmane so svokr. a platili si apartman na pol..takže ho vyšla noc iba na 25€ 😉
ono sa da ak ma človek štastie nejako dobre najst ubytovanie,ale treba hladať,a nie zobrať prvy,200m od mora a bez klimy...že niekedy sa podari aj lacny a hned pri mori...

nicolkarin
10. jún 2009

chodime vlastnou dopravou, vzdy do hotela min. s polpenziou a bazenom na pre deti plus nejake to wellnes, a aj s dopravou , so stravou a vsetkym ostatnym okolo sa vpraceme max 35tisSK. momentalne mame tophotel nasej rodiny ostrove krk - baska. beriem vzdy prvy septebrovy tyzden - su lepsie ceny za ubytko a vzdy cez cestovku, mozno sa vam to zda cudne, ale vychadza to lacnejsie ako na priamo. aj po slovenskych hoteloch chodime cez cestovku, lebo ponukne lepsiu cenu ako ma pultove ceny hotel.

tilly
10. jún 2009

jasne, že cestovky majú lepšie ceny ako pultové ceny priamo v hoteloch 😉

oxy, tak cca. tých 30tis...

lovaa
10. jún 2009

jsem tu zahlídla pas pro mimi...my jedem za dva týdny...a malou mám napsanou v pase...už jsem to tu pročítala někdy začátkem února a bylo zde psané, že to tak stačí...tak se chci jen ujistit, že to opravdu stačí? 😅

Já z toho všeho chytám nějak nerva...aby jsme všechno správně zařídili, vyřídili a vše potřebné sbalili. ted jsem dávala do kupy lékárničku, ještě jdu hledat nějaké to cestovní pojištění. Co se týče trasy, předala jsem tenhle "problém" manželovi, pže jsem z těch map celá pitomá 😅
jako např. toto http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forum/pafile... 😨

lovaa
10. jún 2009

oxy já počítám max 40 tis. s tím, že když něco přivezem domů, tak to bude fajn 😉 a plánujem výlet na plitvice a případněnějakou mořskou plavbu 🙂 ale tak nějak dle mých rozpočtů by 30 pro 4člennou rodinu mělo bohatě stačit 😉

zuzitka
10. jún 2009

ano, ak mas dieta zapisane v pase, to staci 😀 😀 😀

lovaa
10. jún 2009

😝 už hledám problémy i tam, kde nejsou 😖 jsem katastrof a jestli se nesložím psychicky jen z těch příprav, tak snad bude dovolená i fajn 😀 😀 😀 díky 😉

kubinkov
10. jún 2009

Tak my loni zaplatili na 8 nocí v apartmániu se dvěma ložnicemi a plně vybavenou kuchyní ( www.villa-ana.net ) cca 12 500,- Kč, jeli jsme vlastním autem a jídlo pořizovali v restauracích nastřídačku s vařením z místních surovin, na pláže jsme jezdili v okolí ( každý den jiná a krásnější pláž) autem a pro celou rodinu to vyšlo dohromady 25 000,- Kč, včetně dárků z cest. 😉

kubinkov
10. jún 2009

A zapomněla jsem napsat, že je v tom i celodenní výlet lodí .

zuzidr
10. jún 2009

tiež ideme 4ria dospelý ale my platíme apartmán len za dvoch(malá sa nepočíta)takže to je 260€+benzín počítame okolo 100€ktorý tiež budeme prerátavať na 4roch a plus strava tam a podobné veci,môžno nejaký výlet a tiež počítam že nás to bude stáť pre nás dvoch a malú okolo 650€ 😅

alebo budem prekvapená? 😅 😕

cica13
10. jún 2009

Kubinkov....a do toho si zaratala aj poistenie, dialnicne poplatky a benzin respktive naftu? 😕 😕 😕 my chodime teda kazdy rok, ale sa mi zda az moc malo, kedze ste chodili do restik, darceky a vylet lodou....

kubinkov
10. jún 2009

Jo je to i s naftou. Ono loni byl nádherný kurz eura. To nám to opravdu zlevnilo.

cica13
10. jún 2009

Zuzidr...este si prirataj aj dialnicne poplatky a poistenie....

hana1236
10. jún 2009

Caute baby,super tema,mohli by ste poradit aj mne?Moja predstava je asi takato.Kamienkova plaz,mierny vstup do mora,vela stromov,kvoli chladku.Asi ako v Tucepi.Miesto vsak kludnejsie,nie velmi preludnene ale tak primerane,obchodiky,restiky,volaco pre deti.Ja mozem popisat miesta:Ugljan,Medulin,Rabac,Tucepi,Drvenik ak sa chcete nieco spytat.

kubinkov
10. jún 2009

Na Pagu je opravdu málo lidí a pláže jsou nádherné. Do Pažského zálivu kamínky omleté dohladka a písek, mírný vstup. Do volného moře trochu ostřejší kameny a kamínky , ale taky pěkné. Přímo v Pagu městská pláž jen písek.

maryem
10. jún 2009

roasha, dik.
Kubinkov, takto to vyzera super. Aspon na foto pekne udrziavane. Je tam aj nieco pre deti? MYslim smykacky, preliezky..Tusim v Chorvatsku je malo takych meist:( Poradite? Ale aby to bolo cenovo prijatelne..Ja uz mam z toho rozmyslania, kam ist, hlavu ako melon a zatial som sa nikde nepohla s vyberom...