Poradíte naj miesto v Chorvátsku?

crystal333
10. júl 2013

Poradte prosim nejake naj miesto v Chorvatsku,chystame sa tam s 2,5 r. dietatom,prvy krat 🙂 Pripadne nejake info k tomu, ako dlho trva cesta 🙂 a tak... Dakujem 🙂

lusia84
10. júl 2013

Kuk cez google tam najdes vela odporucani a tem kam ist v chorvatsku s mimcom 😉

petra123456789
10. júl 2013

Ahoj, aj my ideme teraz v nedelu so 17 mesačným dieťaťom. Pojdeme asi pokial vydrží sediet v sedačke. Najlepšie je ist asi na noc v tomto teple a aj preto že deti dlho cez den nevydržia sediet.. teda aspon moje dieta určite nie. A pojdeme bud na Pag - to je celkom blízko, ale keby malý vydržal išli by sme aj nižšie, pri Šibenik. Uvidíme 🙂

janka54321
11. júl 2013

prave dnes v noci sme sa vratili s Chorvatska, tento rok sme boli na Makarskej riviere, konktretne Brela a hned vedla je Baska voda....ale cakali sme nieco ine, bolo tam dost rusno, teda strasne vela ludi. na plazi hlava na hlave a vecer preplnene restauracie..uz sme boli v Chorvatsku na viacerych miestach a vzdy autom...minuly rok to bol Primosten a bolo tam krasne, rok predtym to boli Vodice a tie sa nam veru aj najviac pacili a tiez to vrelo odporucam pokial idete s dietatom....a Zadar nic moc a najmenej odporucam Istriu ... Pula a podobne, vobec nie
cesta na Makarsku rivieru Brela trvala s NR s prestavkami cca 12 hodin max., Vodice mas blizsie
a na rok sa chystame pravdepodobne na ostrov Pag

lalai
11. júl 2013

Andrea Matas - Dovolenka Chorvátsko 2013 https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/amatas/ je tu registrovana ako PRO, my sme boli s 8 mes synom pred nedavnom a bolo uzasne 🙂 najdi si ju a popozeraj ma k dispozicii mnozstvo apartmanov 🙂

torina
11. júl 2013

my milujeme Chorvátsko a najlepšie pre deti je v Zatone pri Zadare, ale tento rok sme boli v Rabaci, aj tam je síce fajn, ale pre deti je Zaton ako stvorený, sú tam aj animácie pre deti, detský bazén, ubytovanie je pod borovicami, takže je tam príjemne ... vrelo odporúčam www.zaton.hr

veverina
11. júl 2013

Ja mam velmi rada Basku Vodu a Brela je tiez krasna,krasne plaze,promenada,ideal pre rodinky s detmi,znovu by som sa tam vratila..dalej som bola v Podgore,aj tam je pekne,na Makarskej a potom este v Omisi,ale tam sa mi nepacilo 🙂

janeita
11. júl 2013

Chorvatsko je sama o seba nadherna krajina, naj miesto pre teba ti nik neporadi. Nenapisala si konkretne co ma byt to NAJ v tom mieste, ci nadhrne biele plaze, historicka cast mesta, sluzby,
Chorvatsko je krasne tym ze kazde miesto je vy&nimocne niecim inym.