Čakáme dvojičky v apríli 2016

dany30
25. aug 2015

Ahojte, je tu niekto s podobným termínom 04/2016? 😉

gennara
26. aug 2015

Ahoj, my cakame v marci 2016 a musim sa priznat, ze napriek obrovskej radosti, lebo o jedno dietatko som uz vo vyssom stadiu tehotenstva prisla a tito drobcekovia su pre nas vytuzenym zazrakom, mam aj obavy. Rodina ma strasi, ci viem, co je to starostlivost o dve deti naraz. Rodicov mam 200 kilometrov daleko, svokrovcov 400, ze sa sama zblaznim. Tak neviem, ale kazdy to nakoniec zvladol, nie? 🙂

prdolet
10. sep 2015

Jaaj, taketo reci ti teraz velmi pomozu. Zvladnes to, jasne. Aj ja to zvladnem, tiez mam termin v marci.

xjanulkaax
19. sep 2015

Ahojte aj my mame termin v marci 2016.. veru na taketo reci nedaj, my sa s manzelom a rodinou strasne tesime, u nas su to vytuzene a vydrene deti kedze sa nam dlhsie nedarilo 🙂

dany30
autor
19. sep 2015

Bohuzial, pred 2tt sme o obidve detičky prišli :'( :'(

xjanulkaax
19. sep 2015

@dany30 jaaj boze, to ma riadne mrzi ☹ drzkaj sa, verim ze to musi byt tazke.. ak sa mozem spytat, co sa stalo a v kolkom si bola? Ja cele tehu len stresujem aby bolo vsetko ok

dany30
autor
1. okt 2015

@xjanulkaax v 9tt, prestali bit srdiecka,zevraj si kradli krvinky. Boli v 1placente. Je to tazke. :'( :'(
Mysli pozitivne,lebo ja mala velke stresy ci to vyjde a asi to k tomu pomohlo. Nenervuj sa a bude vsetko ok. Drzte sa.

emily203
1. okt 2015

@xjanulkaax
Nam sa narodili teraz v juni 2 vymyselnicky. Tak ak cosi, kludne sa opytaj. 🙂

emily203
1. okt 2015

@gennara
Ahoj, neboj sa, zvladnes. Kludne ti dam "manual". Samozrejme, ze je to tazke, ale musis byt najskor ty v pohode, hlavne ziaden stres, vsetko s prehladom. Ver mi. 🙂

xjanulkaax
1. okt 2015

@dany30 moja mrzi ma to.. ja mam tiez jednovaj. s jednou placentou a dvoma vakmi tak ma dr.od zaciatku strasi s transfuznym syndromom dvojciat.. pritom sono navyse ani nahodou.. len 3 velke sona hradene poistovnou tak v klude ani neviem byt ci rastu ok.. tak drzim palcoky, nech sa coskoro opat zadari 😉 verim ze to je tazke ☹

xjanulkaax
1. okt 2015

@emily203 jej tak super.. no manual sa zide hadam vsetkym 😀 celkovo prvorodicka, cize skusenosti ziadne ale zvladli ini, zvladneme aj my.. inak aky si kupila kocik? Aktualna dilema 🙂

kristin11
1. okt 2015

Ahojte ☺ My mame pomaly 3r.syna a v aprili ku nam pribudli dalsi dvaja chlapci.Nic sa nebojte,ja mam pocit,ze to ide "akosi samo".Stiham vsetko v pohode okolo troch malych deti.To iba ti co nevedia ake je to mat dvojicky budu stale davat "mudre rady" a otazky typu ...ako to zvladate,pomaha Vam niekto,kojite....su na dennom poriadku!Nic sa nebojte,pekne sa to da zvladnut a je to uzasne mat dvojicky.My mame kocik za sebou Baby Jogger City Select a sme velmi spokojni☺ Drzte sa😊

magdus999
1. okt 2015

Ahojte, my čakáme v máji 2016 🙂 veľmi, veľmi sa tešíme 🙂

emily203
1. okt 2015

@xjanulkaax
Ahoj, taktiez prvorodicka som bola. 🙂 TFK, velmi lahka manipulacia a aj sama si pomozes.

emily203
1. okt 2015

@magdus999
...je na co sa tesit,,, najlepsie je stereo plac 🙂

kuratko01
1. okt 2015

Ahojte 🙂 my mame doma tiez dvoch chlapov ,ktori maju 14 mesiacov a zvladam v pohode 🙂 Pre mna bolo tehotenstvo tazsie ako starostlivost okolo nich.Je to vsetko o zvyku a zadeleni povinnosti ,ani si to neviem predstavit mat len jedno asi by som sa nudila :D :D :D Takze nastavajuce maminky dvojiciek nemate sa coho bat len aby boli zdrave a vsetko ostatne pojde lahko aj ked niekedy s nervickami ,ale pojde 🙂

magdus999
1. okt 2015

@emily203 veru, susedia budú mať radosť 🙂 ale nevadíííííí, my sa nevieme dočkať 🙂

xjanulkaax
1. okt 2015

@emily203
@magdus999
@kuratko01 tak my sa tiez riadne tesime, nakolko sa 2 roky nedarilo a zrazu bum prirodzene a dve... takze doslova radost dvojnasobna 🙂 len nech rastu a su zdrave.. akurat uz teraz mi niektorych reci typu ako to chcete zvladat a uprimnu sustrast atd lezu na nervy.. my sme dvojicky aj chceli a zatial sa nebojim nicoho, len aby boli v poriadku.. a bude to o to vacsia hrdost mat rovno dva.. a casom jednoduchsie si myslim, budu proste tim 😀

emily203
1. okt 2015

🙂 ja som ani nevravela, ze cakame 2, sice brusko som mala velke, ale tajila som. Rodicia vedeli, zvysok nie. 🙂 Presne pre tieto reci. Hlavne im povedz, ze tak ste to chceli. Je to narocne, pre teba to bude zvlast, hlavne krmenie, ked budes sama, ale je to krasne.

magdus999
1. okt 2015

@xjanulkaax u nás to bolo komplikovanejšie, my sme po veľa rokoch snaženia a podstúpili sme veľa vkladov z IVF...rodina to ešte nevie, iba najbližší kamaráti....a tých rečí sa nebojím 🙂 ja som mala celkom funny chvíľu, boli sme na rodinnej oslave, som posledná zo sesterníc a celej rodiny,čo nemá ešte deti. A prišla téma na dvojičky.... a všetky spustili, že ako by to nikdy nezvládli, že to by si rovno šnúrku dali na krk...všetky majú minimálne dve deti 🙂 a ja medzi nimi s vedomím, že čakám dvojičky, len oni to nevedeli 🙂 no veselo mi bolo, aj ma chytila asi hodinová depka, ale potom ma to prešlo 🙂 vtedy by som si aj niečo vypila 🙂

magdus999
1. okt 2015

@emily203 no môj muž vymýšľa, že to ani rodine nepovie, že nech je sranda po pôrode 🙂

dvojicky14
1. okt 2015

veru bude to po pôrode sranda , ale iná...!!!🙂

@magdus999

emily203
1. okt 2015

@magdus999
🙂 no vidis,,, my mame obe dievcatka, takze ked sa pytali co to bude, tak dievcatko bola odpoved, neklamali sme. 🙂

magdus999
1. okt 2015

@emily203 super, ja akosi cítim že to budú dvaja chlapci...no veď necháme sa prekvapiť, kým to bude vidieť, máme ešte času 🙂

emily203
1. okt 2015

@magdus999
Ubehne to. 🙂 Ku koncu som uz ale mala pocit, ze som tehotna cely zivot. 🙂

xjanulkaax
1. okt 2015

@magdus999
@emily203 ja som tiez okrem nasich a surodencov nechcela hovorit.. v robote som sice povedala kedze stale pracujem a som automaticky na rizikovom(aj ked stale sa necitim ako tehu 🙂 ) tak sa to tu trosken rozkriklo ale moj manzel je na to taky hrdy a tak sa tesi, ze on to chce vsetkym povedat.. a otec detto 😀 ale vacsinou su tie reakcie velmi pozitivne ze ako by aj oni chceli dvojicky.. ale par vynimiek to samozrejme riesi.. hlavne ze my sme to tak chceli a su to nase deti na ktore sa tesime a su mi ukradnuti..

kuratko01
1. okt 2015

@xjanulkaax ja som sa ani tak nenapocuvala tych reci ,lebo som medzi ludi ani nechodila musela som len lezat,ale ked som uz brazdila ulice nasej dediny tak bolo toho statocne ako ma vsetci obdivuju a ako by to oni nezvladli ....islo mi to na nervy ! Ani ja som nebola hrdinka,ked sa narodili a pocula som to vriskani ,tak keby nemam epiduralku v sebe a mozem chodit tak asi ujdem 🙂 ale aj na vriskani som si zvykla a fungujeme uz v pohodicke 😉

kuratko01
1. okt 2015

@magdus999 aj ja som od zaciatku citila ,ze to budu chlapci a aj sa mi to potvrdilo 🙂 kam si chodila do centra ?

emily203
1. okt 2015

@xjanulkaax
Presne, mazel neskonale hrdy. On od zaciatku chcel dievcatka. Jeho som brzdila ja, ze nechcem, aby to hlasal do celeho sveta. (Priblizim v sprave. )

xjanulkaax
1. okt 2015

@kristin11
@emily203
@kuratko01 baby a ako vam povychadzali triple testy.. mne dr. neustale tvrdila, ze vyjdu pozitivne nakolko budem mat zvysene hodnoty a tabulky pre dvojicky neexistuju a zrazu negativne.. nie je to teraz zle ze su tie hodnoty na dve deti nizke? Ako to zrazu vedeli vyhodnotit? Samozrejme ak je to doveryhodne tak by som bola len a len rada aby sa vyvoj.chyby vylucili.. aj ked tym testom velmi neverin a su velmi zavadzajuce..

emily203
1. okt 2015

Vraveli, ze u jedneho je riziko,,, ale moj Dr. vravel, ze to nie je velmi presne, ze ako dokazu z kvapky vyratat... 🙂