Doktorka si nie je v 10tt istá či čakám dvojičky?

bibg
19. mar 2020

Caute 🙂 idem od dr. 2 dni som spinila tak mi nasadil utrogestan či jak sa to vola a magnezium. Podľa ms som dnes 9+6 ale podľa sona 8+6. ALE! Hrozné dlho sa vomne šparala a nezdalo sa jej niečo. Keď som sa opýtala čo sa deje tak mi povedala že ASI tam vidí dvojičky. Chodila z jednej strany na druhu a na jednej strane bolo babo a aj na druhej. Povedala že buď tam to jedno babo tak lieta alebo sú 2. Je to možné že by to ešte nevidela? Môj gyn. Nerobí tak ho zastupovala doktorka teraz neviem čo si myslieť. Máte nejaké skúsenosti vy?

misa1308
19. mar 2020

Ahoj, ja som bola prvýkrát na sono v cca 8 TT, bolo tam jedno bábo, jedno srdiečko, ktoré bilo.... Na kontrole v 12 TT už tam boli dve 🙂 tak je dosť možné, že aj ty máš dvojky... Hlavne treba počkať, všetko bude tak ako ma 🙂

bibg
autor
19. mar 2020

@misa1308 ďakujem 🙂 pevne verím že je tam iba jedno ako je písané všade v papieroch 😄 ale ako píšeš všetko bude ako má

deti95060810
19. mar 2020

sono ? tak by už pekne videli...

doory
2. apr 2020

Ahoj.niečo nové? Potvrdil tvoj doktor dvojicky? Prajem hlavne vela zdravicka

bibg
autor
2. apr 2020

@doory ahoj 🙂 nie nepotvrdil 🙂 aj som trosku rada lebo dve by bol zahul pri 1,5 ročnom😄 malé sa iba tak strašne hýbalo že asi to vyzeralo ako dvojky 🙂

doory
2. apr 2020

@bibg tak supeeer. Hlavne, že je v poriadku...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre