Jaký HiPP výrobek máte nejraději?

lidka_hipp
27. okt 2015

Vzpomínám si, když jsem se poprvé potkala se značkou HiPP. Vybírala jsem tehdy jemnou kosmetiku pro svou malinkou holčičku a zaujala mě právě HiPP kosmetika s BIO mandlovým olejem. Od té doby naší domácností prošlo skoro všechno, co HiPP vyrábí 🙂 Anička vyrostla na příkrmech HiPP a já jsem věděla, že jí dávám jen to nejlepší. Vůbec největší úspěch u nás měly Tagliatelle s mořskou rybou, brokolicí a smetanou, které Anička mohla jíst skoro pořád 😀 Jaký výrobek HiPP je u vás ten nej? Budu ráda, když se podělíte o své zkušenosti...

zuzkagu
27. okt 2015

u mna prave teraz pre mesačne mimi vlhčene utierky, mame ich prvy krat a uplne ma nadchli, inak obe staršie deti vyrastli na prikrmoch HIPP.

ivec16
27. okt 2015

nam teraz velmi chutia ryzove chlebiky (natural aj ochutene) mame ich ako dezert, alebo ako priam ukludnujuci prostriedok do kocika. vzdy mu dam ked zacne byt v kociku nervozny, a skoro ani dopapat nestihne a zaspinka

liebling98
27. okt 2015

U nás je to príkrm "Kaiserschmarrn in Apfelmus", bohužiaľ som ho na Slovensku ešte nevidela, zásoby si robím z Rakúska. Je to ideálny príkrm na cestovanie, lebo sa môže jesť studený aj teplý. Minule som bola totiž na letiskách nemilo prekvapená, že v reštauráciách a bufetoch nemali mikrovlnku na rýchly ohrev jedla a nemala som čas čakať, kým sa to ohreje vo vodnom kúpeli.
A majú ho radi aj moji drobci (aj tí starší), lebo je to z kategórie sladkých jedál (pre tie, ktoré nepoznajú, je to taká hrubšia palacinka potrhaná v jablkovom pyré).

mirecka0809
27. okt 2015

Filipko je este malicky, takze na prikrmy je este skoro. Ale z kozmetiky sme vyskusali pripravok do kupela, ktory sa mi velmi pacil. Akurat dnes som objednala detsky sprchovy gel a telove mliecko. Dufam, ze budu tak isto prijemne a krasne vonave

ivankajar
27. okt 2015

čajíky a džúsiky 🙂

makovicka8
27. okt 2015

U nás sú to všetky prikrmy hlavné tie masovo zeleninové používané ich na cestách ale aj doma

minulin
27. okt 2015

Vlhcene obrusky - to je najváááááááááááác 🙂 🙂 A co sa tyka prikrmov - vsetky su TOP

stacey46
27. okt 2015

My máme od HiPP najradšej BIO Slivkový nektár, malej veľmi chutí a pomáha keď je zapečená.

lyrrya
27. okt 2015

Vlhcene obrusky su u nas nevyhnutnost a su super. Z prikrmov u starsieho vedu Hipp tasticky do ruky. Babina nam ich nosi z Rakuska.

lidka_hipp
autor
27. okt 2015

@zuzkagu Jemné vlhčené ubrousky jsou super 🙂

@ivec16 Bez šikovné svačinky jsem ani nevycházela z domu 😉 Rýžové chlebíčky jsou určitě správná volba 🙂

@liebling98 Tento příkrm chutnal i mně 🙂

@mirecka0809 Jsem ráda, že vám kosmetika HiPP s BIO mandlovým olejem vyhovuje 🙂

@ivankajar Pitný režim se dodržovat musí 🙂

@makovicka8 Na cesty jsou hotové příkrmy opravdu šikovné 🙂 Ale i doma se často hodí 😉

@minulin Moc děkujeme za pochvalu 🙂

@stacey46 Švestkový nektar je osvědčený v případě zácpy. Taky jsem měla doma vždy zásobu 😉

@lyrrya 100 % ovocné BIO kapsičky jsou super svačinka 🙂

fazulka17
27. okt 2015

sprchový gél a telové mlieko ktoré nepoužíva len dcérka ale aj ja. 🙂

seahorse27
27. okt 2015

Hipp je asi jedina znacka, z ktorej moj maly zje uplne, ale uplne vsetko - masovo-zeleninove, aj tie spominane tagliatelle s brokolicou a smotanou, uplne najradsej ma ryzu s mrkvou a morkou. Tiez kupujeme ovocne vyzivy zo 100%-neho ovocia, su vyborne. Maly nie je velmi vyberavy, zje aj od iných znaciek, ale od Hipp musim obcas otvorit na obed aj dalsi poharik, co mu tak velmi chuti. Tiez slivkovy nektar je uplne super proti zapche. Kozmetiku tejto znacky velmi nepouzivame, akurát starsej dcerke obcas kupim sampon na vlasy, ten je super. Dcerka ma 6 rokov a pamatam si, ze ona ako babo chcela iba prikrmy Hipp, ostatne odmietala. U nas je to top znacka, co sa detských príkrmov tyka 🙂

maruskasb
27. okt 2015

Celá kozmetika s bio mandlovym olejom je uzasna 🙂
A tiez nam chutia maskovo-zeleninkove prikrmy v bio kvalite 😉

ciusinka
27. okt 2015

U nas vyhravaju prikrmy Hipp,najma ovocne bez pridavku cukru,tie davam malemu velmi casto,mame nakupene aj maskovo-zeleninove,zatial mu chutili vsetky co som mu dala,nenechal nikdy nic 🙂A akurat minuly tyzden manzel objavil ajnuz spominane ryzove chlebiky,mame jablkove a malinove,presne nieco take som hladala,takze ma to velmi potesilo 🙂

oira
27. okt 2015

Rajcinovu polievku.
bohuzial ju musim chodit kupovat do rakuska,
kedze u nas nie je dostat 😟

vedorka
27. okt 2015

vsetky maskove, aj rybacie 🙂

lidka_hipp
autor
27. okt 2015

@fazulka17 Správně. HiPP kosmetika je nejen pro miminka, ale i pro maminky, které si zaslouží péči za to, jak se skvěle starají o své děti 🙂

@seahorse27 Moc děkujeme za pochvalu 🙂 Moje Anička na příkrmech HiPP taky vyrostla a kosmetiku používáme obě dvě dodnes 🙂

@maruskasb Kosmetika s BIO mandlovým olejem je opravdu skvělá, což můžu potvrdit 🙂 Mám hodně citlivou pleť, a tak ji ráda používám.

@ciusinka To jsem ráda, že malému takhle chutná 🙂

@oira Dívala jsem se a HiPP Paradajková polievka s kuracím mäsom je dostupná i na Slovensku. Zjistím vám, v jakých obchodech jí seženete. Jen prosím o trpělivost, protože v Česku je zítra státní svátek, a tak nevím, jak rychle budou kolegové reagovat. Našla jsem ji v nabídce eshopů Feedo.sk (http://www.feedo.sk/obchod/bio-a-eko-vyziva/pol...) a Mall.sk (http://www.mall.sk/prikrmy-kojenci/hipp-rajcato...)

@vedorka Doporučuji sledovat naše Dny s HiPP, určitě se objeví soutěž i o příkrmy 🙂

karolina297
27. okt 2015

moja dcérka má už cez rok a stále fičíme na mliečku Hipp, a všetci ulietavame na Hipp kozmetike.

haidi
27. okt 2015

u nas najviac ovocne kapsicky hlavne ked cestujeme super vec 😀
dalej cucoriedkova presnidavka niekedy je fakt problem ju zohnat a zo zeleninovych prikrmov jednoznacne bolonske spagety 🙂
a z kozmetiky olejcek s mandlovym olejom ten je top ten pouzivam aj ja 🙂

evyttka
27. okt 2015

Olejček bio s mandľovým olejom je u nás topka a musí byť vždy doma - používa ho malá aj ja, čo mám vážne problém na tú moju precitlivenú pokožku niečo nájsť a inak malá je úplne závislá aj od čučoriedkových ryžových koliečok (neviem ako sa to presne volá 😀 )

gabrielita3
27. okt 2015

Vlhcene utierky krasne vonaju a su perfektne jemnucke a dnes sme nakupili prve prikrmy tak som zvedava ako budu malej chutit 😀

kupcovci
27. okt 2015

Vlhcene utierky u nás nesmú chýbať vynikajuce na citlivý zadoček mojej princeznej 😄

dadka_bb
27. okt 2015

Co mam najradsej?Ja vam poviem moj zazitok 🙂 muza som poslala kupit hipp prikrmy do hypermarketu, kedze ho mame daleko nie vzdy sa mi da ist s nim ... samozrejme kupil polovicu "zle", lebo obsahovali smotanu. Tusim to bolo cestovina,morska ryba,smotana. A malicka mi mliecne produkty zvracka,tak som jej to nedala,a luto mi bolo to vyhodit.tak som si urobila kolienka (cestovinu) , prikrm hodila do rajnice,priliala cistu vodu nech to je ako omacka,osolila,a spolu s cestovinami aj zjedla 🙂
Ale malicka sa ide zblaznit z telacinky.to je prikrm od 4.mesiaca.bol nas prvy a stale je najoblubenejsi 🙂

sluchatka
27. okt 2015

U nas vedu prikrmy a ovocne kapsicky. To je super vynalez hlavne ked sme vonku 🙂 malemu chutia aj maslove susienky a ryzove krekry .

helsinka
27. okt 2015

šampón 🙂

martinkaha
27. okt 2015

Vlhčené obrúsky, detský sprcháč, ovocné šťavičky, bylinkový detský čaj ... toto sú naše NAj výrobky, ktorých zásoby pravidelne dopĺňame. 🙂

liebling98
27. okt 2015

@lidka_hipp tie ovocné kapsičky myslíte tú ovocnú zmes-výživu, čo sa vycuciava z obalu? Ak áno, tak za tým sa ide môj najmenší utĺcť. Svokor mu minule stopoval, za koľko to vycucia. Trvalo mu to 14 sekúnd... To myslím hovorí za všetko

kim_rossi_stuard
27. okt 2015

@lidka_hipp mame viac oblubenych prikrmov Hipp, a dokonca ked sme zili v zahranici aj tam sme ich kupovali, osobne preferujeme Bio a teraz ficime na Paradajkovej polievke s kuracim masom, kedze ja doma varim polievku rajcinovu len raz do roka, a je super ze aj nas najmensi ma moznost papat taketo aj ked to nevarim. Ja zase rozmaznavam svoju kozu Bio mandlovym olejom 😵 jedine ma hneva, ze v maloktorom obchode maju velky vyber a vy mate vela moznosti prikrmov, ale na druhej strane sa rada necham milo prekvapit niecim novym v inom obchode s detskou stravou 🙂 a neesmiem zabudnut na Hipp Combiotic mlieko, kt. nam pomohlo pri kojeni 😉

janettan
27. okt 2015

u nás sú top od narodenia Hipp čajíky ...

babynatalie
27. okt 2015

Odmalička fičíme na batolacom mliečku od HIPP, momentálne už HIPP 3 JUNIOR Combiotik 😉 Poradila som to aj susede a tiež dáva dcérke len mliečko od HIPP, lebo vidí, ako moje dieťa prospieva 🙂 Taktiež pijeme instantný čaj Ovocie-Rooibos alebo Harmanček, sú veľmi chutné a priateľské k zúbkom 😀
Z detskej kozmetiky obľubujeme najmä HIPP baby jemný pleťový olej s ošetrujúcim bio mandľovým olejom. Veľká spokojnosť! 😎
PS: Veľmi ma teší, keď na chodbe u našej pediatričky vidím visieť plagát s HIPP mliečkom. Pre naše detičky len to najlepšie! 🙂